Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bizzat bende yaşadım ya burdaki yabanci düşmanlığı asla geçmez. Kapali oldugum için bakışlari bile yetiyor onların. 🤷🏻‍♀️
Ozellikle araplardan dolayi fazla bi on yargi var burda mafya ayagi falan cok.
Bir dizi onerebilirim bak bunlarla ilgili 1 sezondu sanirim 'Dogs of Berlin'
Maalesef müslüman=terörist gözüyle bakıyorlar 😒

Cemal'in evince kalbi göğsünden çıkartılmış şekilde ölü bulunmasıyla başlıyor roman. Komiser Yıldız ve yardımcısı bu olayı çözmek için hızlı davranmalıdır çünkü ilk cinayet bu olmayacaktı. Her cinayet mitolojiye atıfta bulunarak ince ince işlenmiş şekilde gerçekleştirilmişti. İnsanlar sprgulanırken Cemal ve ailesi hakkında gizli kalmış ferçeklerde gün yüzüne çıkmaya başlıyor. İlk önce nazikerden şüphelenilirken sonra başka zanlılar çıkmıştı ancak Naziler üzerinde fazla duruluyordu. Dönüp dolaşıp gelinen nokta nazilerdi. Ben başından beri Naziler olmadığını biliyordum ama onları anlatarak hala daha Nazilerin faaliyetlerinin devam ettiğin anlatması benim için açıklayıcı oldu. Katili tahmin ettim ama nedeni bence çarpıcıydıç aile bağları ilmek ilmek işlenmiş. Tek eleştrim keşke baba ölmeseydi çünkü çok yklaşmışlardı
Olayı çözmesi anlamsız kaldı babanın ölmesiyle. Onu kurtarmaları gerekirdi

Burda bir çok kaldirimda bu levhalar mevcut. Kitapta gecen yerin resmini cekmistim ve size örnek bi kac fotograf birakiyorum
20220202_010003.jpg
DpGNW0dWkAMBPtB.jpg
stones.jpg

Bem mitolojiyi sevmememe rağmen gayet akıcı bir şekilde okudum kurgu çok iyi idi.Ama ben daha ilk konuşmasında katilin o olduğunu düşündüm adı neydi patronun :KK45:
Peter Shimmel shsjsjskdks
Arkadaşımla hayalimizdeki karakterlerin fotoğraflarını birbirimize atmıştık, silmeseydim atardım ahahs

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X