Hoşgeldiniz :)

merhaba arkadaşım evine bayıldım çok huzur verir insana ne şirin merdivenleri var kutu gibi ki ben cok severim böyle evleri Rabbim ağzının tadını bozmasın güle güle sağlıkla oturun sevdiklerinizle canım :)

bu evdemi tarz yok canım yaa..bittim ben buna:KK16:
tam yaşanacak bir ev..
tatLıLıkla oturun inşallah:nazar::KK16:

Tarssiz,tarzli evinize bayildim..cok rahat,kasmayan icini isitan bir tarz olmus..esyalari oylesine aldiginizi yazmissiniz,fakat zaten zevkinizden gelen bir tarz varmis :))ya devami olsaydi keske resimlerin..az koydugunuza uzuldum:KK43::nazar:

Tarssiz,tarzli evinize bayildim..cok rahat,kasmayan icini isitan bir tarz olmus..esyalari oylesine aldiginizi yazmissiniz,fakat zaten zevkinizden gelen bir tarz varmis :))ya devami olsaydi keske resimlerin..az koydugunuza uzuldum:KK43::nazar:
Bu güzel yorumunuz için çok teşekkürler :))

Eklentiler

• $image.jpg
    $image.jpg
    44,5 KB · Görüntüleme: 208
  • $image.jpg
    $image.jpg
    44,6 KB · Görüntüleme: 199
  • $image.jpg
    $image.jpg
    60,2 KB · Görüntüleme: 198
ay ne kadar güzel mutfak :KK17: hem kocaman hem de sanırım bahçeye açılıyor, mis gibi temiz havayı solur gibiyim :KK16:
ben de istiyorum :KK30:
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
güle güle oturun, bayıldım :KK16:

Son düzenleme:
bende fotolara bakar bakmaz heralde fınlandıyada falan oturuyorsunuzdur dıye dusunmustum:)
okudum istanbulmuş.
:) hoş evmiş. huzurla oturun.

Evizin çok güzel ve huzurlu görünüyor :) Ağız tadınız hiç bozulmasın sağlıkla oturun evinizde :)

ahşap jaluzi var sanırım camlarda ? kullanımı nasıl acaba memnunmusunuz ? temizliği vs konularında. Kısacası önerirmisiniz?
Ben Mutfak için düşünüyorumda . Kullananlara sorayım dedim bende :)

Hayalimdeki evi görür gibi oldum :)
Ne yaşanılası bir ev, maşallah. Güle güle, mutlulukla oturun.

Evizin çok güzel ve huzurlu görünüyor :) Ağız tadınız hiç bozulmasın sağlıkla oturun evinizde :)

ahşap jaluzi var sanırım camlarda ? kullanımı nasıl acaba memnunmusunuz ? temizliği vs konularında. Kısacası önerirmisiniz?
Ben Mutfak için düşünüyorumda . Kullananlara sorayım dedim bende :)

Evet ahşap jaluzi var,perde kullanmıyorum.
Evet çok memnunum,temizliği pratik bi zorluğu yok.
Amin canım benim:nazar:

X