hymeneoplasti dusunenler buraya

ben de bu durumdayım.evlenmeyi düşünmüyorum sadece fört ettiğim biri var.kendisi de baska sehirde zaten. ama söyleyemem mahvolurum. inandım sevdim bu hataya düştüm.ama şimdi eziğim.başımın sol tarafı hergun uyusuyor.bunun dısında namazımı kılan allaha sureklı dua eden bı kızım. allah yardımcımız olsun.bazen doğruyu söyleyeyım diyorum sonra korkuyorum. napıcaz seneler var ewlenmeme ama benım ruh halımı düzzeltmem ıcınde sart bu.gecen gece ruyamda bıle bunu sayıklıyorum. kaç para bu işlem. bide ben ne istanbuldayım ne ankarada of oof. şuan işim de yok. allahım iş verse de para biriktirsem..hadi onu gectım hep ailemın yanında yasadım sehır dısına cıkmadım.nasıl cıkıcam gidicem yaptırcam .bittik yaa bittik!

arkadaşım,sadece çok üzüldüğüm için yazıyorum başka bir niyetim yok tamamen tesadüfen gördüm hymen denilen yapının ne olduğunu bildiğim için anladım ameliyatın ne olduğunu,yalnız çok önemli bir sorum var;siz nerede yaşıyorsunuz ve nasıl insanlarla muhatap kalıyorsunuz,hiçbir erkek anlamaz anlayış göstermez demişsiniz asla söyleme demişsiniz tamam yardımcı olmak istiyorsunuz ama bu biraz da kendinizi beyaz eşya ya da ne biliyim araba vs. yerine koymak değil midir,yani diyorum ki siz insan değil misiniz nedir bu ikinci el değil birinci el olmalı mantığına hizmet etmek,siz o mantıktaki erkeklerin sizinle birlikte olduktan evlendikten vs. sonra aldatmayı,maddi sömürüyü ya da daha da kötüsü şiddeti vs. kendilerine hak görecek yapıda insanlar olabileceklerini bilmiyor musunuz,bilmelisiniz çünkü bu konuda çok ciddi araştırmalar istatistikler var arkadaşlarım,size sadece yürüyen vajinalar olarak bakan zihniyetle 2011 yılında karşı karşıyasınız,Atatürk ün kurduğu TC. nin inkılaplarıyla bugünkü seçme ve seçilme hakkınızı bile bir çok avrupa ülkesinden yıllar önce 1934 te aldınız,burada bazı arkadaşlar intihar etmekten bile bahsetmiş param yok ameliyat olamıyorum diyerek,bazısı da onları teselli etmek için (hem de) birine güvendiğin için kendini suçlama demiş,yani birini hoşlanmak,sevmek,cinsel istek oluşması gibi bir lüksleri bile yok hayatlarında olarak görüyorsunuz demek ki,ne diyim hiçbir sorun yaşamazsınız,lütfen intihar etmeyi düşünenler de psikolojilerini düzeltsinler ve bir vajina olmaktan daha fazlası olduklarını bilsinler,sağlıcakla kalın...

mecbur kaldım ben de böyle olmasını istemezdim hiç bir erkeğin bu durumu kabul edebileceğine inanmıyorum ilkin belki sonra yine bırakır gider bu öğrenildiğinde Allaha şükürler olsun ben bu durumu atlattım gibi ama yine endişelerim kendimce korkularım var umarım yersizdir. İnşallah siz de atlatırsınız.

elagungör canım nasıl sevindim anlatamam....şuan hiç birşeyi düşünme tamam mı düğününde yaklaşıyor bu güzel günlerin tadını çıkar, dilerim bu hayatta yaşadığın son sıkıntı olur Allah yüzünü güldürür...nişanlın seni bi daha doktora götürmez buna emin ol...yalnız benim sana sormak istediğim çok soru var özeldende mesaj atamıyorum burdanda soramıyorum en azından şunu sorayım cevap verirsen gerçekten çok sevineceğim...çok zorlanma yaşadın mı ilişki sırasında...yani nasıl diyim hani kızlık zarı bozulur gibi bişey mi hissediliyor..

sevgili berrylips...yazını okudum iyi niyetle yazdığına inanıyorum...açıklama getireyim. evet bende insanım, bursanın merkezinde yaşıyorum...iyi bir ailem ve çevrem var, çevrem tarafından sevilen en önemliside sayılan biriyim...ne acıdır ki muhattap olduğum insanlarda bursadaki tanınmış işletmelerinde çalışan üniversite mezunu insanlar, söylemekten hoşlanmıyorum bu tabirde bana bayağı geliyor ama elit kesim sayılabilecek tipdeki insanlar...yaşadığım çevreye gelince ailem 60 senedir aynı yerde oturan çevredeki herkes tarafından bilinen ve bursanın her bir köşesinde mutlaka tanıdıkları olan zamanında bir süürü kişinin çalıştığı yerde yöneticilik yapmış kişiler...buraya kadar herşey iyi aslında normal de yobaz ve bağnazlık olmaması lazım...fakat bekaret konusunda böyle değil....ben kendimi yürüyen bir vajina olarak görmesemde dışarıdan böyle göründüğümü çok iyi bi şekilde biliyorum. şimdiye kadar bana yaklaşan sevgilim olan yada olmayan bütün erkeklerin sebebi güzel olmam, bulunduğum yerde dikkat çekmemdi,yolda yürürken geçen herkesin dönüp bana bakmasıydı...ben dış görünüşüme göre sevgili seçebildim çünkü kimse gelip aaa minikperimmde çok iyi biriymiş çok iyi niyetliymiş diye bana yaklaşmadı. benim bekaret konusunu dikkate almamam demek ailemide benimle birlikte kötü duruma düşürmem demek, kaldı ki şimdiye kadr benim yüzümden tek bir problem yaşamamış anne ve babama kıyamıyorum. yoksa dünyanın geri kalanındaki kişiler erkekler benim hakkımda ne düşünmüş inan umrumda değil...ben dürüstlük yapıp anlattığım için bir insan evladının yaşayamayacağı hakaretlere maruz kaldım...bana bu hakaretleri edende şöyle söyleyeyim zamanında her günahı işlemiş biriydi...evet ailesi çok zengindi çevresi rahat insanlardan oluşuyordu ama bu neyi değiştirir ki adam bakire birini istiyor...herşeyi geçtim birde aşağılıyor. hayatında hiç küfür duymamış hiç kavgalı ortamda bulunmamış biri için yani benim için yaşadığım yıkımı düşünebiliyormusun şuan ne kadar yıkılmış daha doğrusu hırpalanmış hislerim ne varsa liğme liğme edilmiş biri olarak ayakta durmaya çalışıyor, hiç birşey olmamış gibi gülüyor ve sosyal hayatıma devam ediyorum ama sana şunu söyleyebilirim...beni ayakta tutacak zerre mutuluğum yok, zerre yaşama sevincim yok..sadece şu dönemi 2 senedir atlatamadım....ve bu dönem dahada uzayacak diye ödüm kopuyor ve hayatı kıyısından köşesinden yakalamaya biraz da olsa mutlu olmaya çabalıyorum...beni yürüyen vajina olarak değilde bir anne olarak görmesini istiyorum herkesin...keşke herşey bahsettiğin gibi olabilse...sen ben burda bu problemi yaşayan diğer arkadaşlar çocuklarıızı belki böyle yetiştirmeyeceğiz ama onlarda yüz tane kadınları kullanmak isteyen erkeklerin arasında bi kaç adam gibi adam olacak emin ol...aynı bugünkü durumdada 100 erkeğin içinden 1 tanesinin acıma merhamet duygusu olduğu gibi.

evolet seni durumunada çok üzüldüm....ama yazdıklarımızı okursan aynı yollardan geçtiğimizi görürsün. ben de şuan çalışmıyorum. bireysel olarak gizli saklı bir parm yok..maddi durumumuz, 2000 tl para isteyemiyorum işte(( hemen merak edicekler napacağımı...ne alacağımı soracaklar hemen.bu arada sen hangi şehirdesin? Allah kolaylığını verir, bence şuan sosyal hayatını düzene sokmaya çalış biraz biraz psikolojini düzeltmeye çabala bu zamanında...kafanı dinle dua et...zamanla herşey rayına oturur....hhemen olsun hemen kurtulalım istiyoruz hakı olarak ama...şuan mümkün değilse endişelerini yok etmeye çalış canım olur mu? birde yaşadıklarını kimseye anlatmamanı tavsiye edebilirim.sen insanlara ne kadar güvenileceğini yaşadıklarınla anlamış olman lazım...acı güven tecrübelerimiz ortada çünkü...sevgiler..

arkadaşlar dream_07'nin cumartesi düğünü vardı hala yazmadı, acaba nasıl geçti ilk gecesi mutlu mu şu an çok merak ediyorum umarım haber alırız bir an önce

Canım arkadaşım beni tam anlamamışsın,yolda güzel bir kadın gördüklerinde tabi ki erkeklerin ilk akıllarına gelen onunla seks yapmaktır bu bilinen bir olay ve artık doğanın kanunu gibidir güzel bir kadının cinsellik isteği uyandırması,yürüyen vajinalar olarak bakılması derken sen güzel bir kadın olarak yürürken ne düşünüldüğünden bahsetmiyorum,ben iyi bir insandır belki diye düşünmelerini falan da kastetmiyorum,iyi bir insan olmaktan fazlası da olabilirsin yani bunu hiç aklına getirmesen de,sadece senin birey olduğunu ve bir geçmişinin olabileceğinin kabul edilmesinden bahsediyorum,ayrıca merhamet eden de vardır demişsin,bu durum merhameti gerektirmez ki,sanki bir kadının bir an önce daha birinci elken kapatılması alım satım işleminin tamamlanması (!) lazımmış da olamamış,bu duruma da acıyan hayatına yeni giren biri çıkmış olması vs. gibi,bu durum senin kendini eksik hissetmeni gerektirmez,yaşamdan kopmanı canına kıymanı düşündürecek bir şey değil arkadaşım acilen anne olarak bakılmak istiyorsun,sanki bu kara leke ancak annelik yaftasıyla temizlenebilir düşüncesiyle,bu fikre sık sık ünlülerimiz de kapılıyor çok da tartışılıyor hep konu oluyor,bu da yönlendirme yapmış olabilir,kötü bir olay yaşayınca annelik kavramına sığınılmamalıdır,sadece hazır olunduğunda anne olunmalıdır,arkadaşım bir geçmişin olabilir sen bir bireysin bak 1934 ten bu yana parlementoya girme hakkına da sahipsin yeni Türkiye Devleti nde,yaşamdan kopmak da ne demek,ben seni ayıplamıyorum kendini nasıl iyi hissedeceksen onu yapman da hakkın sadece seni ilgilendirir,çünkü yine geçmişinle birlikte senin özel hayatın ama bunu sağlayamıcam diye de hayattan kopup intihar etmek,artık hayatıma normal devam etmeye çalışıyorum ama arada aklıma geliyor hayattan kopuyorum demek sana hiç yakışmıyor,bahsettiğin düzenin çarklarından biri oluyorsun,umarım hakkında herşey olumlu gelişir arkadaşım...

duruma senin gibi bakabilmeyi çok isterdim...ama şuan ki ruh halimle ne ben istediklerimi tam olarak sana anlatabileceğim ne de senin cevabını yorumsuz ve kırılmadan okuyabileceğim sevgili berrylips. çok farklı bir durum çünkü...bundan herkes aynı şekilde etkilenir mi bilemem ama burda yaklaşık 21-22 sayfadır paylaştığımız arkadaşlarımda benzer şeyleri yaşamışlar. ben bekaretin tabu olduğu bir ortamda yetiştim, benim bunu bağırarark söyleyip geçmişimi savunmam yel değirmenlerine karşı savaş olmaktan öteye geçmez....ne yapabilirim bndan sonra kendi çocuklarımı ona göre yetiştiririm...şu durumda başkada birşey yapılamıyor zaten...bekle ve gör prensibini uyguluyoruz burda kiarkadaşlarla birlikte...yoksa kimse çevresinden etkilenip kendini durduuk yere depresyona sokmaz...sadece ben ve benim gibi bu durumu yaşamış arkadaşlarım bazı konularda daha hassas olabiliyor...bu gayet de normal aslında....anne olmayıda temizlenmek olarak hiç bir zaman görmedim...görseydim kör alıcının kör satıcısı olur der evlenir bide üzerine 2-3 tane çocuk yapar keyfime bakardım...ben sadece evlenip anne olmak istiyorum her genç bayan gibi hayalim bu bunu kastetmiştim...yaşadığım çevrede bunu hymenoplasti yaptırmadan sahip olmam mümkün değil...şimdi npayım çevremdeki kalıplaşmış düzene karşımı geleyim ...kimi değiştirebilirim ki...insan kendisinden doğan çocuğa bile hükmedemiyorken....bende bi bayan olarak değerimin farkındayım elbetteki diğer arkadaşlarımda öyle...ama bazı durumlar var ki...ortama göre adım atmayı gerektiriyor...olayın çözümü çokda basit değil aslında....doğduklaından beri anneleri tarafından pohpohlanmış, en güzxele layık görülmüş erkeklerin önce annelerinin sonra kendilerinin fikrinin değişmesi gerekiyor. merhamet derkende ben erkeklerin merhametine muhtaç olduğumu kesinlikle kastetmedim....ben yaşadığım cinsel ilişkiyi üzücü bir olay olatrak görüyorum ve ben üzüldüğüm için erkek arkadaşımında bu konuda hassas olması konuşmalarının daha merhametli olmasını kastettim. başlardada dediğim gibi gerçekten kötü bir durum ne ben anlatabiirrim ne de senin yazdıklarını kırılmadan okuyabilirim...üzgünüm

bu yüzden işte hep iş açıklığı istiyorum allahtan. allah baana iş verse sankı çözülecek gibi hissediyorum. o kadar sevdim güvendım nısanlandıkta..nişan bohcalarımı bıle paylaşmıştım burda ama yuzuğu atan yıne ben oldum.. ha şunuda dıyebılırdım ben bu işi onunla yaptım.ona boyun eğcem. ama değişmişti yapamazdım artık onunla. bı bakırelık için ona boyun eğmek zorunda değildim.. bır erkek arkadasım vardı ona söylemiştim durumumu.o da kabul etmişti.ben senı sevıyorum dedi.tertemız bırıydı hayatında ılk kız bendım. ama böylesi de olmazdı ki.. kendımı ezik hissettim ona karşı.. vegun geçtıkçe ince yollu o da iğnelemeye basladı benı ''bn senın garantınım'','ailen bu durumunu duysa senı benle evlendırmek ıcın cn atar'' felan.. dedim ne munasebet sen kımsın..... ama insan eziliyor ister istemez. ve sırf bu yuzdeeen kimseye söylemek istemiyorum.ben afyonda yasıyorum... ve ne olacak ınanın bılmıyorum.22 yasındayım.

teşekkür ederim cnm inş. bir daha aynı problemle karşılaşmam benim endişem bu kan kızlık zarının kanı değil gibi bir yorumda bulunabilirler mi ki acaba hala korkuyorum hala ve sorunu cevaplayayım evet minikperim zorlandım çok acı hissettim inş. sen de bu sıkıntıları atlatırsın inş. bu yaşadıklarımızı geride bırakabiliriz. Allah hepimizin yardımcısı olsun arkadaşlar...

elagungor çok şükür sen atlattın artık unut yoluna devam et.ama bir ayrıntıdaha var.ben şunu merak ediyom şimdi herşey oldu bitti.diyelimki evlendin dr gittin başka bir konuda yada hamilesin başka bir kadın doğumcuya gittti.n.peki o senin daha önce böyle bir operasyon geçirdiğini anlarmı.elacın ne olur acil cevap yaz çok merak ediyom benim için hayti önem taşıyor.

bence anlamaz.anlasa da tutupta eşinin yanında dicek değil... evet şuna açklık getırelım oncesınde bırden çok ilişkiye girildi diyelım. ve sonra diktirdikten sonra o zar patlayınca hemen eskı halıne gerımı donuyor.yani bolalma oluyor mu.bu sıkıntı.

Tabikide anlamaz. Efham yapmayın kendi kendinize. Ayrıca doktorlar, hamile kalındığında rahmin içini incelemiyorlar, kafanızda ne kurupda böyle kötü şeyler düşünüyorsunuz anlamıyorum. Hatta diyelimki kadın doğuma gittin, doktor alltan muayene etmek istedi, sen istemiyorum dediğinde doktor muayene etmiyor. Etse bile ona mı bakacak. Diyelimki baktı nasıl anlayacak. Anlaması mümkün değil zaten, kızlık zarı denilen et parçası, ya bir kenara toplanıyor yada kenarlara yayılıyormuş, o yüzden böyle kendi kendinize kurup kurup kötü düşünmeyin, her şey iyi olacak :)

Geçici olan kızlık zarı tamirini ne kadar yaptırdınız peki elagungor? Hangi doktora gittiniz yardım ederseniz çok sevinirim

gerçekten bende günlerden dream den haber bekliyoum inşallah herşey yolunda gitmiştir de bize de umut olur

bende kızlık zarını kalıcı yöntemle diktirecem 20 yasındayım. cok dikkat etmemize ragmen farkında olmadan bozldu kanamam da olmadı. diktirmem gerek ama korkuyorm ve korkut aslanın ismini duydum. gerçekten güvenilirmi tavsıye edecegiz baska bi doktor varmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…