hymeneoplasti dusunenler buraya

derel sen böyle bir uygulama yaptırdın mı... yaptırdıysan sen neler yaşıypsun biraz anlatabilirmisin... ooofff çok sıkıntılıyım her gün çok kötü rüyalar görüyorum... rüyamda siyah gelinlikler giyiyorum... tecavüz rdilmrk bu kadar mı kötü... bir bayanın hayatı bu kadar kötü mü... gerçekten çok zor. :KK59:

yok tatlım ben daha araştırma aşamasındayım

ben bakırköyde burcu arslana yaptırdım canım şimdi çıkıorum soruların varsa yaz ben yarın cevaplarım öptüm ii akşamlar

Burcu arslan sanırım korkut arslanın eşi
nasıl işlem yapıldı ne kadar sürdü cnm ağrın falan oldumu

Burcu arslan sanırım korkut arslanın eşi
nasıl işlem yapıldı ne kadar sürdü cnm ağrın falan oldumu

işlem 15 20 dakika sürdü evet korkut arslanın eşi hiç ağrım olmadı normal yaşantına geri dönüosun ilk zamanlar sadece bi batma hissi oluo ufak ufak kan geliyor o kadar başka hiçbirşey yok operasyon sırasındada herhangi bi acı hissetmiyorsun

işlem 15 20 dakika sürdü evet korkut arslanın eşi hiç ağrım olmadı normal yaşantına geri dönüosun ilk zamanlar sadece bi batma hissi oluo ufak ufak kan geliyor o kadar başka hiçbirşey yok operasyon sırasındada herhangi bi acı hissetmiyorsun

peki sence evlenmeden ne kadar süre önce yaptırmak gerekiyo ?

çok soru sordum sanırım :KK59: :44:

peki sence evlenmeden ne kadar süre önce yaptırmak gerekiyo ?

çok soru sordum sanırım :KK59: :44:

yok canım sorabilirsin tabi yardımcı olmak isterim ben yaklaşık bi ay önce yaptırdım şimdi nikahıma 1 ay var ama genel olarak bi ay önce yapılması gerekiyor dikişler düşüyor falan o yüzden

yok canım sorabilirsin tabi yardımcı olmak isterim ben yaklaşık bi ay önce yaptırdım şimdi nikahıma 1 ay var ama genel olarak bi ay önce yapılması gerekiyor dikişler düşüyor falan o yüzden

Anladım Canım Çok Sağol Verdiğin Bilgiler için ben korkut beye gidicem muhtemelen

korkut beye gittikten snra bilgi verirmisin bende yaptıracam ama kıme gidecegımı bılmıyorum korkut beyi dusunuyordum bnde ama nasıl bı doktr bılmıyorm merak edıyorm

valla cesaretim yok cnm ama gidince veririm tabi haber ne zman evleniceğem belli olmadığı için ne zaman yaptırıcağamda belli değil

valla cesaretim yok cnm ama gidince veririm tabi haber ne zman evleniceğem belli olmadığı için ne zaman yaptırıcağamda belli değil

anladım canım bende cok korkuyorum...internetten bi korkut beyı arastırdm ama burası istanbul kımseye guvenemıyorum bıde benm en az evlenmeme 5 yıl.. ama 1 2 ay içinde yaptıracam.. kalıcı yontemde zaman onemlı dgl dıye duymustum dogrudur ınsallah

anladım canım bende cok korkuyorum...internetten bi korkut beyı arastırdm ama burası istanbul kımseye guvenemıyorum bıde benm en az evlenmeme 5 yıl.. ama 1 2 ay içinde yaptıracam.. kalıcı yontemde zaman onemlı dgl dıye duymustum dogrudur ınsallah

haklısın tatlım kimseye güvenemiyosun benimde bi o kadar var evlenmeme ne zaman yaptırıcağamı bilmiyorum zaten henüz psikolojik olarakta hazır değilim :KK43: çok kötü bi durum yaaa offf

mrb arkadaşlar bnde aynı dertteyim sizlerle ben kızlık zarımın gidip gitmediğinden emin değildim doktora gttiğimde zorlanmayla bi kısmının gittiğini ama kalan yerlerden kan gelmiyeceğini söyledi ve 5000tl ya dikiceğini söledi.ben 2 ay içinde diktirmyi düşünüorum şuan nişanlıyım ama evlenmeme en az 4 sene var diktirdikten snra 4 yıl içinde dokularda esneme olurmu diye çok korkuyorum ve hareketlerde ksıtlama olurmu dye onları çok mrk ediyorum mesela bagdac kurup oturabilirmiyis veya agda yaptırırken bacaklarımızı acıoruz bi sakınca olurmu?yaptıran ve yaptrdıktan sonra evlnen arkadaslar varsa yardımlarınızı beklyrm çok zor durumdaym:KK43::KK43::KK43:

Okadar parayi bi kac saniyelik sey icin mi harciyorsunuz??? Veya hic iliskiye girmemis gibi gözükmek icin mi??? Nicin yapiyorsunuz yani?!

Okadar parayi bi kac saniyelik sey icin mi harciyorsunuz??? Veya hic iliskiye girmemis gibi gözükmek icin mi??? Nicin yapiyorsunuz yani?!

bunu meraktanmı soruyorsun yoksa eleştiri mahiyetindemi...insanların içinde bulundukları durumu bilemezsinki.kandırıldımı tecavüze mi uğradı.yoksa birini çok sevdi de ona güvenip kendini teslim ettikten sonra terkedilip gidildimi.şurda bunun için mücadele eden ne kadar insan varsa emin ol ki 2-3 dakikalık bişey için değil tek istediği mutlu bi yuvası olsun ve talihsizlikten sonra birini sevip, sevdiği sonsuza kadar yanında olsun diye yaptırıyor. eğer eleştirme mahiyetinde yapıyorsan ve bir bayansan hele de bekarsan hiç birimiz yarınımızı bilmiyoruz.Allah bütün bayanları sapık beyinli erkeklerin şerrinden korusun.aynısının başına gelmeyeceğini garanti edemez kimse..

çok güzel yazmışsın arkdşım. bende aynı durumdan müzdaribim bu diktirme işi kesin çözmmü ya kesin deseler bir saniye düşünmüycem çok kötüyüm hergün ağlıorum psikoljm inanlmaz bozuk:KK43:

X