Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bonuscum iyiyim teşekkür ederim. Fazla okuyamadığım için pek gelemedim. Sizi, sıcak sohbetinizi cok özledim💜 Sen de iyisindir inşallah

Aynen canım ben de gelemedim bu ay sadece selam verip çıktım diyim. İyiyim şükür dünya dertleriyle uğraşıyoruz işte.

Nasıl görmüş geçirmiş cevaplar veriyorum bak :))

selamlar :) ben de katılabilir miyim aranıza, ara ara girip bakıyorum bu topiğe, çok hoş.
ilk sayfayı okudum, sanırım okuduğumuz kitabı söyleyerek katılıyoruz ve düzenli paylaşım yapıyoruz kalabilmek için.
merhaba. hoşgeldiniz 🧡 umarım daimi olursunuz. bebeğiniz de hayırlı uğurlu olsun 💙

selamlar :) ben de katılabilir miyim aranıza, ara ara girip bakıyorum bu topiğe, çok hoş.
ilk sayfayı okudum, sanırım okuduğumuz kitabı söyleyerek katılıyoruz ve düzenli paylaşım yapıyoruz kalabilmek için.
Hoşgeldiniz 🥰
Bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alın inşallah💕
Şimdiden bol bol uyuyun dinlenin zira 6 aylık bir bebek annesi olarak bildiriyorum uykular haram oldu 😬😬

merhaba. hoşgeldiniz 🧡 umarım daimi olursunuz. bebeğiniz de hayırlı uğurlu olsun 💙

hoş buldumm :) umarım :) çok teşekkür ederim :KK200:

Hoşgeldiniz 🥰
Şimdiden bol bol uyuyun dinlenin zira 6 aylık bir bebek annesi olarak bildiriyorum uykular haram oldu 😬😬

hoş buldumm :)) çok sık ve aniden uykum geliyor bol bol, fırsat bulduğumda direk uykuya geçiyorum öyle durumlarda :uykucu:

Hoşgeldiniz 🥰
Arttırıyor ve 4. Ay uyku gerilemesinden selamlar diyorum 🙄

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X