hymeneoplasti dusunenler buraya

ozgem_ özel mesaj atamıyorum henüz, diğer başlıklara da bakacağım, çok teşekkür ederim.

Kızlar merhaba, size yardım amaçlı yazıyorum ben bu işlemi yaptırdım ve herşey sorunsuz oldu . şuan evliyim ve mutluyum

Arkadaşlar merhaba, konuyu araştırma aşamasındayım ve sitede yeni olmama rağmen bu sayfaya kadar yazılanları okudum. Bu operasyonu yaptıran arkadaşlar gelişmelerden bizi haberdar edebilir mi? Sonuçları çok merak ediyorum. En son Nisan ayında yazı gönderilmiş. Lütfen daha sık paylaşalım, burayı okuyunca yalnız olmadığımı anlıyorum ve kendimi daha iyi hissediyorum.

merhaba, bende yardım amaçlı yazıyorum. bu işlemi şişli medde doktor akın beye yaptırdım. herşey yolunda gitti ve sorun yaşamadım . şimdi evliyim ve sorunsuz atlattığıma binlerce kez şükür ediyorum. bir an önce sizlerinde kurtulması dileğiyle , bunun psikolojisi çok kötü :KK43:

merhaba, bende yardım amaçlı yazıyorum. bu işlemi şişli medde doktor akın beye yaptırdım. herşey yolunda gitti ve sorun yaşamadım . şimdi evliyim ve sorunsuz atlattığıma binlerce kez şükür ediyorum. bir an önce sizlerinde kurtulması dileğiyle , bunun psikolojisi çok kötü :KK43:

mutsuzluk canım evlenmıssın cok sevındım allah mutlu mesut etsın senı ınsallah .....

bıraz daha detay verırmısın dugunden ne kadar once yaptırdın sen kalıcıyı kontrollerde ne dedı akın bey ?

ve kanaman nasıl gerceklestı

Mutluluklar dilerim.. Detaylı bilgi verirsen sevinirim,Akın bey ne dedi tam olarak,ben de ona yaptırdım da henüz düğün olmadı.

Birde Allah yardımcımız olsun diyorlar ilginç Allah erkekleri böyle yalancı kadınlarla evlenmekten kurtarsın git başka erkeklerle yat kalk çocuk yap aldım sonrada diktir bunu yapan doktorlarda kabahat ... Yazık yazık... Yalanın üzerine kurulu hayat ..,

Birde Allah yardımcımız olsun diyorlar ilginç Allah erkekleri böyle yalancı kadınlarla evlenmekten kurtarsın git başka erkeklerle yat kalk çocuk yap aldım sonrada diktir bunu yapan doktorlarda kabahat ... Yazık yazık... Yalanın üzerine kurulu hayat ..,

Ablacım evlisin anladığım kadarıyla anladık kızın varmı bilmiyorum kınadığına göre bizleri ya kızın yok yada çok güveniyorsun etrafındaki kız akrabalarına yada olmuş olabilecek kızının başına gelmeyeceğine..bende sana Allah göstermesin demiyorum kınayan herkes giçinempati o zaman bizimle kurabilsinler diyorum. evet hata yaptık bunla övüneni gördünmü sen burda hayır görmedin herkes pişman ve çağresiz ..

Ablacım evlisin anladığım kadarıyla anladık kızın varmı bilmiyorum kınadığına göre bizleri ya kızın yok yada çok güveniyorsun etrafındaki kız akrabalarına yada olmuş olabilecek kızının başına gelmeyeceğine..bende sana Allah göstermesin demiyorum kınayan herkes giçinempati o zaman bizimle kurabilsinler diyorum. evet hata yaptık bunla övüneni gördünmü sen burda hayır görmedin herkes pişman ve çağresiz ..

Başına ne geldi ya önce şunu bırakın lütfen sevdim yaşadım diyemiyorsunuz bile. Arkadaşa da katılıyorum dilinizden Allah düşmüyor ama yaptığınız da dininize uymuyor ? Herkes dediğin burada okul bitti eve kız gideyim ayda evlilik geldi kız evleneyim diyenler sen gibi sanırım ben pişman değilim benim gibi bir çok arkadaşım pişman değil ?

Son düzenleme:

hırsızı uğursuzu katili cinsel istismarcıyı dolandırıcıyıda kınamayalım belli mi olur ya bizde öyle olursak biz olmazsak çocuğumuz öyle olur değil mi

allah lafının geçtiği yerde en fazla burası ne kadar ironik

hırsızı uğursuzu katili cinsel istismarcıyı dolandırıcıyıda kınamayalım belli mi olur ya bizde öyle olursak biz olmazsak çocuğumuz öyle olur değil mi

allah lafının geçtiği yerde en fazla burası ne kadar ironik

ağız ishali rahatsızlığı sende de var geldim bu forma .ıçayım dedin demi .

[MENTION][/MENTION]
Başına ne geldi ya önce şunu bırakın lütfen sevdim yaşadım diyemiyorsunuz bile. Arkadaşa da katılıyorum dilinizden Allah düşmüyor ama yaptığınız da dininize uymuyor ? Herkes dediğin burada okul bitti eve kız gideyim ayda evlilik geldi kız evleneyim diyenler sen gibi sanırım ben pişman değilim benim gibi bir çok arkadaşım pişman değil ?

bak canım ccim senin begenilerini genital estetikte hangi topiğe girsem görüyrum bu formda bir problemin alıp veremediğin kendinle alakalı karın ağrın var başkasından cıkartmaya çalışıysn anladgım kadarıyla hee bu arada bana müslümanlık falan filan demişin belki ben aleviyim nerden bılıysn ya sankı senı görennnn benim vaaz verdiğimi sanıcak bu formda ne saçma sapan insanlarla uğraşıyoz bunca dert arasında

ahkam kesen arkadaşlar yarın ne getireceğinizi bilmezsiniz bizler pişmaız bir hata yaptık kabul ediyrz kendi adıma konuşayım. birine durumumu anlattım başta kabul etti sonra beni tehdit etti ailene söylerime kadar gitti hatta dövdü beni benm vicadanım elvermemişti yapamam kımseye diyodum artık yaparım boyle erkeklere yaparım kımsede benım dinime kişiliğime laf edemezzzz

ahkam kesen arkadaşlar yarın ne getireceğinizi bilmezsiniz bizler pişmaız bir hata yaptık kabul ediyrz kendi adıma konuşayım. birine durumumu anlattım başta kabul etti sonra beni tehdit etti ailene söylerime kadar gitti hatta dövdü beni benm vicadanım elvermemişti yapamam kımseye diyodum artık yaparım boyle erkeklere yaparım kımsede benım dinime kişiliğime laf edemezzzz

Canım sen sevdiğinle bişeyler yaşayabilirsin evlenmeden.Buna lafım yok bnm istemişin yaşamışın senin hayatın özgürsün..Buna kimse karışamaz.Ama sen suçsuz günahsız masum birni nasıl kandırırsın.Bunu yapıyosan hele ki böyle bir konuda sevdiğim dediğin hayatını birleştireceğin kişiyi kandırıyosan ben snn kişiliğinden de ahlakından da insanlığından da dinindende şüphe ederim.

Altını çizerek soyluyorum boyle bı problemim yok cok sukur lakin yasayan insanlarıda kınamadım efendımızın hadısı serıfını hatırlatırım kınamadın seyle muhatap olmadıkca olmessın dıyor bu 1. 2... İse şudur nacizane fikrim katılmayabilirsiniz demekki bu kandılarak evlenen erkeklerde vaktinde birilerini kandırmışlar yada kınamışlar bu olay başlarına geldıgıne ve ömür boyu cok onemli bi olay kendilerinden gizlendıgıne gore ( yanılıyormuyum)

Canım sen sevdiğinle bişeyler yaşayabilirsin evlenmeden.Buna lafım yok bnm istemişin yaşamışın senin hayatın özgürsün..Buna kimse karışamaz.Ama sen suçsuz günahsız masum birni nasıl kandırırsın.Bunu yapıyosan hele ki böyle bir konuda sevdiğim dediğin hayatını birleştireceğin kişiyi kandırıyosan ben snn kişiliğinden de ahlakından da insanlığından da dinindende şüphe ederim.

evt sevdiğim kişiyi kandırmıyım dedim aynen bu şekilde beni kullanmaya kalktı oda aileme söylemeye beni tehditlere kadar gitti olay çok zor dönemlerden geçtim ben bu kişiye bak benim böyle böyle bir durumum var dedim çünkü benle arkadaş olmak çok istedi başta tersledim ittim istemedim bu kişiyi sırf durumumdan dolayı ama sonra bende olumlu olmaya başladım bu ilişkiye ve durumumu açtım oda namus bacak arasındamı dedı sadece ben kabul ederim seni dedi vee olaylar değişti zaman geçtikçe ben sözlü hakaretlere maruz kaldım şiddet gördüm haklıyken haksız duruma düştüm çünkü ben kız değildim ve vicdanım el vermezdi söylemeseydimde inan bunları yazarken bile göz yaşlarıma hakim olamıyorum. hep içimden demekki kimseye bu durumu paylaşmamak lazımmış dedim kötü durumlara maruz kaldıkça

Sevgi cok uzuldum allah beterınden korusun pislik insan cok malesefki oyuzden her tanıstıgına soylememn gerkır sanırım ben tanıstıgm insanlara bırak aılemden vs bahsetmeyi evimin bile nerde oldugunu soylemyıorum haberlerde okadar cok sey ızlıyoruzkı ınsan korkuyor ister istemez

Sevgi cok uzuldum allah beterınden korusun pislik insan cok malesefki oyuzden her tanıstıgına soylememn gerkır sanırım ben tanıstıgm insanlara bırak aılemden vs bahsetmeyi evimin bile nerde oldugunu soylemyıorum haberlerde okadar cok sey ızlıyoruzkı ınsan korkuyor ister istemez

teşekr ederim bu mesjın için kimsenin başına gelmez inşallah(kınayanlar dışında)

Dikkat ettimde birileri nerde bekaretle iilgili konular var oraya üşüşmüş ahlak dersi vermeye çalışıyo İLGİNÇ...

İnsanlar kendı fıkrını beyan edıyor anlıyorum lakin bukadar kırıcı olmamakta yarar var

Ailen daha az şey yapardı yaptığının arkasında dursaydın diğer kızlara da örnek olsun burayı okuyan elin adamı değil aileniz size sahip çıkar ha aileniz karşıysa da yaşamayın...

X