Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben şeyi anlamadım Yıldız Hüseyin'in peşine düşmüştü hani, garajda biri tarafından saldırıya uğradı. O sırada Kurt sen misin dedi, kurt ne alaka. Sadece orda geçti ismi, ben de olayla bir alakası vardır diye düşündüm.
Kurt olay yeri incelediği için önlük vari tulumlar giyiyor yanlış hatırlamıyorsam Hüseyin’i öldürmeye gelenlerin üzerinde o tarz kıyafetler olduğu için ona benzetiyor

Kurt olay yeri incelediği için önlük vari tulumlar giyiyor yanlış hatırlamıyorsam Hüseyin’i öldürmeye gelenlerin üzerinde o tarz kıyafetler olduğu için ona benzetiyor
Bir kere tek Kurt dedi bi daha kurdun adı geçmedi, meraktan çatladım orda ahdkdkflfkfm

Baştan beri düşündüğüm kişi katil çıktı. Ve aile cinayeti olduğu hissini almıştım. Ego ve egemenlik hissi ile doluydu. Sürekli tanrılar üzerinden iç hesaplaşmalar oluyordu.
Zaten ilgisizlik ve sevgisizlik insanı bir süre sonra acımasız yaparmış ki bunu kitapta görmüş olduk.
Haluk olsa daha profesyonel bir katil olurdu, hem kültürlü, hem kendini iyi gizleyen bir profesyonel

Putinden bahsetmişti bir yerde, arkadaşım okuduğu zaman savaş çıkmıştı, ay putin diyor, dedim ben de şaşırdım, savaş zamanına denk geldiği için şaşırmıştı baya.

Hiç okumamıştım, ben de birçok kitabını alacağım. Anlatımını sevdim
Araya sıkışayım
En çok İstanbul Hatırası’nı sevmiştim o da çok güzel tarihi bir romandı 😍
Sonunda çok şaşırdığım da Beyoğlu Rapsodisi olmustu
Genel olarak kitapları çok güzel zaten💙

Baştan beri düşündüğüm kişi katil çıktı. Ve aile cinayeti olduğu hissini almıştım. Ego ve egemenlik hissi ile doluydu. Sürekli tanrılar üzerinden iç hesaplaşmalar oluyordu.
Zaten ilgisizlik ve sevgisizlik insanı bir süre sonra acımasız yaparmış ki bunu kitapta görmüş olduk.
Ben Peterdan şüphelendim ama gözüme en temiz gelen oydu yine de 😢 polisiye pek okumadığım için anlamamıştım 🤣

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X