hymeneoplasti dusunenler buraya

Tabi korusun ama mutlu ve huzurlu yuva istiyorsa kendisini niye kandiriyor? ya bilerek yaptin ya bilmeyerek veya tecavüzle oldu, buna esi anlayis göstermeli, diktirmeye ne gerek var?? Sacmalik.
Psikolojileri bozuksada psikolog diye bisey var.

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar benımde şüphelerım vardı ben bir ilişki yaşamadım sürtünme hariç burcu aslana gıttım saat 4 yönunde yırtılma var dedı ılk gece kanama olmayabılır dedı ama anatomık olarak bakıresın dedı çentik varmıs o nedır kı hemen dıkelım falan dedı acaba para almak ıcın mı oyle dedı cunku ben de kanama olmadı ve acı da olmadı bende snra gttım baska bır doktora kadın dogum uzmanına bakıresın dedı yazı da yazdı ılk gece kanamam olur mu dedım bana bılemem dedı cunku kızlık zarın esnek de olabılr dedı anulerde pekı benımkı hangısı dedım bunu ben anlayamam dedı ılk gece anlasılır dedı. yha ıyıce kafam karıstı hangı doktor dogru soyluyor sımdı

selen daha deneymlibir doktora görün. muayene nasıl oluor zarar vermiorlar dimi ben ç.ok utanıorum ya

malatya da bu işi yapan var mı acaba ? dr harun özkan hakkında bilgisi olan ayrıca varmı ve düğünden 3 gün önce yapılan muayene yapılmasa gecici uygulanmasada kanama ihtimali var mı?

diktirmeye ne gerek var haklısın da bunu karşındakine nasıl anlatırsın.bakalım sana anlayış gösterecek seni bu şekilde kabullenecekmi.forumda yazanlar bu şekilde kabul etti ama her tartışmada bunu yüzüme buruyor diye.ha o evlilikte bir gün biter.o şekilde ömür geçmez.

burcu arslan bu işi iyi biliyor olabilir.mesleğini iyi yapan doktorlardan biri olabilir de kızlığın esnek de olabilir ben bunu bilemem gibi bi açıklama ilginç açıkcası.sonuçta sitesinde yazıyor herkes kızlığını görebilir ama bunu yorumlayamaz.bunu bilebilmek için kadın doğum uzmanının incelemesi gerekir diye.ben de ona gitmeyi düşündüm bir aralar ama sitesinde 2-3 dakika aralıklarla yazılmış teşekkür mesajları var.açıkcası o an şansa kadere hymenoplaty yaptığı hastaların üçü de aynı anda mı girdi siteye.bu da kafamı karıştırıyor benim.

bana anüler dedı kızlık zarı türünü bana yırtık dıyor başka doktor görse dye sordum o çentik der diyor ılk gece kanar mı dıyorum bılemem dıyor nasıl bılemıyorsa yha anlamıyorum kızlık zarı yha yırtılır ya da yırtılmaz :d kucuk bır yırtık da demek ne demek

sen başka bir doktora daha görün ama eğerki dediğin gibi kanama acıma vs olmadı ise hatanın üstüne hata ile gitme kesinlikle ilişki falan yaşama.

sen başka bir doktora daha görün ama eğerki dediğin gibi kanama acıma vs olmadı ise hatanın üstüne hata ile gitme kesinlikle ilişki falan yaşama.

yok ben ılk gece yaşayacagım tabı kı ama bu doktorları cozemedım ben. biri öyle dıyor biri başka

yok ben ılk gece yaşayacagım tabı kı ama bu doktorları cozemedım ben. biri öyle dıyor biri başka

sln53 diye biri var forumda.o da burcu arslana yaptırdı hymenoplasty.sanırım düğünü oldu haftasonu.bikaç gün içinde sonucu falan yazarsa inşallah yazar, sen de ordan doktor hakkında az çok bilgi sahibi olursuninsan kime güveneceğini şaşırıyor.

evet canım tşk ederim

burcu aslan için iidiyende var kötü diynde ya lütfen biri bana yazsın malatyada yapan bir doktor var mı ? tüm internet sitelerinde burcu aslanın reklamı var insan ne yapacağını bilemiyor arkadaslar 3 gün önce gidilen kontrolde herkese geçicide uygulanıyor mu bilgi almak istiyorum lütfen yardım edin?

Anlayis göstermeyen insanlada evlenmekten daha büyük sacmalik yok. Dünyada baska erkeklerde var. Eger bastan anlayis göstermezse hic göstermez, biraz kendinize deger verin bir KADIN olarak.

malatya da bılmıyorum da ıstda şişli med var bır de ank da dr ebru zülfikaroğlu var bunların ıkısı de ıyı dıye duydum. dr burcu aslan da dıkışlerı tutmayanlarda varmış.

sln53 sen evlenmişsin sonucu paylasırmısın ve 3 gün önce muayeneye gidebildin mi ve yeniden dikiş atıldı mı?

kızlar nikahım bu hafta sonu yarın son kontrolüm var dua edin bana

tabiki dua edeceğim sana muayene sonucunuda yazar mısın ve doktoruna 3 gün önce muayene olmadanda kanama oluyor muymuş ben ankara ve istanbula nasıl gidebilirim ki hangi bahaane ile?

tabiki dua edeceğim sana muayene sonucunuda yazar mısın ve doktoruna 3 gün önce muayene olmadanda kanama oluyor muymuş ben ankara ve istanbula nasıl gidebilirim ki hangi bahaane ile?

Allah razı olsun canım mutlaka yarında yazarım valla en başından beri hep tedbir amaçlı olduğunu söylüor üst dikişlerimde hiç bi sorun yokta alt dikişlerim iyileşme aşamasındaydı en son kontrolümde yarın son kez bakacak canım burcu hanımın muayenehanesı havaalanına çok yakın günü birlik gelebılırsın

sabah uçağı çok erken aksam uçağı çok geç sağlam bir bahane olmadan ortadan kaybolamam düğün hazırlıkları varken birde hamile kalınca sürekli alttan muayene ediliyormuş fark edilir mi bunlarıda sorabilir misin?

yok ilk ilişkiden sonra yırtılacağı için anlaşılmaz canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…