Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çalışan Annenin Yaşam Dengesi kitabına başladım bugün.
Hamile olup çalışınca bu konulara ilgim arttı.
Yukarıdaki hafta hafta arttırmalara içim gitti, güldürdü 😁
Kitapta yazar, aynı zamanda koçluk yaptığı için kendi deneyiminin yanısıra çalıştığı kişilerin de bu konudaki bakış açılarını, süreçlerini anlatıyor. Hem anne hem iş kadını olmak konusunda meraklı olanlar için güzel kitap.

Bu kitabın yanısıra Arachnoid Mater kitabını okuyorum, bayadir ara vermiştim, onu bitiricem en kısa sürede. :)
Serisinin 2. Kitabı. İlk kitap çok heyecanlı bitmişti, bakalım bunda neler olacak.
Biz o seriyi kızlarla beraber okuyoruz 😍 2. Kitaptayız şu anda bizde

Başkanımız bana böyle bir sürpriz yapmış,çok çok mutlu oldum aldığım en anlamlı, özel hediyelerden oldu 🥹Bizimle bütün ay zaten uğraşması yetiyor ama onun gönlünden bu da kopmuş Allah da ona ummadığı sevinç versin çok şaşırdım akşam görünce .Çok teşekkür ediyorum sen de arkadaşlarımız da iyi ki bir arada böyle güzel bir sayfadayız C Calcifer :KK36::KK60::KK200:
EA162BA3-B65C-41BC-8FF6-B49596DF011B.jpeg

Başkanımız bana böyle bir sürpriz yapmış,çok çok mutlu oldum aldığım en anlamlı, özel hediyelerden oldu 🥹Bizimle bütün ay zaten uğraşması yetiyor ama onun gönlünden bu da kopmuş Allah da ona ummadığı sevinç versin çok şaşırdım akşam görünce .Çok teşekkür ediyorum sen de arkadaşlarımız da iyi ki bir arada böyle güzel bir sayfadayız C Calcifer :KK36::KK60::KK200:Eki Görüntüle 3154794

😍 Keyifli okumalar diliyorum canım bol turunculu bir ay olsun senin için. Azıcık yüzünü güldürebildiysem ne mutlu bana💜

çok mutlu olurum ya, hemen kitap düşünmeye başladım şu an konsepte uygun :)

bir sorum var; sesli kitaplarda oluyor mu yoksa fiziksel olan dokunup hissettiğimiz kitaplar sadece gibi bir sınır var mı?
Hoşgeldiniizz bol okumalar dilerim 🌼

Dikkat! Bu bir etkinlik duyurusudur.

Hoş geldin Kasım diyerek, şöyle Kasım ayına yakışır bir etkinlik yapalım diyoruz. 🍁

Kasım ayının başlangıcı itibari ile Sonbahara uygun konseptli seçtiğimiz bir kitabı okuyoruz ve fotoğraf günümüz olan 11.11.2022 Cuma günü okuduğumuz kitabımız ile 'Turuncu sonbahar' konseptli fotoğrafımızı hazırlayıp paylaşıyoruz.

Kitaplar tercihe bağlıdır, öncesinde belirleyip topikte paylaşırsak hem diğer arkadaşlara fikir vermiş oluruz, hem de küçük ortak okumalar için gruplar oluşabilir.
Hadi şenlendirelim buraları! 🧡

Eki Görüntüle 3154020
C Calcifer
@Tosun Pasa
@kk birinci noteri
@Life light
Eleadora Eleadora
@Levaiz
@Teyocan
@UcanSupurge
Bonus Bonus
Kukrim Kukrim
@Kitapkontesi
@Oriana
Natsume Natsume
@Limonsuzzcay
@-nemesis-
@dayler dayler
@Keira-
@mimesis
@sudem34
@Nikinik
@BuRc
@ummhnisa
@Amanita
@Arrietty_
@Aspasiaa
@Mrsay
@LADY VEGA
@HAbibte
@fesang
@Boncoboorkodos
@Kurk Mantosuz Madonna
@M e r i d a
Gelincik78 Gelincik78
@berresuu
@yet07
@Atalanteda
M Mavi Menekse
@Etkisiz Eleman
bir civciv annesi bir civciv annesi
@Orangegreysky
@Regina George
@mavi guldunya
Harikaa ☺️

İyi geceler🌺
Şiir okumaya çalışıyorum şu sıralar😁
Daha önce Antik Acılar’ı okudum, Sunay Akın’ın.
Geçen gün de Özdemir Asaf’ın Lavinia adlı kitabını alıp okumaya başladım. (Günde bir iki şiir okuyorum yani okumaya başladım dediysem kastım bu:KK70: )
Bazı aylarda türlere göre de belirleme yapsak nasıl olur? Bir ay şiir, öykü, biyografi türünde falan da ortak okumalarımız olsa 😅

242F38CD-6C25-4F37-9ACA-F5212CCFB330.jpeg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X