Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben de sadece Başlangıç okumuştum. O zamanlar yeni çıkmıştı
Tersten başlamışım :KK70:
Şimdi Da vincinin şifresi ile Melekler ve Şeytanları aldım geçen gün sahaftan 😍
Sırayla hepsini okuyacağım.
Kitaplar bağımsız birbirinden. Aldığın kitaplar da güzel. Robert Longdon bağımlılık yapıyor bir süre sonra 😂

Ben severim Dan Brown okumayı. Okurken insanı araştırmaya sevk ediyor. Favorim Kayıp Sembol 🤭
Ben Da vinci şifresi ve Dijital Kaleyi okumuştum. Cehennemi de uzun zamandan beri okumak istiyordum bu zamana kısmetmiş. Yazarın zekasına hayran kalıyorum. Kayıp Sembolü çok sevmişsin madem hemen listeme ekliyorum. Cok begendigin kitapları bizimle de paylasirsan cok makbule geçer 😊

Son düzenleme:
Ben Da vinci şifresi ve Dijital Kaleyi okumuştum. Cehennemi de uzun zamandan beri okumak istiyordum bu zamana kısmetmiş. Yazarın zekasına hayran kalıyorum. Kayıp Sembolü çok sevmişsin madem hemen listeme ekliyorum. Cok begendigin kitapları bizimle de paylasirsan cok makbule geçer 😊
Ama farmasonlukla ilgili kayıp sembol ilgin yoksa fazla sıkıcı ve teferruat gelebilir nerden önerdi bu kitabı deme sonra 🙈🙈 eşi sanat tarihçiymiş bence kitaplarının bu kadar başarılı olmasının bir nedeni de bu

IMG_20220325_213531.jpg

Kahve sevmeyen biri olarak yarı köpüklü kahvem ve canımmmm kitabımla selamlıyorum sizi arkadaşlar😍

Ama farmasonlukla ilgili kayıp sembol ilgin yoksa fazla sıkıcı ve teferruat gelebilir nerden önerdi bu kitabı deme sonra 🙈🙈 eşi sanat tarihçiymiş bence kitaplarının bu kadar başarılı olmasının bir nedeni de bu
Farmasonluk ile ilgili birşeyler okuyup araştırmak istiyordum zaten ,bu kitabı da okurum inşallah 🥰

Bu haftasonum boş. İnanabiliyor musunuz ben inanamıyorum çünkü. Baya baya işe gitmicem. Böyle günler mi vardı. Nasıl yani kitap falan mi okuyacağım? Baya yatarak falan. İlginç valla. Yemek diye de donmus tavugu fırına attım, daha da efor harcamam bir şeye
😂😂😂 Çok sevindim senin için. İnsanın bazen o kadar ihtiyacı oluyor ki

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X