Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aa ilk onu okumuştum:)
Tarzı biraz farklı içine girmekte zorlanmak normal:) Ama şans verirsen sevebilirsin, ben yazarın hayal gücüne bayılıyorum😍
Aslında Sahilde Kafkayı okumuştum ben de ilk. Beğenmiştim. Ama bunda neden öyle oldu bilemedim :eek:

Sefiller 2. cilt var onu bitirirsem peşinden ağır gelir mi ki ?
Aslında okuduğum kadarıyla ağır gelmedi ama. Ben bu kitapta sizin kitap kobayınız olayım 😅 Nisanda bi okuyayim bakalım bitince gazi mi oluyoruz ne oluyoruz . Ona göre durum bildirimi yaparım.Sizin için okuyup kendimi feda ediyorum bakin bu iyiliğimi unutmayın 😅

Aslında okuduğum kadarıyla ağır gelmedi ama. Ben bu kitapta sizin kitap kobayınız olayım 😅 Nisanda bi okuyayim bakalım bitince gazi mi oluyoruz ne oluyoruz . Ona göre durum bildirimi yaparım.Sizin için okuyup kendimi feda ediyorum bakin bu iyiliğimi unutmayın 😅
Parfümün Dansı ağır bir kitap değil bence kolay okunuyor. Ben mitolojiyi çok sevmesem de o kitabı sevmiştim

Cahillerde bugün, bu Howl kimdir nerelidiro_O

howl
howlun yürüyen şatosu isimli romanın kahramanlarından biri esas oğlan 😁
C Calcifer da o kitapta geçen ateş cini😁
bide sümüklü sofi var. ama biz kitaptan önce animesini izlediğimiz için sümüklü sofi diyorduk ona.
istersen kitabın pdf si var:) anime de hayao miyazakinin filmi netşfilikste mevcut:)
film sitelerinde Türkçesi var. netsfiliksteki Türkçe altyazili olarak vardı yanlış hatırlamıyorsam:)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X