hpv 16 smear kolposkopi cin3

Mraba geçmiş olsun doktorunuz kim acaba bende guzel bir doktor arayışı içindeyim yardımcı olursanız çok sevinirim

kosuyolu sağlık dr ümit kaya bu işin ehlidir gözünüz kapalı bu islemleri yaptırabilirsiniz. istanbulda baska iyisi yok inanın. giderseniz anita beste isimli hastanız yönlendirdi diyin :) tanırlar

1 yil sonra negatif sonucumu aldim. 1 yil sonra tekrar test vermem gerekiyormuş takipliyim yani, herkese acil sifalar diliyorum

Çok ama çok geçmiş olsun benimde hpv DNA 16 ve 18 pozitif çıktı kolposkopi ve biyopsi oldum siddetli hgsl lezyonlar cın3 geldi sonuç onkoloji doktorum leep islemi yapilcagini soyledi korkuyorum suanda bende kansermiyim yaşım 30

Büyük ihtimalle sonucun cın3 gelir korkma sınırlar negatifse gerisi kolay geçmiş olsun

Çok geçmiş olsun benimde hpv 16 18 patoloji sonucum HSIL cın3 bendemi kötü huylu kanserim leep olucam bende 14 subatta çok korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…