Hoşgeldiniz :)

hepimiz eşyalardan çok evle ilgilenmişiz.gerçekten çok ferah,kullanışlı,rahat bir eviniz var maşallah...

yoo, eşyalarınız standart apartman dairesine koysaydınız yine hepimiz beğenirdik ama,hepimizin hayali geniş ev olunca eve odaklandık : )

oy çok beğendim, maşallah herşey pek güzel, en cok da aydınlık oluşuna vuruldum, güle güle oturun sağlıkla :) siz de bahçeşehir tarafındasınız sanırım, bahçeler de olmasa çekilecek dert değil bu uzaklıkla bu taraflar değil mi :)

ben sadece yemek masasının biraz sönük kaldığını düşünüyorum onun dışında gerçekten çok hoş ve şık gözüküyor :))

oy çok beğendim, maşallah herşey pek güzel, en cok da aydınlık oluşuna vuruldum, güle güle oturun sağlıkla :) siz de bahçeşehir tarafındasınız sanırım, bahçeler de olmasa çekilecek dert değil bu uzaklıkla bu taraflar değil mi :)

Teşekkürler,amin inşallah:nazar:
Aynen arkadaşım bahçe aşkı diyelim işte yoksa durulacak gibi değil..şehirin bir ucu ve sıkıcı buralar:KK50:

çok çok çok beğendim...:) sağlık huzur mutlulukla oturun inşallah bu güzel evde:) benimde bahçe li bir evim var:) 3 ay oldu yerleşeli çokk eksiğimiz var..maşallah sizin hiç bir eksiğiniz yok ne güzel...geriye bu evin keyfini çıkarmak kalıyor:))) aşkla kalın:)))))

çok çok çok beğendim...:) sağlık huzur mutlulukla oturun inşallah bu güzel evde:) benimde bahçe li bir evim var:) 3 ay oldu yerleşeli çokk eksiğimiz var..maşallah sizin hiç bir eksiğiniz yok ne güzel...geriye bu evin keyfini çıkarmak kalıyor:))) aşkla kalın:)))))

Ne güzel ne içten dilekler bunlar:KK16:
Hayırlı olsun eviniz,siz de güle güle sağlıkla ve huzurla oturun inşallah:nazar:
Bizim de hala bir sürü eksiğimiz var(görünmeyen eksikler).
Siz de en kısa zaman da eksiklerinizi tamamlarsınız inşallah.
Ben de burdan bütün iyi dileklerimi gönderiyorum size:nazar:

tarzı yok demişsiniz ama gayet modern bir tarz oluşturmuşsunuz. göze batan hiç bişey yok. çok beğendim. güle güle oturun:KK34:

Sonunda burda gerçekten beğendiğim bir ev görmenin sevincindeyim şu an:) Mutlulukla oturun:) Özellikle yemek odası çok hoş...

X