hpv16

Bende sizin gibi düşünüyorum ilk biyopsi sonucu hatalı olmuştur temiz yerden alınmıştır belki de

Evet aşılardan Çin 3 oldu. ilk biyopsi temiz gelmişti 6 ay sonra cin 3 geldi ve konizasyon yapıldı şimdi onun sonuçlarını bekliyorum

Biyopsiside. Bir solüsyon sürülüyor renk değişikliği olan bölgeden alınıyor biyopsi eğer 6 ay önce cin iki olsam o zamanda çıkardı bence .ilişki devam etti evet .Konizasyon sonrası ağrı durumum iyi şükür bi sorun yok kanama da olmadı hastaneden öyle taburcu oldum inşallah cerrahi sınırlarım temiz gelir

Çok geçmiş olsun
Sonuçlarınızı da paylaşın lütfen
Güzel haberlerinizi bekliyorum

Evet aşılardan Çin 3 oldu. ilk biyopsi temiz gelmişti 6 ay sonra cin 3 geldi ve konizasyon yapıldı şimdi onun sonuçlarını bekliyorum
Birliktelik korunmasız mı devam etti peki

Konizasyon işleminiz nasıl geçti? Ben de olacağım ve anne değilim

Ameliyat kısa sürüyor 15 dk tabi öncesi serum sonrası serum ve idrar torbası takıldı onlar biraz can sıkıcı genel anestezi oldum rahat idi sonra pek kanama olmadı ağrımda yarın bir hafta olacak ağrımda ayakta çok dolaşırsam ufak sancı şeklinde oluyor ameliyat kolay kormayın. İnşallah hepimizin sonucu temiz çıkar
Anne olmayana leep işlemi yapıyorlar dağa ince bir kazıma sanırım sizinki leep olabilir mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…