Jinekoloji HPV 18/45 - Ascus

Merhabalar ,1 aydır dünyam basıma yıkıldı idrar yolu enfeksiyonu ile birde kadın doğuma gideyim dedim ve alınan smear testinde hpv 16 cin 1 çıktı hemen biyopsi yapıldı sonuç cin 1 çıktı ve takibe bırakıldım,Dr deflagyn başlattı 3 ay kullanicam 6 sonra Dr gorunucem ama çok çok moralim bozuk ,tavsiyelere ihtiyacım var

Merhaba, cok gecmis olsun Moralinizi hic bozmayin. Deflagyn tedavinizi aksatmamaya ve bagisikliginizi guclendirmeye bakin bu surecte. deflagyn 3 aylik bir tedavi ama regl donemlerini cikartinca 4 ayi buluyor. Bu tedaviyle hpv ascus cin 1 gb hastaliklarin geriledigini okumustum, keza doktorum da soylemisti. Bende tedavim bitince gorecegim sonuclari. Umarim atlatiriz. Suan cogu kadin maalesef hpv pozitif. Bu yuzden moralinizi ve bagisikliginizi yuksek tutun

Tşk ederim ilginize,hakiki propolis ,bütün sarımsak ,yeşil çay,zencefil zerdeçal ,çörek otu,market kefiri içiyorum ,takviye vitamin almadım daha ,siz neler kullaniyorsunuz??ins hep birlikte atlatırız ve burda güzel haberlerimizi paylaşırız.

Insss ben immucil vitamin 3 aylik kullandim. Yaninda d3+k2, omega, Magnezyum ve saglikli beslenmeye ozen gosteriyorum. Bu ay deflagyn tedavim bitecek, test oncesi doktorumla konusacagim ahcc kullanimi icin. Genelde ahcc oneriyorlarmis cunku

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…