Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Türkçe öğretmeni değil de sınıf öğretmeni takip ediyor branşı farklı yazsam diye düşündüm grupta alıntılayıp ukalalık olarak görülür mü diye bilemedim insanlarda çünkü tuhaf tepkiler verebiliyor 🤦‍♀️
Sen tanıdığın için daha iyi durum değerlendirmesi yaparsın ama ben olsam bu kitabı cocuklarin okumasını engellerdim öğretmenle konuşup
Benim de severek okuduğum bir kitap.
İyiyim çok şükür, sen nasılsın. Yoğunluktan gelemiyorum çok ama sessizliğinin farkındayım, her şey yolunda mı?
Tesekkurler ben de iyiyim hamdolsun. Yoğunluk var bende de , çok uğrayamıyorum

dauana her daim talibim o halde😍😍
KBB ye gittin mi canım. maalesef bağımlılık yapiyo onlar da😕
Her zamann🥰
Yakın zamanda gitmedim canım gideceğim iyi bir doktor arayışındayım, sonra da ayrıntılı bi alerji testi yaptıracağım.
Spreyleri yeni biraktiysan bir süre zorlanırsın ama sonra rahatlarsın. Bende spreylere bağımlı idim doktor sağlam bir azarladı beni eve gelip hepsini çöpe attım. Özellikle şu malum sprey markası burun etlerinde şişkinlik yapıyormuş aslında, kullandıkça daha da kötü gidiyor işte farkinda olmuyoruz.
Yeni sayılmaz canım ya😐
Bana ilaç da lazım bence sprey falan artık işe yaramıyor durumum başka bir şeye evrildi 🤷🏻‍♀️
Sinüs temizleme kitini deniyorum bakalım inşallah az da olsa işe yarar.

Sen tanıdığın için daha iyi durum değerlendirmesi yaparsın ama ben olsam bu kitabı cocuklarin okumasını engellerdim öğretmenle konuşup

Tesekkurler ben de iyiyim hamdolsun. Yoğunluk var bende de , çok uğrayamıyorum
Yazayım öğretmene en iyisi o dikkat etmedi belkide okumadığı için bilmiyor da olabilir,yazayım bildiğimi söylemek zorunda hissettim diye bende 🤔

Yazayım öğretmene en iyisi o dikkat etmedi belkide okumadığı için bilmiyor da olabilir,yazayım bildiğimi söylemek zorunda hissettim diye bende 🤔
Senin nazik bir uslubun var zaten,eleştirel olmayan uygun bir dille sorarsın. Sonucu bize de yazar misin ,merak ettim öğretmenin ne diyeceğini.

Türkçe öğretmeni değil de sınıf öğretmeni takip ediyor branşı farklı yazsam diye düşündüm grupta alıntılayıp ukalalık olarak görülür mü diye bilemedim insanlarda çünkü tuhaf tepkiler verebiliyor 🤦‍♀️
Gruptan değil de özelden konuşabilirsin bence.
Ya da direk arayıp.

Her zamann🥰
Yakın zamanda gitmedim canım gideceğim iyi bir doktor arayışındayım, sonra da ayrıntılı bi alerji testi yaptıracağım.

Yeni sayılmaz canım ya😐
Bana ilaç da lazım bence sprey falan artık işe yaramıyor durumum başka bir şeye evrildi 🤷🏻‍♀️
Sinüs temizleme kitini deniyorum bakalım inşallah az da olsa işe yarar.

ben de sorayım çevreme bu ara herkeste var KBB sıkıntısı levom. sana özelden yazarım

Türk filmi formatında olduğunu bildiği halde merakla okumaya devam ediyor insan. Yazarın okuduğum ilk kitabiydi sonra birkaç kitabını daha okudum biraz birbirinin tekrarı gibi kitapları. Hepsinde çok güzel, çok yetenekli, çok başarılı, çok "cool" kimseye pas vermeyen bir kız var. Sanırım yazar kitapları aracılığıyla görmek istediği kadın modelini gençlere örnek olarak göstermek istiyor.
Evet. Tam bir popüler kültür romanı aslında, benzer erkek ve kadın tipleri..

Biri tutunca ona muadil bir çok kitap çıkardı yazar. Çerez gibi okunan, sanat kaygısı güdülmemiş çok bişi almayı beklemediğin kafa dağıtmalık bir tür 🤭

İyi geceler millet🌺
Napoli serisinin son kitabını ve Kumru ile Kumru’ya başladım. Kayıp Tanrılar Ülkesi’ne de giriş yapmıştım ama kitabı çocuğum sakladı. Yavaş yavaş düzene koyacağım okumalarımı inşallah.
Kızçe baya toparladı benim faranjit sürekli yeniliyor, bugün konuşmakta bile çok zorlandım.
Kızım dün itibariyle kreşe başladı, onu okula bıraktıktan sonra eve gelip öğlene kadar yatmayı bırakabilirsem her şey çok daha güzel olacak. 🤭

Annesine benzemekten korkan ne kadar çok kadın varmışız 😞 Inşallah çocuklarımız bu konuda bizim gibi düşünmez, bize benzeyen yönleriyle gurur duyarlar umarım
Umarım canım hele bu devirde bizim daha çok bağ kurabilmemiz gerekiyor
Sudemin dediği gibi özelden konuşabilirsin belki farkında bile değildir durumun

Günayydınn ❤

3d00eb455fd92bd12c4e7bb5cd9f794d.jpg

Senin nazik bir uslubun var zaten,eleştirel olmayan uygun bir dille sorarsın. Sonucu bize de yazar misin ,merak ettim öğretmenin ne diyeceğini.

Gruptan değil de özelden konuşabilirsin bence.
Ya da direk arayıp.

Umarım canım hele bu devirde bizim daha çok bağ kurabilmemiz gerekiyor

Sudemin dediği gibi özelden konuşabilirsin belki farkında bile değildir durumun
Günaydın .. hanım,gruptan bir çocuğumuz Genç Wertherin Acıları nı okuyor dikkatimi çekti de o kitap 12 yaşa hiç uygun değil ,yayınlandığı dönem yetişkinlerde bile intihar vakalarına sebep görülmüş ,karakter platonik aşkı için buhranlara girip intihar ediyor .Ben okudum ,içeriği bildiğim için söylemek gereği duydum belki aile bakmamıştır içeriğe bilginiz olsun☺️ yazdım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X