Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
M.Ulusoyun mu, o da mı psikolojikti ?
Ölüm üzerine diye hatırlıyorum.
Seanslarda hastaların paylaşımları ya da seans görüşmeleri gibi bir şeydi galiba.

Dur bulursam bakayım.

İnsanlara renk ile ifade ediyordu.

Mavi, kırmızı filan gibi.

Aynı körlükte isimsiz karakterlee gibi.

Ölüm ve ayrılık acısı gibi konulara kafa yordugum bir dönem kk de duymuş merak etmiştim.
Sipariş verip okumustum.

Herkese iyi akşamlar 🥰 Insanı içsel bir yolculuğa çıkarıp kendisiyle yüzleşmesini sağlayan bir psikoloji kitabı okuyorum
Eki Görüntüle 3069962
Güzel kitaptı. Annesinin ölümünü kabullenemeyen, üstünden iki yıl geçmesine rağmen yas modundan çıkamamış bu nedenle evliliği bitmiş bir komşum vardı. Okuyunca ona hediye etmiştim. Şimdi ne durumda bilmiyorum umarım toparlanmistir

Ölüm üzerine diye hatırlıyorum.
Seanslarda hastaların paylaşımları ya da seans görüşmeleri gibi bir şeydi galiba.

Dur bulursam bakayım.

İnsanlara renk ile ifade ediyordu.

Mavi, kırmızı filan gibi.

Aynı körlükte isimsiz karakterlee gibi.

Ölüm ve ayrılık acısı gibi konulara kafa yordugum bir dönem kk de duymuş merak etmiştim.
Sipariş verip okumustum.
Evet evet tam dediğin gibi şahısları karakterlerine göre renklerle adlandırmış. Danısanalriyla seanslardaki sorunlara ve çözümlere yer vermiş
Güzel kitaptı. Annesinin ölümünü kabullenemeyen, üstünden iki yıl geçmesine rağmen yas modundan çıkamamış bu nedenle evliliği bitmiş bir komşum vardı. Okuyunca ona hediye etmiştim. Şimdi ne durumda bilmiyorum umarım toparlanmistir
Bu mesajınla iyice anladım ki senin kitap tarzını biliyorum artık .Bu kitabı okurken dedimki bu kitabı mrsay %100 okumuştur hatta seni etiketleyecektim ☺

IMG_20220520_211719_1.jpg

IMG_20220520_211719.jpg

Aspasiaa Aspasiaa senin için aradım buldum 😌türü roman yazıyor.Lacivert,turuncu,beyaz , kahverengi gibi isimler var göz attım şimdi.Bakmak istersin belki diye arka kapagi da çektim özellikle.

Evet evet tam dediğin gibi şahısları karakterlerine göre renklerle adlandırmış. Danısanalriyla seanslardaki sorunlara ve çözümlere yer vermiş

Bu mesajınla iyice anladım ki senin kitap tarzını biliyorum artık .Bu kitabı okurken dedimki bu kitabı mrsay %100 okumuştur hatta seni etiketleyecektim ☺
Ne güzel uzaktan da olsa beni anlamışsın demek ki 😍❤️ herhangi bir kitapla akla gelmek de çok güzel ayrıca. Teşekkür ederim 😘

Bilmiyor olamazsın çünkü senin fıkran bu😅 Nasrettin hocaya senin hanım çok geziyor demişler. Yok ya gezmiyor gezseydi bir gün bize de uğrardı demiş . Kadın senin gibi kendi evine ugramiyormus gezmekten
Eşim nöbette olunca anneme geliyorum canım. Söylemesi ayıp biraz korkuyorum tek kalınca. Uyku uyuyamıyorum :KK17:

Eşim nöbette olunca anneme geliyorum canım. Söylemesi ayıp biraz korkuyorum tek kalınca. Uyku uyuyamıyorum :KK17:
Ya kıyamam sana şimdi anladım senin neden evde durmadığını. Beş Sevim Apartmani kitabını okursan korkun geçer 🤪 ( sakın okuma 🤭)

Bahane yok her yere giderken kitabımızı yanımızda taşıyoruz :KK20:
Çıkarın kağıtları yazılı yoklama yapicam (hazır öğretmen moduna geçmişken bu repliği de araya sokusturayim dedim 😂)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X