Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
sudem34 sudem34 meydan okur musunuız?
Kimle istersen savaşırim Calci 🎯
Iki boga kapisalim mi :KK15:
Mesajı geç görüp boğamı kaptırmışimdir.🙃
Bu ay için bir rakip seçip birbirimize meydan okuyoruz. Sen de gaza gelmek istiyorsan bu liste harici birini seçebilirsin. Gelincik78 Gelincik78 sudem34 sudem34 boşta şu anda. Etiket listesine bakarsan orda da kişiler var
Sona kalan dona kalır kim isterse alsın beni 😘
Tamamdır canım boşta olanlarla eşleşebilirim bende iyi olur benim için sudem34 sudem34 ne dersin rakip olalım mı
Canım hala eşin mi yok tenefüste telefona on saniye bakıp çıkarsam böyle Fransız kalırım 🙃

Ben her türlü herkese kabülüm ❤️

C Calcifer el atar mısın?
Beni kimle esleyeceksin 😇🎯

Bizim burda o kapı bu kapı demeyi severler, dağ kapı da var mesela :KK70:

Aslında nedeni çok mantıklı geldi. Mardin yolu tarafında olduğu içinmiş. Halilye diğer kapılarda aynı mantıkla isimlendirilmişlerdir.

Bu ay için bir rakip seçip birbirimize meydan okuyoruz. Sen de gaza gelmek istiyorsan bu liste harici birini seçebilirsin. Gelincik78 Gelincik78 sudem34 sudem34 boşta şu anda. Etiket listesine bakarsan orda da kişiler var

Çoğu kişinin okuma serüvenini bilmediğim için meydan okuyamıyorum☺️ Ayda 10 kitap okuyana da ses edemem. Eşleşmeyen var ise az okuyan ben boştayım

Aslında nedeni çok mantıklı geldi. Mardin yolu tarafında olduğu içinmiş. Halilye diğer kapılarda aynı mantıkla isimlendirilmişlerdir.

Çoğu kişinin okuma serüvenini bilmediğim için meydan okuyamıyorum☺️ Ayda 10 kitap okuyana da ses edemem. Eşleşmeyen var ise az okuyan ben boştayım
HAbibte HAbibte ses vermedi hala. O da gaz ile çalışıyor :KK70:

Aa benide alin nolur 😅 su lohusa kafasindan cikayim artik. Napiyoruz en cok kitap okuma kapismasi mi yapiyoruz nedir 😅

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X