Hsg sonrası hamile kalanlar 🫢

Ben geçen sene çekildim hala gebe kalamadım. Bu biraz da soruna bağlı. Tüplerde yapışıldık tıkanıklık varsa hamile kalınıyor filmden sonra. İnşallah sizin de öyle olur gelir bebişiniz
İnşallah Rabbim önce daha zoruna yetişsin bizden daha çok isteyen var kaç yıl uğraşan var rabbim önce onlara sonra bizlere İnşallah 🙂Aminn

Bende geçen sene mayıs ayında hsg çektirdim . Temiz çıktı. 2 buçuk yıldır sebepsiz infertilite tanısı vardı . 2 ay önce dış gebelik geçirdim ilk defa hamile kaldım ama olmadı hayırlısı buymuş demekki . Bende anestezi almadan çektirdim . Evet acı vardı ama anlık hemen sonrasında olmadı hatta hsg çektirdikten sonra işe gidip çalıştım . Bu arada hsg çektirmeden önce ağrı kesici içtirmişlerdi belki de onunda bir faydası olmuştu . Ama tüpte tıkanıklık vs varsa o sebepten ötürü çocuğunuz olmuyorsa güzel bir yöntem olabilir sizin için :)
İnşallah canm umarım kalırım 35 gün regl olmuyorum hiç aksamazdi reglim tabi önceleri çok rahatsızlık geçirdim o zaman aksiyordu ama simdi hersey düzene bindi adetim düzgün oluyor hiç sasmiyordu ama orta da bir gram bile sorun yokken adet olmadım 🤦‍♀️ne kist ne bisi hormonlar çok iyi ama olmadım şimdi duphaston diye bir adet söktürücü kullanıyorum mecbur🤦‍♀️

İnşallah Rabbim önce daha zoruna yetişsin bizden daha çok isteyen var kaç yıl uğraşan var rabbim önce onlara sonra bizlere İnşallah 🙂Aminn
Amin inşallah. Bu arada demeyi unuttum. Dış gebelik geçirdim ben rahim filminden üç ay sonra. Etkisi var mı bilmiyorum. Bir yıldır olmuyordu o zaman oldu. Sonra yine olmadı yedi aydır.

Ben hsg den 3 ay sonra gebelik yasadim benimkisi bos gebelikle sonuclandi ama hsg nin gebe kalma uzerinde etkisi buyuk insallah gonlunce olur

X