Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
herkese iyi akşamlar sevgili kitap kurtlari kadınlar 😍

aylardır yokum🥴
yazıp yazmadığımi hatırlamıyorum doğumdan sonra hastane hastalık vs süreci bitirdik. bebis 2 aylıkken ise döndüm. Bir buçuk ay kadar oldu çalışıyorum.
büyük bebem küçük ergenlik yaşıyor küçük abisinden kalan tüm vakitte kucağımda:KK70:
akşamları 10 la bir buçuk arası bebek uyutma seansım var🤓
yakında biteceğini umduğum günlük kaynana dozu da var çok şükür:KK70:
normal kitap okuyamasam da bundan böyle hem günlük topige gelmeye hem de uygulamadan kitap okumaya çalışacağım.

şimdi reklamlar bittiğine göre sizler nasılsınız🙃

C Capanin Gururu Teyom
Eleadora Eleadora
Levaiz Levaiz
Natsume Natsume
Nikinik Nikinik
Life light Life light
Kukrim Kukrim

etiket yapmayı unuttuğum diğer arkadaşlar 🤗

C Calcifer sen de beni falakaya yatirabilirsin 😁
Seni darlamamak için etiket yapmıyordum canım. İşe başlamak bir nebze ferahlatır belki. Seni görmek mutlu etti beni ❤️

ben uyumayan kızımın neden uyumadığını dinliyorum. anlamıyorum henüz ama olsun 🤣
Yaa çok tatlı😍
Bugun hiç okuyamadım, bebeği kucak alışkanlığından vazgeçirmeye uğraşıyorum😩
Kaç aylık ki 🙈 çok klişe ama benimki büyüyünce kucağıma sığmadığı için üzülüyorum bazen 🤣
ben de şimdi bunu düşünüyordum🤓
Birkaç kişi hariç okuyamıyorlarmış😁 ben de dizi izledim şimdi geçiyorum okumaya, on dk içinde de uyuyakalırım😹
Evet 😁

Kos melos a yarin devam edecegim. Icinde 4-5 oyku var. Pek sevemedim. Sevemiyorum oyku kitaplarini
Ben seviyorum, çabuk bitiyorlar 😹
Bugün okuyamayacağım 🤦🏻‍♀️ Bir yığın ütüm var beni bekleyen.
Kolay gelsin 🙈
Evet ben binbir gece masallarını okuyorum geceleri👀 birinci kitabım bitiyor sanırım bu gece.
Bu binbir gecenin sonu nereye varacak bakalım çok merak ediyorum :KK70:
Nasıl buldun kitabı? Ben de çok merak ediyorum ama almaya elim de gitmedi :KK70:

aylardır yokum🥴
yazıp yazmadığımi hatırlamıyorum doğumdan sonra hastane hastalık vs süreci bitirdik. bebis 2 aylıkken ise döndüm. Bir buçuk ay kadar oldu çalışıyorum.
büyük bebem küçük ergenlik yaşıyor küçük abisinden kalan tüm vakitte kucağımda:KK70:
normal kitap okuyamasam da bundan böyle hem günlük topige gelmeye hem de uygulamadan kitap okumaya çalışacağım.

C Capanin Gururu Teyom
Eleadora Eleadora
Levaiz Levaiz
Natsume Natsume
Nikinik Nikinik
Life light Life light
Kukrim Kukrim

Hoş geldin, ne iyi ettin :KK68:
Çok geçmiş olsun.
Ben dört yaşında olan ama dört yaşında olduğunu söylediğimizde sinir krizi geçiren cadaloz kızımla uğraşıyorum 😹

aylardır yokum🥴

C Capanin Gururu Teyom
Eleadora Eleadora
Levaiz Levaiz
Natsume Natsume
Nikinik Nikinik
Life light Life light
Kukrim Kukrim

Seni özlüyoruz ama bir tane Noter var bize kalmıyor😂

Günayydınn ❤

9900c6b969e187b9ac361429cd18771c.jpg

Hoşgeldin ve hep öyle gel 🤩
Herşey belli düzene oturur inşallah kısa sürede 🙏

hosbuldum canım:)
inşallah vok ihtiyacım var şu an düzene 😅

Seni darlamamak için etiket yapmıyordum canım. İşe başlamak bir nebze ferahlatır belki. Seni görmek mutlu etti beni ❤️

köye gitmedigin sürece darlanmam teyocum😁😁
ise başlayınca daha kosturmacali oldu kız teyom😅 ama çok şükür ise gitmek bana da iyi geliyo.
çok özledim sizi🙃

Yaa çok tatlı😍

Kaç aylık ki 🙈 çok klişe ama benimki büyüyünce kucağıma sığmadığı için üzülüyorum bazen 🤣

Birkaç kişi hariç okuyamıyorlarmış😁 ben de dizi izledim şimdi geçiyorum okumaya, on dk içinde de uyuyakalırım😹

Kolay gelsin 🙈

Nasıl buldun kitabı? Ben de çok merak ediyorum ama almaya elim de gitmedi :KK70:

Çok geçmiş olsun.
Ben dört yaşında olan ama dört yaşında olduğunu söylediğimizde sinir krizi geçiren cadaloz kızımla uğraşıyorum 😹

ay natsume yaa çok güldüm:KK70: bizimki de cumartesi beş olacak aylardır 5 yaşındayım diye bagiriyo bize 4 deyince küfür etmişiz gibi tepkiler:KK70::KK70: bu kadar mi aynı olurlar:KK70:

aylardır yokum🥴

C Capanin Gururu Teyom
Eleadora Eleadora
Levaiz Levaiz
Natsume Natsume
Nikinik Nikinik
Life light Life light
Kukrim Kukrim

geldikleri gibi giderler sözü bana söylenmiş gibi hissediyorum bazen🥴
Ne olacak notercim ya üç ayda bir gelir gönlümüzü alır gidersin 🤪

Neyse hadi etkili giriş yaptığından ve bebişinden dolayı affedildin 🥲

Dün hiç okuyamadım öyle böyle gün geçti.
Ablası daha iyi derken küçüğün gece hafif ateşi başladı.
Sınıflarında el ayak hastalığı var inş kapmamıştır.
Başım çok ağrıyo nolur ilaç ver dedi verdim yattı.

Çok geçmiş olsun canım. El ayak rahatsızlığınında bir ilacı yok malesef. Öyle geçsin diye bekliyor insan. Takviyelerle ağır geçirmesini engelleyebilirsin.
Oğlum 2 yaşındayken olmuştu :KK43:

Yaa çok tatlı😍

Kolay gelsin 🙈

Çok geçmiş olsun.
Herkes öyle diyor ama cidden çok yorucu olmaya başladı🫠 4 aylık olmak üzere

Herkes öyle diyor ama cidden çok yorucu olmaya başladı🫠 4 aylık olmak üzere

Ataktı dişti derken 1 yaşına kadar devam ediyor. Sonrasında biraz daha rahatlıyorsun. 1 yaşından sonra başka endişelerin telaşların başlıyor.

1667972154046.png

1667972159476.png

1667972169975.png

Oylum Höyük - Kilis​

Oylum Höyük boyutları itibariyle Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin en büyük höyüklerinden biridir. Oylum Höyük taban boyutları itibariyle 460x320 metre boyutlarındadır. Kuzeyde 22 metrelik; güneyde ise 37 metrelik iki yükselti ile bunları birbirine bağlayan bir boyundan oluşur. Yerleşme ilk olarak Adana Koruma Kurulu 29-1,2001/4041 kararı ile tescil edilmiştir.
Oylum Höyük;doğu-batı yönünde Fırat Vadisi ile Amik Ovası; kuzey-güney yönünde ise Kuzey Suriye ile Anadolu Platosu arasındaki kesişme noktasında yer alır. Tarih öncesi dönemlerde Kilis Ovası'nın ılıman iklimi ve verimi Tunç Çağı'nda coğrafik konumu nedeniyle Oylum Höyük ‘ün de yer aldığı bu bölge; merkez konumundadır. Höyüğün batısında; bugün kurumuş durumda ancak yağışlı mevsimlerde çok düşük su seviyesine sahip Akpınar Deresi bulunmaktadır. Höyüğün güney yükseltisi üzerinde Hz Muhammedin katibi olduğu söylenen Yusuf İzzeddin'in özellikle Nisan- Mayıs aylarında kurban kesilerek ziyaret edilen bir yatırı bulunmaktadır.
Oylum Höyük Türkiye-Suriye arasındaki sınıra hakim bir konumda bulunmaktadır. Günümüzdeki bu siyasi sınır aynı zamanda kuzeydeki Anadolu sıradağları ile güneydeki Suriye ovalarını ayıran doğal bir coğrafi hattır.Höyük’ün hemen yakınından geçen Akpınar Deresi, Akdeniz’e dökülen Asi Nehri'nin bir kolu olup bu nehir ile Basra Körfezi'ne dökülen Fırat Nehri arasında akmaktadır. Burası aynı zamanda Mezopotamya ve Akdeniz’deki eski uygarlıkların toplandığı kültürel bir bölgedir.

Günaydınlar Kitap Kulübü Sakinleri ❤️

Kimler neler okuyor bir yoklama alalım 👀

Jawlensky Jawlensky
kk birinci noteri kk birinci noteri
Life light Life light
Eleadora Eleadora
Levaiz Levaiz
C Capanin Gururu Teyom
UcanSupurge UcanSupurge
Bonus Bonus
Kukrim Kukrim
K Kitapkontesi
Oriana Oriana
Natsume Natsume
Limonsuzzcay Limonsuzzcay
nemesis nemesis
Keira- Keira-
mimesis mimesis
sudem34 sudem34
Nikinik Nikinik
Alp_BuRc Alp_BuRc
ummhnisa ummhnisa
X xnobodyx
A Arrietty_
Aspasiaa Aspasiaa
Mrsay Mrsay
L LADY VEGA
HAbibte HAbibte
fesang fesang
Disipline Girmis BirKadin Disipline Girmis BirKadin
Homer Simpson Homer Simpson
berresuu berresuu
yet07 yet07
A Atalanteda
M Mavi Menekse
bir civciv annesi bir civciv annesi
Orangegreysky Orangegreysky
Look Up Look Up
Boncobo Boncobo

Eki Görüntüle 3158558

Eki Görüntüle 3158559

Eki Görüntüle 3158560

Oylum Höyük - Kilis​

Oylum Höyük boyutları itibariyle Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin en büyük höyüklerinden biridir. Oylum Höyük taban boyutları itibariyle 460x320 metre boyutlarındadır. Kuzeyde 22 metrelik; güneyde ise 37 metrelik iki yükselti ile bunları birbirine bağlayan bir boyundan oluşur. Yerleşme ilk olarak Adana Koruma Kurulu 29-1,2001/4041 kararı ile tescil edilmiştir.
Oylum Höyük;doğu-batı yönünde Fırat Vadisi ile Amik Ovası; kuzey-güney yönünde ise Kuzey Suriye ile Anadolu Platosu arasındaki kesişme noktasında yer alır. Tarih öncesi dönemlerde Kilis Ovası'nın ılıman iklimi ve verimi Tunç Çağı'nda coğrafik konumu nedeniyle Oylum Höyük ‘ün de yer aldığı bu bölge; merkez konumundadır. Höyüğün batısında; bugün kurumuş durumda ancak yağışlı mevsimlerde çok düşük su seviyesine sahip Akpınar Deresi bulunmaktadır. Höyüğün güney yükseltisi üzerinde Hz Muhammedin katibi olduğu söylenen Yusuf İzzeddin'in özellikle Nisan- Mayıs aylarında kurban kesilerek ziyaret edilen bir yatırı bulunmaktadır.
Oylum Höyük Türkiye-Suriye arasındaki sınıra hakim bir konumda bulunmaktadır. Günümüzdeki bu siyasi sınır aynı zamanda kuzeydeki Anadolu sıradağları ile güneydeki Suriye ovalarını ayıran doğal bir coğrafi hattır.Höyük’ün hemen yakınından geçen Akpınar Deresi, Akdeniz’e dökülen Asi Nehri'nin bir kolu olup bu nehir ile Basra Körfezi'ne dökülen Fırat Nehri arasında akmaktadır. Burası aynı zamanda Mezopotamya ve Akdeniz’deki eski uygarlıkların toplandığı kültürel bir bölgedir.

Kimler neler okuyor bir yoklama alalım
👀

Jawlensky Jawlensky
Life light Life light
Eleadora Eleadora
Levaiz Levaiz
C Capanin Gururu Teyom
UcanSupurge UcanSupurge
Bonus Bonus
Kukrim Kukrim
K Kitapkontesi
Oriana Oriana
Natsume Natsume
Limonsuzzcay Limonsuzzcay
nemesis nemesis
Keira- Keira-
mimesis mimesis
sudem34 sudem34
Nikinik Nikinik
Alp_BuRc Alp_BuRc
ummhnisa ummhnisa
X xnobodyx
A Arrietty_
Aspasiaa Aspasiaa
Mrsay Mrsay
L LADY VEGA
HAbibte HAbibte
fesang fesang
Disipline Girmis BirKadin Disipline Girmis BirKadin
Homer Simpson Homer Simpson
berresuu berresuu
yet07 yet07
A Atalanteda
M Mavi Menekse
bir civciv annesi bir civciv annesi
Orangegreysky Orangegreysky
Look Up Look Up
Boncobo Boncobo
Günaydın ❤️

Eki Görüntüle 3158558

Eki Görüntüle 3158559

Eki Görüntüle 3158560
Oylum Höyük - Kilis​

Kimler neler okuyor bir yoklama alalım 👀

Jawlensky Jawlensky
Life light Life light
Eleadora Eleadora
Levaiz Levaiz
C Capanin Gururu Teyom
UcanSupurge UcanSupurge
Bonus Bonus
Kukrim Kukrim
K Kitapkontesi