Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet o kısımlar çok şahane kurgulanmış gibi değil naçizane...
Peki havada kaldığını düşündüğüm bir kısım var orası tma oturmadı Hüseyin'i bağ evinde yaşanan olay nereye bağlandı? Kimlere bağlandı orası sanki biraz havada bırakıldı gibi.
Mitoloji derya deniz bir yer. Eksikliler ve değişikliler vardı.

Ahmet Umit ilk kez okudum ben ayni zamanda mitoloji ile ilgili okudugum ilk kitap.

Seni de yazarin veya mitoloji kitaplarini cok okumaktan dolayi okuma geregi duymadin sandim 😎

Aciklama icin teşekkür ederim.💙
Asla öyle bir düşüncem yok olmaz da, hangi konu veya yazar ne kadar çok okursam okuyayım kendimi yetersiz hissederim, mutlaka alacak bir şeylerim olur hep kitaplardan.

Ahmet Ümit yanılmıyorsam iki kitabını okudum henüz kalemini de beğenirim.

Rica ederim ne demek bunun için buradayız 💜💐

Önce beni rahatsız eden hususta bahsedeyim. Kitapta bahsedilmiyor ama ben şu tanrılara baktım. Maalesef hep ensest ilişkiler söz konusu
Evet gerçekten bizim tanrı inancımız gibi bakmamak lazım olaya ve gerçekten çok anlaşılmadan o kısımları (tepki çekmemek adına) ustalıkla gizlemiş hikayelerin arasında.
Çoook fazla var hemde ama bu Roma imparatorluğunda da çok olan bir şey. Yani böyle uydurma karakterlerde bunlara yer verilmesini bir kenara bırakalım Roma imparatoru olmuş bir çok kişi annesi kardeşi gibi kişilerle ilişki yaşamış tarihte. Hikayelerinde olmasına şaşırmadım.
Eskiden kavga ettiği adam yapmıştı ya 🤔
Evet o yapmış ama demek istediğim böyle havada bırakılarak anlatılmış bir bölüm. Çok güzel tamamlanmamış sanki bana o hissi verdi

Neonazilere yönlendirmeyi nasıl değerlendiriyorsunuz canım. Ben başından beri onların yapmadığını anlamıştım
Türkleri arada yetiyor ya bak nem sadece Türkleri yetemiyorum Almanları da eleştiriyorum tarzı geldi bana

Ben de neonaziler olmadığını düşünmüştüm neden onlara bu kadar yer verildiğini de çok anlamlandıramadım aslında. Acaba Almanyada gerçekten bu gruplar baskınlaşmaya mı başladı diye düşündüm
Evet maalesef sesleri daha cok çıkıyor meclisteki partilerininde(NSRL) etkisi ile.
Burda merkezi semtlerde cok olmasada merkeze uzak semtlerde köylerde daha cok var bu yabancı düşmanlığı.
Yakin zamanda burda 17 yaşındaki bir genc kizi 3 nazi yanlisi darp ederek hastanelik etti. Medyada Once maske takilmadigi için dendi sonra ortaya cikinca kabul edip Türk oldugu icin saldirildigini açıkladılar. Baya ses getirmisti bu olay

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X