hymeneoplasti dusunenler buraya

benim bir aydan az bir sürem kaldı operasyon için..sen de en kısa zamanda yaptırırsın umarım. soracak birşeyin olrsa ne zaman istersen sorabilirsin

benim bir aydan az bir sürem kaldı operasyon için..sen de en kısa zamanda yaptırırsın umarım. soracak birşeyin olrsa ne zaman istersen sorabilirsin

teşekkür ederim. bu arada sana dediğim konu silinmiş tüh ya silinmeseydi işine yarar bilgiler vardı cidden ...

evet ben de tek tek baktım sayfalara ama bulamadım. internetten baktım bir tane hastane buldum . zaten ankaraya gidince ebru hocaya da sorarım önereceği bir doktor olur belki adanada kontrole direk oraya giderim. olmazsa da bulduğum hastanedeki doktoru ararım.

bencede en mantıklısı o canım sen ne kadar para biriktirdin çalışıyomusun kaç zamanda biriktirdin?

ağustos maaşımı da alınca tam den geliyor param. marttan beri düşünüyordum yaptırmayı mayısta kesin olarak karar verdim

kızlar dün ebru hanımı aradım sekreteri çıktı çok güzel bilglendirdi bana garanti verdi resmen 20 dk sürfüor. dedi.

bende ona yaptırmayı düşünorum ankaraya gidip

ayguz ardkşımızada çok sevndm gerçktne.benm evllk durumum yok henuz

Merhaba İstanbuldayım ben de tavsiye istiyorum acil ihtiyacım var
yaptıranlar varsa onlar yazsın lütfen nasıl oluyor fiyat nedir bilgi almam lazım
şimdiden teşekkürler

arkadaşlar yaptıran kimse yok mu ? ben yaptıran bir arkadaştan bilgi almak istiyordum
neyse bari bilen varsa yazsın lütfen 3 yere gittim içlerinde en düzgünü şişli med geldi beşiktaş tarafında
bana zamanın yok geçici olacak dedi ben orada karara vardım ne diyorsunuz bayramda olacak tatilde bir yaptıran yazsın lütfen
2 gün sonra gidiyorum neyse yazmazsanız bile ben benden sonraki zor durumda kalanlar için neler olduğunu yazacağım
ne olur yaptıran biraz bilgi verse ???

canım ankarada hymenoplasti oldum başlıklı konuya gir orda konuşuyoruz 2 arkadaşımız yeni yaptırdı bilgi veriyorlar

Son düzenleme:
canım forumdan bi kaç kişi şişli med.de doktor akın beye yaptırmıştı ve olumlu sonuç almıştı.bende şişli med.i düşünüyorum ama henüz kararımı veremedim.çok korkuyorum çünkü.umarım sende sorunsuz bi şekilde atlatırsın.

bukadar olur bende biraz önce şişli medin sitesine bakıyordum bende kararsızım çok burcu hanım ebru hanım ve şişli med arasında kaldım henüz konuşmadım hiçbiriyle netten araştırıyorum sen konuştunmu canım şişli med le?

evet canım konuştum.doktor akın beyle telefonda görüştüm.flep yöntemini sordum.önce kısa bi bilgi verdi.ama herkese flep yöntemi yapılamıyor.ordaki dokuların yapısına bağlı.bu yüzden muayen ediyorum ondan sonra hangi işlemin yapılacağına karar veriyorum dedi.bana söyledikleri çok mantıklı geldi.ben ankaraya gidemem.istanbuldada aklıma şuanda tek yatan yer şişli med.o yüzden oraya yaptırırm heralde ama dediğin gibi korkuyorum.doğru bir karar vermek istiyorum.sonuç olumsuz olursa hayatım biter çünkü.burcu aslana forumdan biri yaptırmıştı daha önce ve tutmamış.ama şuanda yeni yaptıran bi arkadaşımız var burcu aslana.sln53 adı.onun sonucunu da bekliyorum.umarım sorunsuz geçer.

evet canım bende onu merak ediyorum yakında düğünü var bizi haberdar edicek böyle tutmadığını duyuncada çok morelim bozuluyor.ben aslında doktorun bayan olmasını istiyorum ama off çok zor bir durum şişli medin internet sitesinde 5000 kişiye yapıldığı yazıyor tecrubelilerdir die düşünüyorum fiyatı konuştunuzmu canım ben flep istiyorum düğünden önce gidilemeye bilir kalıcı en iyisi herkese yapılamıyomuş öylemi?sitede herkese yapılabilir yazıyor insan neye inancağını sapıtıyor umarım hakkımızda hayırlısı olur kurtuluruz inş

fiyat değişebilir ama ortalama olarak 1200 tl demişti.yok canım yanlış anladın sanırım.herkese yapılıyor ama ordaki dokudan dolayı flep değilde geçiçi olanı yapıyorlarmış.yani sonuçta yine herkese yapıyorlar.benide düğün öncesi kontrole gitmek çok düşündürüyor.düğüne bi kaç gün kala o telaşla nasıl gideriz bilmiyorum.çok dikkat çekebilir.ama bazen flep yöntemi yaptırılsa da doktorlar düğünden 3-4 gün önce görmek istiyor.

kızlar ben izmirde yaptırdım .... ama tutarmı bilmiyorum... kabus göre göre bi hal odum...ne zaman kurtulucam...doktor düğünden önce bi hafta kont çağırdı...şimdide hastayım zaten acaba bişey olmuşmudur dikişlere...bana yardımcı olabilirmisiniz...

nekadar oldu yaptıralı?

nekadar oldu yaptıralı?

20. gün oldu ama 16. günde hasta oldum... ara ara sızlama yapıyodu dikişler... şimdi varla yok arası... bi daha yaptıramam ki... bazı yazılarda kızlar dikişlerin düştüğünü falan yazmış bende öyle bişey olmadı ki yada benmi farketmedim..
doktor bana öyle bişey demediki...şeffaf misina gibi bir iple dikti.. sadecebi hafta önce kontrole gel erimeyen dikiş varsa onları alcaz dedi... ben anlamadım ki her doktor ayrı yöntemle mi yapıyor..oooffff bunu yaşayan biliyo...

Son düzenleme:
kontrole gittiğinde sorarsın canım adet olduğunu söylersin dikiş düşmedi görmedim falan dersin bilgilendirir

derel sen böyle bir uygulama yaptırdın mı... yaptırdıysan sen neler yaşıypsun biraz anlatabilirmisin... ooofff çok sıkıntılıyım her gün çok kötü rüyalar görüyorum... rüyamda siyah gelinlikler giyiyorum... tecavüz rdilmrk bu kadar mı kötü... bir bayanın hayatı bu kadar kötü mü... gerçekten çok zor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…