Hpv hakkında

gamzem344

Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2023
170
9
Arkadaşlar merhaba geçmeyen Bi sarı akıntım vardı kadın doğuma gidip cenk UP yaptırdım ve sonuç hpv yüksek riskli tip pozitif aşı yaptırmak istiyorum fakat aşı daha çok vurusu yayar zaten vicutta var sen tekrar vicuda o vurusu veriyorsun diyen dr lar var hpv olanlar ne yaptınız aşı vuralımmı bilgisi olan lütfen yazabilir mi çok moralim bozuk

Çok geçmiş olsun. Ben de yakın zamanda hpv pozitif olduğumu öğrendim siğiller çıktı. Hamile olduğum için aşıda olamıyorum . Ama doğumu yapar yapmaz aşı olacağım ben. Çünkü mesela bir sene tek bir tip olup öbür seneler başka tiplerde görülen kişileri okudum. Doktorumda aşı taraftarı en azından diğer tiplerden korur dedi. Böyle bir hastalığı hiç duymamıştım daha önce bilsem çok önce olurdım elbette. Çok yaralayıcı bir süreç psikolojik olarak. Tez vakitte sağlığımıza kavuşuruz inşallah

merhaba. bazı doktorların böyle demesine gerçekten inanamıyorum.
hpv pozitifken aşı oldum. sonuç bikaç ay sonra -1 sene bile dolmadan- negatif oldum.

Merhaba geçmiş olsun, benim doktorum kesinlikle yaptıracaksın aşıyı dedi. Hpv16 pozitif ve Cin3 geldi patoloji raporum. Bir sakıncası olsa bu kadar net konuşmazdı diye düşünüyorum..

Bende siğili biliyordum düşük riskli oldugunu ama bende siğil hiç bişey yoktu yüksek risklisi çıktı bu baş belasının ve bebek tedavisi görürüyordım çok kötü bir süreç gercekten Allah hepimize yardım etsin sizde doğumdan sonra aşı olun mutlaka

Merhaba geçmiş olsun, benim doktorum kesinlikle yaptıracaksın aşıyı dedi. Hpv16 pozitif ve Cin3 geldi patoloji raporum. Bir sakıncası olsa bu kadar net konuşmazdı diye düşünüyorum..
Bende tip 52 var smear bekliyorum kolposkopi olacağım ama doktor var olam bir hpv ye aşı kesinlikle etki etmez dedi zaten varmış bide aşıyla veriliyormuş o yüzden yaptırsammı yaptırmasammı orası muamma

merhaba. bazı doktorların böyle demesine gerçekten inanamıyorum.
hpv pozitifken aşı oldum. sonuç bikaç ay sonra -1 sene bile dolmadan- negatif oldum.
Gerçekten mi o zaman aşının bir etkisi var yada vicuttan atıyor çünkü benim vicut atamıyor ve boğazda da olabilirmiş onu duydugumdan beri çok kötüyüm..

Gerçekten mi o zaman aşının bir etkisi var yada vicuttan atıyor çünkü benim vicut atamıyor ve boğazda da olabilirmiş onu duydugumdan beri çok kötüyüm..
Doktorlar gerçekten farklı konuşuyor. bana da böyle dedikleri için yıllar sonra aşı oldum. o süreçte hpv negatif olmadığı gibi başka tip de çıktı. aşıyı olduktan sonra test için gittiğimde de doktor "ama varsa negatif olmaz, biliyorsun" dedi. bende içimden güldüm. ve test negatif geldi. testi yapan doktora da kapak oldu. asla beklemeyin. hızlıca olun aşıyı

Bana vicuda yayılır dediği için olamıyorum korkudan kadın sağlığının hiç bi önemi yok gerçekten o aşının fiyatı ney alamayanlar ne yapsın ya çok kızıyorum gerçekten birde bana doltor vücudunda bir hpv varsa ozon tedavi si ile 2hafta da atılır dedi

Aşı olupta hastanelik olanlar varmış hpv pozitif olunca aşı yan etki yapmış oda beni çok korkutuyor yoksa şu dakika vurduracagim

Bende tip 52 var smear bekliyorum kolposkopi olacağım ama doktor var olam bir hpv ye aşı kesinlikle etki etmez dedi zaten varmış bide aşıyla veriliyormuş o yüzden yaptırsammı yaptırmasammı orası muamma

Aşı olupta hastanelik olanlar varmış hpv pozitif olunca aşı yan etki yapmış oda beni çok korkutuyor yoksa şu dakika vurduracagim
Onkoloji hemşiresi arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittiğim doktor söyleyince çok güvendim.... Konuya çok hakim çok başarılı bir doktor olduğunu ve ne söylerse aynen yapmam gerektiğini söyledi arkadaşım...Muayenesinden de çok memnun kaldım sonuçta birilerine güvenmek zorundayız, inşallah hepimiz kurtuluruz...

İnşallah kurtuluruz hayayım zehir oldu valla ağıza makata da bulaşır diye korkuyorum size o doktor mu söyledi aşı olmanızı

İnşallah kurtuluruz hayayım zehir oldu valla ağıza makata da bulaşır diye korkuyorum size o doktor mu söyledi aşı olmanızı
Evet o doktor söyledi. Moralinizi bozmayın bağışıklığı güçlendirmek çok önemli özellikle sigara içiyorsanız acilen bırakın sigara 500 kat arttırıyor virüsün etkisini. Ankarada olup doktor arayışında olan tüm arkadaşlara tavsiye edebilirim Demetevler Onkoloji hastanesinde Ahmet Bacınoğlu doktorum.

Doktor kendi mi bakıyor eğitim araştırmada genelde asistan bakıyor

Ben ankaralıyım ama antepte yaşıyorum belki oraya giderim peki doktor ücretlimi

Sigara hiç kullanmıyorum bağışıklığımda yüksek benim ama nedense 3yıldır vicuttan gitmedi doktorlar 2yılda temizleniyor diyor yalan bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…