Hoşgeldiniz :)

hç kıskanmadımmm hiç hemdee :KK70: :KK70: tanrımmmm bu nasıl bir evdir mis misss güzel günler gecirmeniz dileğimle bu tatlı evde diger kısımlarını siddetle merak ediyorummmmmm onları da görme sansımız varmıııı <3 salonuna ayrı bir bayıldım kitaplıklı kısmana da ayrı bir bayıldımmmmm :KK54:

Çok teşeklürler,utandım biraz:))Allah herkesin gönlüne göre versin arkadaşım..

bi maşallah sa benden olsun,çok beğendim en çok bahçeli olması
bu arada duvar kagıdı da çok hoş,yeni ev yaptırıyoruz
ustamız duvar kağıdı yapalım demişti ben istememiştim
ama sizikini görünce fikrimi değiştirdm:KK1:
acaba nerden aldınız ben ankaradayım bulabilir miyim ustam yarına bilgi istiyor
lütfen yardımmm :KK52:

Mutlaka katologlarda vardır arkadaşım, bu arada kolay gelsin :)

valla bana gayette tarz geldi evin:KK1:çok hoş dubleks olması ve merdivenin salondan olması hoşuma gitti genelde koridora yapıyorlarya

Tarzı olmayan mı dediniz :)
Farklılığıyla unutulmayacak evlerden bence.
Çok beğendim mutlulukla oturun:KK16:

bu evin mi tarzı yok haksızlık etmeyin bence.. süper döşenmiş bayıldım zevkinize.. güle güle oturun.. bence huzur dolu ve cok tarz bi ev..

Maşaallah herkesin dediği gibi bu evin mi tarzı yok:)) şahsına münhasır bir ev gerçekten hoşuma gitti yaşayan ev dediklerinden Allah ağız tadıyla hayırla oturmayı nasip etsin, kitaplık özellikle harika benimde o kadar kitabım olur mu ki bir gün:))

Maşaallah herkesin dediği gibi bu evin mi tarzı yok:)) şahsına münhasır bir ev gerçekten hoşuma gitti yaşayan ev dediklerinden Allah ağız tadıyla hayırla oturmayı nasip etsin, kitaplık özellikle harika benimde o kadar kitabım olur mu ki bir gün:))

Güzel dilekleriniz için teşekkürler:)) tv ünitemizde bulununan kitaplarımızdan başka kitap yok genellikle veriyoruz kitaplarımızı..hobi odasındakilerin hepsi cd,eşimin en büyük tutkusu cd koleksiyonu:))

X