Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hepsi +siyaset+entrika, kendi dini peygamberi, inancı, kendi canlı türleri hatta fizik kuralları olan tamamen orijinal bir evren, çok hayranlık uyandırıcı bence
Dune'dan mı bahsediyorsunuz ? Geleceğe dair 120.asırdaki gezegenleri hayal edip muhteşem bir ekosistem tasarlamak çok dahiyane değil mi 🥰

Dune'dan mı bahsediyorsunuz ? Geleceğe dair 120.asırdaki gezegenleri hayal edip muhteşem bir ekosistem tasarlamak çok dahiyane değil mi 🥰
Kesinlikle. Kendi gerçekliği olan bir evren. siyaseti, dini bu paranormal gerçeklikle o kadar tutarlı işlenmiş ki. Çok zekice kurgulanmış. Çok keyifli okumak insana büyük haz veriyor.

Kesinlikle. Kendi gerçekliği olan bir evren. siyaseti, dini bu paranormal gerçeklikle o kadar tutarlı işlenmiş ki. Çok zekice kurgulanmış. Çok keyifli okumak insana büyük haz veriyor.
Hatırlarsanız şöyle bi söz geçiyordu kitapta " korku aklın katilidir ". Arkadaşlar da kalın diye bu seriyi okumaktan korkmasınlar. Yalnız okuyunca sevmezlerse öneren olarak tek suçlu ben değilim, ikinci adres olarak sizi göstereceğim ☺

Bütün Beyinli Çocuk okuyorum şuan, sonrasında sefillere geçmeye korkuyorum ne okusam diye düşünüyorum akıcı uçup giden bişi :işsiz:
Behavioral Scientist 'Kendimin Çocuğu Olsaydım' kitabi gayet güzel. Inceleyin isterseniz size uyarsa anlatımı güzel tavsiye ederim

Yeni başladım bir çift yürek e umarım gider gitmezse ara veririm buna.
Sefilleri de iki cilt bir ayda mümkünatı yok okunmaz, okuyacak varsa şapka çıkartalım
Daha önce söyledim mi bilmiyorum ama 'Bir Çift Yürek ' kitabını okuyalı çok uzun yıllar oldu , C Capanin Gururu Teyom yakın zamanda okumuşsa daha iyi hatırlıyordur tabi ama onun aksine durağan olduğu değil heyecan olduğu kalmis benim aklımda.
Sefillere gelince; kendi adıma iki cildi bir ayda okuyabilecegimi sanmıyorum, iki aya mi yaysak acaba ?
Hiçbişey okuyamıyorum hâlâ 😢
Kısa ve ruha iyi geleceğini düşündüğüm iki kitap yazayım "Dinle Küçük Adam" ve " Ev Yapımı Sihirli Değnek ". Dilersen bunlarla okumaya yeniden dönüş yapabilirsin , ikisi de uygulamada var hatırladığım kadarıyla 🥰
Dinle Küçük Adam kitabında ' adam' kelimesi yerine ' insan' kelimesi kullanılsaydı daha çok sevecektim tabi o ayrı mesele

Daha önce söyledim mi bilmiyorum ama 'Bir Çift Yürek ' kitabını okuyalı çok uzun yıllar oldu , C Capanin Gururu Teyom yakın zamanda okumuşsa daha iyi hatırlıyordur tabi ama onun aksine durağan olduğu değil heyecan olduğu kalmis benim aklımda.
Sefillere gelince; kendi adıma iki cildi bir ayda okuyabilecegimi sanmıyorum, iki aya mi yaysak acaba ?

Kısa ve ruha iyi geleceğini düşündüğüm iki kitap yazayım "Dinle Küçük Adam" ve " Ev Yapımı Sihirli Değnek ". Dilersen bunlarla okumaya yeniden dönüş yapabilirsin , ikisi de uygulamada var hatırladığım kadarıyla 🥰
Dinle Küçük Adam kitabında ' adam' kelimesi yerine ' insan' kelimesi kullanılsaydı daha çok sevecektim tabi o ayrı mesele
Yay canım iki aya zaten bu ay için iki kitap demedik diyemeyiz dememeliyiz 😅
Ben de ya Nisan ya da Mayısta okurum ikinci cildini.
Bir çift yürek güzel başladı aslında çok az okudum daha ama şu anda merak ediyorum nasıl ilerleyecek 🤔

Yay canım iki aya zaten bu ay için iki kitap demedik diyemeyiz dememeliyiz 😅
Ben de ya Nisan ya da Mayısta okurum ikinci cildini.
Bir çift yürek güzel başladı aslında çok az okudum daha ama şu anda merak ediyorum nasıl ilerleyecek 🤔
Sefillerin iki cildini de mart diye mi konuşmuştuk hatırlayamadım ama iki cildin toplam sayfası benim gecen ay okuduğum toplam sayfadan fazla 😅 UcanSupurge UcanSupurge nin züpürgesine atlarsak ancak okuruz 🤪
Bu arada sen aborjinlerle dans etmeye başladın mi ?🥰

Sefillerin iki cildini de mart diye mi konuşmuştuk hatırlayamadım ama iki cildin toplam sayfası benim gecen ay okuduğum toplam sayfadan fazla 😅 UcanSupurge UcanSupurge nin züpürgesine atlarsak ancak okuruz 🤪
Bu arada sen aborjinlerle dans etmeye başladın mi ?🥰
Çok adil bir seçim ile seçtik ortak okumaları :KK70:

Çok adil bir seçim ile seçtik ortak okumaları :KK70:
Çok adil çok 😅Hafiye süpürge ortaya çıkardı; beş altı kişi Sefiller diye yazmış, teyonun dışında hiçbiri ortada yok. Teyocan desen bi ay 10 kitap okur, bir ay sıfır :KK70: Ne yapacak kestiremiyorum 🤭

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X