Hsg çektirenler

Olsun sen yinede yaptır ama bir ay korunma falan demedı yanı bana sadece enfeksiyona karsı ilişki yasagındedı onun harocınde bırsey yok tabı herkesın doktoru farklıdır hangı şehirdesiniz

Olsun sen yinede yaptır ama bir ay korunma falan demedı yanı bana sadece enfeksiyona karsı ilişki yasagındedı onun harocınde bırsey yok tabı herkesın doktoru farklıdır hangı şehirdesiniz
İzmirdeyim şuan yaptırmak istemiyorum korktuğumdan falan değilde 7 ayda çocuk olmqsı diye hsf çektirmek istemiyorum. Çevremde nice insanın 9. Ay 10. Ay 12. Ay hamile kaldı . Sayamicağım kadar çok. Yine olmazsa tabi çektiririm ama. Sizin için hayırlısı olsun. Ne kadar çok doktora fidilirse o kadar çol stres oluşuyor bence ve stres en önemli etken. Gerektiğinde elbet doktora gidilmeli ama ben öyle düşünüyorum doktora gittiğim her seferinde stres içine bürünüyorum . Belki de benim bu yüzden olmadı. Daha çocuk düşünmeen yemen doltora gittim ger şeyime bakalım bi sorun var mı diye. 3. Ay olmadı diye başka doktora gittim tekrar kontrolden geçtim . 5. Ay eşimde baksın dedim neden olmuyor çocuk diye . Keşke yapmasaydım bu kadar erkenden. Diğer insanlar gibi evimde otueuo en azından 1 sene olmasını bekleseydim nelki çoktan hamile kalmıştım bile. O yüzden bi süre doktora gitmeyi planlamıyorum. Saten çok şükür her şeyimiz iyi çıktı farkşı farkşı doktorlarda fa hep iyi öıktı. Gerisi artık nasip kısmet. Ama bir süre baktım olöjyor elbette tim tedavi yöntemlerni denerim. Ama dediğim hibi ben böyle pinpirijli davrandığım için çpcuğumun olmwsığını düşünüyoruö artık.

Hsg den sonra bende onu düşünüyorum hıcbırsey yoksa tek sebebi stres yanı yada daha zamanı degıl bundan sonra artık salıyorum ınsallab kafamdada salarımda cok takmam

Hsg den sonra bende onu düşünüyorum hıcbırsey yoksa tek sebebi stres yanı yada daha zamanı degıl bundan sonra artık salıyorum ınsallab kafamdada salarımda cok takmam
Evet bak çevrendekiöere dikkat et bizim gibi kurcalamayan kafası rahat olanların oluyor . Ama bizim gibi sürekli bi şey mi var diye kurcalayıp doktor doktor gezenlerin bi şry yoksa bile olmuyor. Ben artık inanıyorum ki stres çok fazla etkiliyor . Millet salıyor ben ise daha çocuk düşünmeden üç ay önceden doktorlara gittm her şeyim yolunda mı diye . Robot değiliz ki en ufak şryde hormonların dengesi şaşıyor. Salıp rahat olmak lazım. Ha sorun carsa teknoloji gelişti elbette tedavi olmak lazım . Ama 3 ayrı doktor bize bir
Sorununuz yok demesine rağmen ben deşmeye devam ettim

Aynen öyle zaten doktorumda yaşın genç dedi 6-8 ay devam dedı sonrasınıda sonra düşünürüz dedı adettin 10. Gununden itibaren gün aşırı ilişki dedi ama ovulasyon trstıyle devam ederım doye dusunuyorum

Bende ilk günden beri ovulasyon yesti kıllanıyorum. Düzenli şekilde her ay aynı zamanda yumurtlamam oluyor çizgileri net görüyoeum çatlama da oluyor ama neden olmadığınu anlamış değilim maalesed

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…