Hoşgeldiniz :)

merhaba arkadaşım evine bayıldım çok huzur verir insana ne şirin merdivenleri var kutu gibi ki ben cok severim böyle evleri Rabbim ağzının tadını bozmasın güle güle sağlıkla oturun sevdiklerinizle canım :)

çok teşekkürler canım:))beğenmene sevindim,aminnn arkadaşım..

bu evdemi tarz yok canım yaa..bittim ben buna
tam yaşanacak bir ev..
tatLıLıkla oturun inşallah

Tarssiz,tarzli evinize bayildim..cok rahat,kasmayan icini isitan bir tarz olmus..esyalari oylesine aldiginizi yazmissiniz,fakat zaten zevkinizden gelen bir tarz varmis :))ya devami olsaydi keske resimlerin..az koydugunuza uzuldum

Tarssiz,tarzli evinize bayildim..cok rahat,kasmayan icini isitan bir tarz olmus..esyalari oylesine aldiginizi yazmissiniz,fakat zaten zevkinizden gelen bir tarz varmis :))ya devami olsaydi keske resimlerin..az koydugunuza uzuldum
Bu güzel yorumunuz için çok teşekkürler :))

Eklentiler

• $image.jpg
    44,5 KB · Görüntüleme: 208
  • $image.jpg
    44,6 KB · Görüntüleme: 199
  • $image.jpg
    60,2 KB · Görüntüleme: 198
ay ne kadar güzel mutfak hem kocaman hem de sanırım bahçeye açılıyor, mis gibi temiz havayı solur gibiyim
ben de istiyorum

güle güle oturun, bayıldım

Son düzenleme:
bende fotolara bakar bakmaz heralde fınlandıyada falan oturuyorsunuzdur dıye dusunmustum:)
okudum istanbulmuş.
:) hoş evmiş. huzurla oturun.

Evizin çok güzel ve huzurlu görünüyor :) Ağız tadınız hiç bozulmasın sağlıkla oturun evinizde :)

ahşap jaluzi var sanırım camlarda ? kullanımı nasıl acaba memnunmusunuz ? temizliği vs konularında. Kısacası önerirmisiniz?
Ben Mutfak için düşünüyorumda . Kullananlara sorayım dedim bende :)

Hayalimdeki evi görür gibi oldum :)
Ne yaşanılası bir ev, maşallah. Güle güle, mutlulukla oturun.

Evet ahşap jaluzi var,perde kullanmıyorum.
Evet çok memnunum,temizliği pratik bi zorluğu yok.
Amin canım benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…