Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Biz C Capanin Gururu Teyom ile 90ların çocuklarıyız elea 17 yaş civarı okudugumuzu düşün. Sen onların iylesme yönetimini okudugunda ne hissedeceksin merak ediyorum :KK48:

Sizi çok iyi anlıyorum. Benim Karamazov Kardeşlerin de puntoları da böyle idi. Kitap çok güzel olmasına rağmen dayanamayip bırakmıştım yoksa büyüteçle okuyacaktım 🙄

Hoş geldiniz 🌺
Gerçekten yoruldum, ağır gidiyor mecburen. Hem kitabın dilinden hem puntodan dolayı. keşke önce Martin’e başlasaydım diyorum şimdi.

Elimde olan kitapları ozellikle yazmistim,ortak okumalarla guzel okunur diye.bu kalin kitapları sonbahar kış aylarina biraktim ama oglum birinci sinifa basliycak, bebek de olacak. Ben firsat bulup bu kitapları bu sene okuyabilirsem altin madalya takin bana tamam mi :sampiyon::nazar::nazar::halay:

Baskanim bi aksilik cikmazsa pazar gunu istanbul yolcusuyuz. Pazardan sonra araniza pek katilamayabilirim firsat buldukca yazarim sizlere.doguma kdr ne okuyabilirsem yazarim onlari da🌹
Sağ Salim git dön sağlıcakla gelsin minnoşun 😍

Sefiller i kütüphaneden aldığımı söylemiştim. İlk cilt epeyce yıpranmış ama ikinci cilt yepyeni. Bundan nasıl bir sonuç çıkarsak acaba 😂
Sefalete daha fazla dayanamayıp trenden atlamışlar 😅 Ama sen devam ettiğine göre kararlı bir kadınsın 🥰

Biz C Capanin Gururu Teyom ile 90ların çocuklarıyız elea 17 yaş civarı okudugumuzu düşün. Sen onların iylesme yönetimini okudugunda ne hissedeceksin merak ediyorum :KK48:
Dur ya ne yaptın Aspasiaa şunu okuyan aramızda 3 kuşak var sanacak 🤭
Uzun zamandır listemde bekliyordu bilseydim önceden okurdum :KK70:
Heyecanlandım şimdi, hafta sonu bitiririm konuşuruz inşallah 😍
Vay arkadaş bende kitabı bilen az sanıyordum millet lise yıllarında okumuş :KK70:
Kimse devam etmemiş ya da kitabın o kadar olduğunu düşünecek o kadar saf tanıyorum ki 🤣
Hahahahahahaha haykırdım :KK70:

Dur ya ne yaptın Aspasiaa şunu okuyan aramızda 3 kuşak var sanacak 🤭
Uzun zamandır listemde bekliyordu bilseydim önceden okurdum :KK70:
Heyecanlandım şimdi, hafta sonu bitiririm konuşuruz inşallah 😍

Vay arkadaş bende kitabı bilen az sanıyordum millet lise yıllarında okumuş :KK70:

Hahahahahahaha haykırdım :KK70:
20 kadar olmaz ama ben okuyalı da 12-13 yıl olmuştur 😁

Belki de zamanı gelmiştir :KK8:

Kendimden utandım şu an :KK70:
Olur mu hiç zamanı yeni gelmiş demek ki. O dönem abimin kız arkadaşı ona hediye etmişti bu kitabı, abim de okuduktan sonra al sen de oku diye vermişti. Yanı armut piş ağzıma düş oldu benim için

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X