Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Disklike atılmıyor bu topikte. Tartışma yaratmak istemeseydiniz kaç zamandır topiktesiniz ortamı biliyorsunuz ona göre yazar ya da yazmazdınız. Bunu bilerek yaptığınızı düşünüyorum. Demek ki biz sizin seviyenize erişemedik basit okuyucuyuz. Bu topik demek ki size uymuyor minnoş kalıyor 🤷
Topicte yazılanları sürekli okumuyorum gerçekten, olumsuz yorumlara rastlamadım doğru ama yapamayacağımı bilmiyordum. Şimdi benden hoşlanmazsınız diye R yapmayacağımı da gayet iyi biliyorsunuz, ama bilmenizi isterim gerçekten insanları kızdırıp tartışma yaratmak gibi bir amacım yoktu buna emin olabilirsiniz. Basit okuyucu seviye falan asla böyle bir şey söyleyemem ama evet biraz minnoş kalıyormuş 😅

Topicte yazılanları sürekli okumuyorum gerçekten, olumsuz yorumlara rastlamadım doğru ama yapamayacağımı bilmiyordum. Şimdi benden hoşlanmazsınız diye R yapmayacağımı da gayet iyi biliyorsunuz, ama bilmenizi isterim gerçekten insanları kızdırıp tartışma yaratmak gibi bir amacım yoktu buna emin olabilirsiniz. Basit okuyucu seviye falan asla böyle bir şey söyleyemem ama evet biraz minnoş kalıyormuş 😅
Tamamdır 👌 bir yorum yüzünden hakkınızda hüküm vermem ki🤷

Her mesaja gülücük ile cevap vermenizden olayı çok da ciddiye almadığınız belli zaten.
Burası insanların dislike atıp körü körüne yorum yaptığı bir yer değil. Siz olayı çok yanlış anlamışsınız.
Körü körüne yorum yapılmadığını düşünmedim maalesef. Gülücük de sizi ciddiye almadığımdan değil her zaman böyle yazarım ☺️

Gelecek misin emin misin. Yoksa cee yapıp kaçacak mısın 😁
Doğuma kadar kitap okumaya niyet ettim artık sık sık okuyamam diye. Geçen sene çok yoğun ve stresliydi benim için. Kitap konusunda rahat rahat seçim yapamamıştım, romanlardan uzak kaldım.
Şimdi tekrar başladım roman okumaya, bol bol tadını çıkara çıkara okumak istiyorum özlemişim :KK54:
Topik devamlılık sağlar diye düşündüm

Doğuma kadar kitap okumaya niyet ettim artık sık sık okuyamam diye. Geçen sene çok yoğun ve stresliydi benim için. Kitap konusunda rahat rahat seçim yapamamıştım, romanlardan uzak kaldım.
Şimdi tekrar başladım roman okumaya, bol bol tadını çıkara çıkara okumak istiyorum özlemişim :KK54:
Topik devamlılık sağlar diye düşündüm
Sağlar sağlar sen hele bi gel 😁

Brahma90 Brahma90 meramımı anlatabildim mi size bilmiyorum ama mesela ben bir yazar olsaydım kitabımın beğenildigi kadar menfi eleştiride bulunanların da olmasını isterdim. Çünkü eksik gedigimin belirtilmesi o eksiklerimi kapatmam için bir yoldur diye düşünürüm ki eminim tüm yazarlar da böyledir. Benim söylemek istediğim ilk iki mesajınızdaki ifade ediş tarzınız ' sanat kayısı sıfır, satılmak için yazılmış ' gibi..

Değişikmişim fark ettim evet 🥺

evet gerçekten kitap yorumlama gecesi olduğunu bildiğiniz halde tutup kitapla ilgili eleştiri diye bir sürü şey yazmışsınız.
bunda da kendinizi haklı buluyorsunuz.
kitabı okuyanlarla gun saat kararlastirip kritik yapabilirsiniz. kimse size niye kitabı eleştirdin demez. bu üslupla yazarı seven ya da bu kitabı okumak isteyenlere ön yargı oluşturmanız konu burda.
ama hala konuyu farklı açılardan ele almaya çalışıyorsunuz.
C Calcifer a söylersiniz bi kaç kişi birlikte okuduysa etiket yapıp gün saat verir konuşulur. okumayan kişi de gelip bakmaz yorumlara.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X