Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kendilerini Tanrı hissetmeleri de çok ilginç geldi. Kendilerini ne kadar içselleştirmişler, arkeoloji ile
Hepsi hasta 🤦‍♀️
o bölümde çok etkilendim ben hastalığının anlatıldığı yeri okuduğum gün rüyama girdi babasının dükkanı falan 🤣

Maalesef müslüman=terörist gözüyle bakıyorlar 😒
Bir çok Avrupa ülkesi sanırım böyle düşünüyor çok acı..
Ama orada üstün Alman ırkı olayı tam olarak bitmemiş, evrim geçirmiş ve hiç bir göçmen istenmiyor gerçekten.
Kuzenim orada, bir almandan farkı yok ne aksan ne görünüş yinede istenmediği ötekileştirildiği çok olmuş. Yani sadece oraya ve düzene ayak uydurmayanları değil baya baya kimseyi istemiyor genel bir güruh diyor🤷🏼‍♀️

Kendilerini Tanrı hissetmeleri de çok ilginç geldi. Kendilerini ne kadar içselleştirmişler, arkeoloji ile
Burda bir çok kaldirimda bu levhalar mevcut. Kitapta gecen yerin resmini cekmistim ve size örnek bi kac fotograf birakiyorumEki Görüntüle 3026770 Eki Görüntüle 3026771 Eki Görüntüle 3026772
Altarın olduğu müzeye gitmeyi düşünüyordun dimi? Gidersen foto çekimi yasak değilse ordan foto yollar mısın 🤭

Hepsi hasta 🤦‍♀️
o bölümde çok etkilendim ben hastalığının anlatıldığı yeri okuduğum gün rüyama girdi babasının dükkanı falan 🤣
Derin düşününce çok farklı hisler uyandırıyor insanda. Bence katillerin de genlerinde farklı şiddet eğilimli hastalıklar mevcut olabilir

Bunu da hiç hoş bulmuyorum bana saygısızlık gibi geliyor🤷🏻‍♀️
Almanlar tarihlerinden utanırlar ve bunu unutturmamak icin yapmışlar. O isimler orda oturuyordu yaşıyordu düşüncesi ile. Bana saygisizlik değil aksine saygi olarak geliyor. Değer kavraminin farki diyelim

Ben kitabı okumaya başladım sonra da küçük cadıya kaptırdım, alıp okuyamıyorum🥺 başlarda kitaba sarılıp uyuyordu, sonra tamamen kayboldu ortadan kitap, sakladı kesin.
İyi akşamlar bu arada herkese, yazamıyorum, okuyamıyorum çoğu zaman. Okulda durumlar karışık, evde karışık, bakıcı işi bıraktı, miniği kreşe başlatmaya çalıştık hastalandık analı kızlı anca toparlanıyoruz.
Gelmiş geçmiş olsun canım Allah şifa versin

Almanlar tarihlerinden utanırlar ve bunu unutturmamak icin yapmışlar. O isimler orda oturuyordu yaşıyordu düşüncesi ile. Bana saygisizlik değil aksine saygi olarak geliyor. Değer kavraminin farki diyelim
Amaç güzel, düşünce güzel fakat isimlerin böyle basılan yerde olmasından hoşlanmıyorum:)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X