Hsg sonrası hamile kalanlar 🫢

Bende yaptığım ay hamile kalanlardanim oğlum 4 yaşına girdi ikincisni istiyoruz Rabbim ne zaman kismet ederse artık.rahim filmi en son basvurulmasi gereken bir yöntem olduğu için şimdilik düşünmüyoruz.dualarinzda unutmayın kizlar🤲🥰
Sizin rahim filminde herhangi bi tıkanıklık yapışıklık varmıyor peki ?

Ben doktora daha gitmedim 11 aydır deniyoruz bir bebek sahibi olamadım. Doktora gitmeyi düşünüyorum Ekim ayı gibi bana tavsiyelerin nelerdir sen gittiğinde adım adım uygulanan işlemler neydi
Canm ilk gittim bana genetik rahatsızlık varmi diye test yaptı sonra işte vitamin yazdı 1 senedir kullanıyorum 1 senelik ek takviye yine 🤣sonra yine olmadı tabi o ara içinde bir kaç kere kistim oldu sonra kimyasal gebelik sonra doktorumu değiştirdim sevmedim sürekli kilo deyip durdu sonra başka doktor direk hormon ve hsg istedi ikiside temiz şükür bakalim hayırlısı 🥰bu kadar

Kızlar ben 2 sene önce rahim yapışıklığı ameliyatı oldum. Şimdi prrşembe günü tüp bebek transferim var. Bu yapışıkşık tekrarlamamıştır değil mi? Yapışık olsa doktor ultrasyonla bakarken görürdü heralde değil mi inşallah tutunur bebek ya korku düştü içime

Kızlar ben 2 sene önce rahim yapışıklığı ameliyatı oldum. Şimdi prrşembe günü tüp bebek transferim var. Bu yapışıkşık tekrarlamamıştır değil mi? Yapışık olsa doktor ultrasyonla bakarken görürdü heralde değil mi inşallah tutunur bebek ya korku düştü içime
Merhaba, yakın zaman önce rahim filmi çekildiniz mi ? Transfer öncesi hekimimizin güncel hsg nizi görmesi gerekir. Umarım pozitif sonuç alırsınız 🌺

Merhaba öncelikle eğer ki hala çocuğunuz olmadıysa her sene rahim filmini tekrarlamaniz gerek daha sonra doktorunuz size bilgi verir ama inşallah tekrarlamamistir

Bana 12500 TL fiyat verildi şu an şoktayımm 😱😱 özel kliniğe gidiyordum anlaşmalı olduğu hastaneye gittim sordum 5500 dediler kendisi de gelip o hastanede çekiyor zaten adam kendisine 10 dk lık el emeği 7000 alıyor demek 😅
Bende dün çekildim şişlide 4000 bine ilaçlı anestezisiz çok normal bi agriydi bana korunma dedk iliskiye gir dedi inşallah tutar

Hayırlı olsun canım sağlıkla gelsin inşallah bebeğin :) Darısı biz bekleyenlere bizede dua et :) 10 temmuzda çekilmiştir sen hsg yi sanirim benimde 13 temmuz du hala beklemedeyim.
Ben adet oldum yani adet günümde lekelenmem oldu biliyordum hamile olduğumu adetim yani adet sandığım reglim bitince tekrar goguslerim hassaslasti tesadüfen ovulasyon testi yapmıştım öyle öğrendim sonra da 3 gün sonra yani test yaptım pozitif çıktı hatta 3 kez yaptim Emin olmak için 🤣 zaten adetimden 2 gün önce lekelenmem başladı öyle devam etti kasiklarimin ağrısı hiç kesmedi şimdi yeni yeni arada ağrı oluyor bakalım pazartesi randevu almaya çalışacağım doktordan şuan betayi bile bilmiyorum yani kesin sağlıklı bir gebelikte 5 haftalik🙂

Arkadaşlar merhaba hsg yaptıracağım inşallah doktorlar bir sorunun yok ama hsg ve hormonlara bakılsın dedi ama hamile kalamıyorum bu arada yurt dışında yaşıyorum hsg sonrası hamile kalanlar varmış gerçekten oluyor mu yani umudum var inşallah hsg den inşallah hemen sonra hamile kalırım sizler hemen mi kaldınız benimle paylaşırsanız sevinirim çok merak ediyorum bu konu hakkında görüşlerinizi😊❤️
Arkadaşlar merhaba hsg yaptıracağım inşallah doktorlar bir sorunun yok ama hsg ve hormonlara bakılsın dedi ama hamile kalamıyorum bu arada yurt dışında yaşıyorum hsg sonrası hamile kalanlar varmış gerçekten oluyor mu yani umudum var inşallah hsg den inşallah hemen sonra hamile kalırım sizler hemen mi kaldınız benimle paylaşırsanız sevinirim çok merak ediyorum bu konu hakkında görüşlerinizi😊❤️
Hsgden 2 ay sonra hamile kaldım tüplerde ya da rahmimde herhangi bir sorun yoktu

X