Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şubat:KK200:
1.Kürk Mantolu Madonna:Sabahattin Ali=192
2.Şeker Portakalı:166
3.Hayvan Çiftliği:George Orwell=152
4.Amok Koşucusu:Stefan Zweig=64
5.Kayıp Tanrılar Ülkesi:Ahmet Ümit=502
6.Annemi Bir Kez Daha Görebilsem:Zana muhsen=302
7.Kızım Olmadan Asla:Betty Mahmudi=382
8.Müthiş Psikoloji=173:KK30::KK9::KK9::KK9:
Biri okuyamıyorum mu diyordu :cool:

Sonunda kargoya verildi kitaplarım :işsiz: tedarik edilmeyen kitabı beklemişler bende iptal ettim:KK14:
Bkm mi?
İlk kez kitap aldım oradan tam bir pişmanlık ya 😳 9 günde kargoya verildi. Bide gidip ptt ye vermişler sağolsun lar bekle dur gelsin diye.. Sanırım kayıp tanrılar ülkesi şubata yetişmeyecek bu gidişle...

Bkm mi?
İlk kez kitap aldım oradan tam bir pişmanlık ya 😳 9 günde kargoya verildi. Bide gidip ptt ye vermişler sağolsun lar bekle dur gelsin diye.. Sanırım kayıp tanrılar ülkesi şubata yetişmeyecek bu gidişle...
Ben kitap yurdundan bugün istedim. Hepsi temin edilmiş. Yarın yola çıkacak. Pahalı biraz ama hızlı

Bkm mi?
Bkm artık başka bir tabirle çagıracam da neyse bir daha bkm mi yok canım bende 14 gün sonunda gönderdiler..iki kuruş fazla koyarım adam akıllı gelsin :kızgın:

Bende kitap almak yerine evi kutuphane kitaplari ile doldurayim 👻
4 verdim ,gittim 4de Eve getirdim 😂 onlar disinda 8kitap daha var 🙀
Siz aldikca bende siparis veriyorum.

Momo Yu cok merak ediyordum. Siparis ettim. Ardindan mail geldi. Elimizde yok fakat yurtdisindan (Türkiye olsa gerek 😁) getirebiliriz istersen. Uzun surebilir yazmislar.
Istiyorum dedim tabii ki :KK53:
Bakalim ne zaman gelcek. Acelesi yok zaten

Bende kitap almak yerine evi kutuphane kitaplari ile doldurayim 👻
4 verdim ,gittim 4de Eve getirdim 😂 onlar disinda 8kitap daha var 🙀
Siz aldikca bende siparis veriyorum.

Momo Yu cok merak ediyordum. Siparis ettim. Ardindan mail geldi. Elimizde yok fakat yurtdisindan (Türkiye olsa gerek 😁) getirebiliriz istersen. Uzun surebilir yazmislar.
Istiyorum dedim tabii ki :KK53:
Bakalim ne zaman gelcek. Acelesi yok zaten
Momo çok sıcak bir kitap ya 😍

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X