Hsg sonrası hamile kalanlar 🫢

Gokkusagiperisi

Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2023
143
56
Arkadaşlar merhaba hsg yaptıracağım inşallah doktorlar bir sorunun yok ama hsg ve hormonlara bakılsın dedi ama hamile kalamıyorum bu arada yurt dışında yaşıyorum hsg sonrası hamile kalanlar varmış gerçekten oluyor mu yani umudum var inşallah hsg den inşallah hemen sonra hamile kalırım sizler hemen mi kaldınız benimle paylaşırsanız sevinirim çok merak ediyorum bu konu hakkında görüşlerinizi😊❤️

Arkadaşlar merhaba hsg yaptıracağım inşallah doktorlar bir sorunun yok ama hsg ve hormonlara bakılsın dedi ama hamile kalamıyorum bu arada yurt dışında yaşıyorum hsg sonrası hamile kalanlar varmış gerçekten oluyor mu yani umudum var inşallah hsg den inşallah hemen sonra hamile kalırım sizler hemen mi kaldınız benimle paylaşırsanız sevinirim çok merak ediyorum bu konu hakkında görüşlerinizi😊❤️
Ben de hsg çektireceğim bu ay sabahtan beri hsgyi araştırıyorum 😅 cevaplar gelsin ben de bilgileneyim 🫣 sizin anestezili mi olacak ? Özelde mi çektireceksiniz

Bende bu ay oldum henüz bekliyorum nasip olsun bizde de herhangi bir sonuç görmedi doktor amh değerim 1 geldi ama çokta olmayacak gibi değil dedi doktor 0.50 nin altına sorun yapar demişti 1 yıldır deniyoruz henüz olmadı hormonlarım gayet normal eşimde biraz sperm sorunu vardı ama o da kötü değil dedi inşallah bu ay o aydır 🌝☺️

Ben geçen sene çekildim hala gebe kalamadım. Bu biraz da soruna bağlı. Tüplerde yapışıldık tıkanıklık varsa hamile kalınıyor filmden sonra. İnşallah sizin de öyle olur gelir bebişiniz

Doktorum zaten ben anestezi ile yapıyorum dedi. Ne kadar uyudunuz ki
Anesteziye yap bence sancılıymıs ben anesteziye oldum gözümü bir açtım bitmiş zaten 😂
Karışmak gibi olsun istemiyorum bu arada hemşireyim bi hemşire olarak anesteziyi kabul etmedim ağrı eşiğinizi bilmiyorum ama bende çok güçlü değilim sadece 2 sn çekilecek ağrı için narkotik ilaç almayı doğru bulmuyorum ilaç komplikasyonu var işlem bittikten sonra çok şükür anesteziyi olmadım dedim 5 dk sonra kendime gelip işlerimi hallettim kanamamda hiç olmadı sadece verilen sıvı çıkışı oldu regl ağrısı genelde yaşamam 5 dk sancı hissettim 2 sn de kendi reglimden baya bi ağrı oldu yalan söyleyemem ama dayanılmayacak kadar değil 🌝💓💖
İnşallah bize de nasip olur bu ay 🤲

X