Hoşgeldiniz :)

Sanırım yurt dışında bu ev ve ıkea kokuyor çok beğendim çok güzel gerçekten zevkiniz güle güle oturun.. :-)

Hayır istanbul'da :) ikea iyi bi marka ama bizim evimizde malesef ikea ya ait bişey yok :KK43:

İstanbuldamı gerçekten şaşırdım böyle büyük ve bahçeli evler pek kalmadı şehir dışına biraz uzak yerlerde vardır belki..Kenarları tahta olan koltukla duvardaki resim çerceveleri ıkea benziyor..

Ben de çok beğendim evinizi. Güle güle, mutlulukla ve huzurla oturun inş.
Ayrıca evinize de lütfen haksızlık etmeyin kendi tarzı olmuş işte ne güzel.
Ama aynı şeyi ben de kendi evime düşünüyorum nedense, neresinden baksam baska bi tarz görüyorum sanki.
Tarzu tarzsızlık oldu sanki hahahhaha :))

Arkadaşlar güzel evlerinizi gördüm ve dayanamadım,bende tarzı olmayan evimin bi iki bölümünü gönderdim:)))

bu evin tarzı olmaz mı şekerim var varr.. :) şu duvar kağıdının şu masanın asilliğine bak.. merdiven kenarlarıda çok şirin olmuş.. aydınlık bir ev için koyu renkler boğmamış ve dengede tutmuşsunuz zaten.. ben çok beğendim şahsen. güle güle oturun, huzurla.. :KK16: diğer kısımları da görmek isterim :)

İstanbuldamı gerçekten şaşırdım böyle büyük ve bahçeli evler pek kalmadı şehir dışına biraz uzak yerlerde vardır belki..Kenarları tahta olan koltukla duvardaki resim çerceveleri ıkea benziyor..

Çerçeveyi internetten almıştım..bahçeşehir taraflarında var bahçeli evler tabi biraz uzak kalıyor şehire :KK43:

Ben de çok beğendim evinizi. Güle güle, mutlulukla ve huzurla oturun inş.
Ayrıca evinize de lütfen haksızlık etmeyin kendi tarzı olmuş işte ne güzel.
Ama aynı şeyi ben de kendi evime düşünüyorum nedense, neresinden baksam baska bi tarz görüyorum sanki.
Tarzu tarzsızlık oldu sanki hahahhaha :))

Aminnnn,bak bu güzel işte :))))))))

bu evin tarzı olmaz mı şekerim var varr.. :) şu duvar kağıdının şu masanın asilliğine bak.. merdiven kenarlarıda çok şirin olmuş.. aydınlık bir ev için koyu renkler boğmamış ve dengede tutmuşsunuz zaten.. ben çok beğendim şahsen. güle güle oturun, huzurla.. :KK16: diğer kısımları da görmek isterim :)

Tarzsızlığın tarzı:)) teşekkürler yorumuz için...diğer kısımlar dağınıktı çekmedim :KK66:

Çok tarz bir ev çıkmış ortaya çok begendim dubleks sanırım eviniz hayalim öyle bir ev rabbim banada nasip etsin:nazar:Çok zevkli döşenmiş aşkla huzurla oturun inşallah:nazar::KK16:

Ben de çok beğendim evinizi..
Güle güle huzurla oturun inşallah..

hç kıskanmadımmm hiç hemdee :KK70: :KK70: tanrımmmm bu nasıl bir evdir mis misss güzel günler gecirmeniz dileğimle bu tatlı evde diger kısımlarını siddetle merak ediyorummmmmm onları da görme sansımız varmıııı <3 salonuna ayrı bir bayıldım kitaplıklı kısmana da ayrı bir bayıldımmmmm :KK54:

bi maşallah sa benden olsun,çok beğendim en çok bahçeli olması
bu arada duvar kagıdı da çok hoş,yeni ev yaptırıyoruz
ustamız duvar kağıdı yapalım demişti ben istememiştim
ama sizikini görünce fikrimi değiştirdm:KK1:
acaba nerden aldınız ben ankaradayım bulabilir miyim ustam yarına bilgi istiyor
lütfen yardımmm :KK52:

tarzsız hali buysa tarzlısını düşünemiyorum..gayet güzel zaten ev bi harika bahçe müthiş belli ki..kalan odaları da görmek istiyorum..güle güle otur..mutluluklar..

Güle güle oturun,çok zevkli döşenmiş bence.

Alışılagelmişin dışında,farklı bir hoşluğu var.
Bu sebeple ben de yurtdışında olduğunu düşündüm.
Binanın yapısı da epey farklı görünüyor.Merdiven,şömine vs...

X