hymeneoplasti dusunenler buraya

hangi şehirde hangi doktora yaptırdın canım?

kızlar mrb işe girdim pek giremiorum .akyol en iyi doktor hangisi ya birisi yazmış yüzde 99 tuttu die o doktorun adı ne?

birde senn yaptırdığın doktor iyimi ankaradaki

milli savunma bakanlığı bekaret rapaorumu istiormuş şakamı yapıorsunuz benm arkşlarmda girdi öle bişey ne duydum ne gördüm böle bir saçmlaık olablrmi ya :S

sen hangi doktora yaptırdın canım

canım nerde oldun doktorunun adı ne

ankarada doktor tavsiye edebilecek biri yokmu? fiyatı nedir zorlukları nelerdir neden kimse bişey yazmıyo

ben randevu aldım gidip yaptırdıktan sonra sizinle paylaşırım umarım herşey yolunda gider

bucebuse özelden mesaj atamıorum. ama sormak istedğin birşey olursa burda cevap vereyim..gideceğim doktoru burdan yazmam nasıl olur bilmiyorum..zaten benim de bir fikrim yok araştırmalar sonucunda ona karar verdim. umarım herşey iyi olur zaman yaklaştıkça strese girdim

akdeniz sen ebru zülfükaramı yaptıracaksın. düğünn nezamn bizide bilgilendr arkdşım.b

benm ilşki olmadı zedelenme olmuş olablr şüphelym doktora gitmeye korkuorum

Kizlar dugunu atlattim sonuctan soz etmek istiyorum.Kontrole gittigimde doktor tuttugunu ama garanti olsun diye bir kac dikis daha atacagini soyledi.Sonrasinda 3 gun icinde iliskinin gerceklesmesi gerektigini ve kani sulandiran gidalardan uzak durmami soyledi.Bi kac ufak kanama oldu dugune kadar.Ama sorunsuz o geceyi atlatim.Ufak bi kac damla kan geldi.Ama bence cok azdi kan.Suphede birakabilirdi.

senin adına çok sevindim canım.böyle güzel haberler duyunca mutlu oluyorum ve daha çok umutlanıyorum.sen hangi doktora ve nekadara yaptırmıştın canım???
bi de ben netten araştırdığımda zarın yapısı kişiden kişiye göre değiştiği için kiminde çok fazla kiminde çok az kanama olabiliyormuş.

kimler kimler istemeye geliyo da hepsını çeviriyorum beee sırf bu yüzden

ebru hanımdan aldım randevuyu. telefonda konustum birkaç kez çok rahatlattı beni. tek stres olduğum şey evlilik gibi bir planım yok şu anda. herkes evlenmeden birkaç gün önce kontrole gitmek lazım yazmış. yaptırdıktan sonra ne zaman evlenirim bilmiyorum. başka şehirden düğünden birkaç gün önce nasıl bahane bulup gidebilirim ki kontrole..umarım buna gerek kalmaz

cnm aynı durumdayız senle üzülme napalım gerekirse bulundugun yerde kontrole gidersin ama haklısın düğün arifesi şekhir dışına çıkmak dikkat çekebilir.

kesinlikle dikkat çeker. o yüzden çok tecrübeli bir doktora yaptırmam gerekiyor. bir kez kontrole gidebilirim 1-2 ay içinde onun dışında düğün öncesi imkansız. adanaya yakınım belki 1 hafta önce adanaya gidebilme şansım olabilir başka da şansım yok zaten. ama şu anda te önceliğim ankaraya gidip operasyonu yaptırmak gerisini sonra düşünmek istiyorum

bucebuse cnm ben özelden msj atamıorum heniz.. ebru hoca garanti verdi yani hiçbir işlem %100 garntili değildir mutlaka ama ona güveniorum. başka çarem de yok zaten. işlem de 1500-2000 tl arası oluyormuş. bakalım gidince de bilgilendiririm seni. sen ne zaman ve kime yaptırmayı düşünüyorsun

cnm ben de ebru hanımı düşünüyorum daha evlilik planım yok benım bikaç zaman içinde psikolojimi düzeltmek için yaptırmak istiyorum seninde evlilik planın yok sanırım adanada da doktorlar varmıs konu açmıslar orda okudum istiyosan bak bence bi canım umarım allah kalbimize göre verir

ben de senin gibi kendim için yaptırıyorum bu işlemi canım. adanadaki doktorlarla ilgili yazıyı bulamadım ama tekrar bakarım. ama ne olursa olsun işlemi ankarada yaptırıp kontrolü adanada yaptırırım. içim başka türlü rahat etmez çünkü. sen görüştün mü ebru hocayla

cnm hiç görüşmedim yalan konuşmayayım sana ama çok tatlı bir bayanmış herkez öyle diyor anlayışlı ve sevecenmiş benim durum biraz karışık ama ne olursa olsun bu ameliyatı olcam başka çıkar yolu yok...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…