Hoşbeş Sayfası

O makineler de çok dar ama adam haklı.:KK48:Emardı galiba adı.Annem birgün çektirirken içinde uyuyakalmıştı.:KK70:Yırtığı azsa çabuk toparlanır.Sen ona iyi bakar çabuk iyilestirirsin abla.:KK60:

Ben de cuma günü arkadaşımla doktora gittim.Efor testi vardı benimle gel dedi.Tam efora çıkacak korkudan tansiyonu onyediye çıktı.Korkacak ne varsa onda.:KK48:Git acilde tansiyonunu düşürsünler dediler.Gittik bir dil altı verdiler düştü.Teste girdi birşey çıkmadı.Psikiyatriye git dedi ona.:KK53:Baktım hiç hasta yok ben de göründüm doktora.Son zamanlara kalbim hızlı atıyor gibiydi.Bizde de kalp sorunu var ya baktırayım dedim.Kalbin iyi stresten oluyordur dedi.Bir baskı hissediyorum yıllardır birşey bulamıyorlar.

Evet canım Emar. Bazı yerlerde yarım olanları var ama doktor onların sağlıklı olmadığını söylemiş.
İllaki fırın gibi olanlarına girelecek yani.Aslında ben de çok korkarım binbir duayla geçiştirmeye çalışırım her dafasında.
Yapma ya uyuya mı kalmış .:KK48:Bundan sonrakilerde anneni aklıma getireyim bari.
Yavrucuğum efordan değilde sonucun ne çıkacağı korkusu.
Çok şükür sende de bir şey çıkmamış.Allah hepimize iyilik güzellik versin inşallah.

''Evlenmeden Olmaz'' filminden eğlenceli tanıtım videosu!

2nqw8b9.jpg

''Evlenmeden Olmaz'' filminden eğlenceli tanıtım videosu!

Başrollerini Cansel Elçin ve Özge Özberk'in paylaştığı romantik-komedi türünde bir film olan ''Evlenmeden Olmaz'' dan tanıtım videosu yayınlandı.

Senaryosunu Özge Aras'ın kaleme aldığı filmde, yönetmen koltuğunda ise; Yasemin Türkmenli bulunuyor. Hakan Eratik, Serhan Yiğit, Gözde Okur, Seda Demir, Serkan Kuru, Yüksel Ünal ve Suzan Aksoy gibi isimleri bir araya getiren filmin çekimleri hala devam ediyor.

İşte Kültür ve Turizm Bakanlığı destekli, Yakaza yapımı filmin tanıtım videosu;

raninitv

34ybc5e.jpg

Evet canım Emar. Bazı yerlerde yarım olanları var ama doktor onların sağlıklı olmadığını söylemiş.
İllaki fırın gibi olanlarına girelecek yani.Aslında ben de çok korkarım binbir duayla geçiştirmeye çalışırım her dafasında.
Yapma ya uyuya mı kalmış .:KK48:Bundan sonrakilerde anneni aklıma getireyim bari.
Yavrucuğum efordan değilde sonucun ne çıkacağı korkusu.
Çok şükür sende de bir şey çıkmamış.Allah hepimize iyilik güzellik versin inşallah.
Yarım olanları hiç duymamıştım.Fırın gibi olanları biliyorum.Ben hiç çektirmedim.Ama solaryuma girmiştim aynı öyledir sanırım:))

Evet annem uyuyakalmış.Rahat buldu herhalde.:KK48: Güzel dileklerine aminn diyorum.:KK60:

Video değil resim eklemişsin abla.:KK66:Cansel iki filmle birden görücüye çıkıyor.İnşallah seyircisi de iyi olur.Dergi kapağındaki resmi de enteresan.Bakim nette var mı söyleşi.:KK22:

Hayırdır abla niye o kadar yoğundun?:KK22:

Hayır Aslı'cım.Kendi ablamla ilgili sorunlar birde Allah eksikliğini göstermesin ardı arkası kesilmeyen misafirler ..
En önemlisi sağlığımızın yerinde olması sanırım.

Yarım olanları hiç duymamıştım.Fırın gibi olanları biliyorum.Ben hiç çektirmedim.Ama solaryuma girmiştim aynı öyledir sanırım:))

Evet annem uyuyakalmış.Rahat buldu herhalde.:KK48: Güzel dileklerine aminn diyorum.:KK60:

Ben mecbur kalmalıyım Aslı'cım. Yoksa solaryum falanmış , hiç bir güç beni oralara sokamaz.:mad:
Aynen yavrucuğum,ben de
anneciğinin rahatlığını diliyorum ben ve benim gibi olanlara.:KK48:

Video değil resim eklemişsin abla.:KK66:Cansel iki filmle birden görücüye çıkıyor.İnşallah seyircisi de iyi olur.Dergi kapağındaki resmi de enteresan.Bakim nette var mı söyleşi.:KK22:

Öyle mi valla hiç açmadım ki bilmiyorum :KK48:DF den kaptığım gibi sizde izleyin diye ekledim . Gerçi ben daha önce başka yerden izlemiştim.
Sen de mutlaka bulursun.Evet gişesi bol olur inşallah. Özellikle Bizim Hikaye'den çok umutluyum gitmeyi çok istiyorum.
Bana da enteresan geldi . Ağzı eli kanlı azılı katil mi? yoksa son yaşanan olaylara tepki mi ?
içeriğin nedir Cansel ?.:KK48: henüz söyleşiyi okumadığım için bilemiyorum tabi.

Aslı'm söyleyşiyi bulduğunda bir zahmet buraya da eklersen çok memnun olurum canım. .:KK36:

Herkese güzel hafta sonları olsun.Görüşürüz.:KK25:

Cansel Elçin - Esquire Mart 2015
553500628773.jpg

HAYATLA BİR DERDİ YOK

SAKİNCE ÇIKACAĞI MAÇLARI BEKLİYOR: CANSEL ELÇİN

DEYİM YERİNDEYSE, 'ÇAKTIRMADAN' YAPTIĞI İŞLERLE KISA SÜREDE ADINI 'UZUN' BİR DÖNEM KONUŞTURACAĞINA İNANDIĞIMIZ BİRİ, CANSEL ELÇİN. 'BİZİM HİKÂYE' ADLI SİNEMA FİLMİ VE ATV EKRANLARINDA YAYIMLANACAK YENİ DİZİSİ 'EVE DÖNÜŞ' İLE KARŞIMIZA ÇIKACAK OLAN OYUNCU, BU SAYFALARDA 'KENDİSİNİ VE ASIL MESELESİNİ' ANLATTI.

Raffles İstanbul ve stüdyoda tüm gün süren prodüksiyon çekiminin ardından, onunla 9 Şubat Pazartesi günü, Fenerbahçe'deki bir mekânda buluşuyoruz. Yerimize yerleşip yemeklerle tatlılar sipariş edildikten sonra başlıyoruz sohbetimize… Bundan yaklaşık sekiz yıl önce hayatımıza sürpriz bir şekilde girdiği için hayat hikâyesi hakkında hepimiz az çok bir şeyler biliyoruz. Fransa'nın suyunu içip havasını soluyan biri olduğundan geçmişini çok sorgulamıyorum. Hazır, Fransız ekolüyle yetişmiş bir oyuncu olduğu için sohbete hemen Alain Delon'un kendisi için ne ifade ettiğini sorarak başlıyorum… "Alain Delon… Ne diyebilirim ki! Bridget Bardot gibi bir efsane! Fransa'nın ikonu. Yakışıklılığı kadar oyunculuğu ile de dikkat çeken bir isim. Fellini filmlerinin yıldızı! Döneminin genç ve karizmatik aktörü! Ben onun oyunculuğunu ya da yakışıklılığını değil de daha çok o karizmatik ve insanı etkileyen 'serseri' hallerini daha çok seviyorum. Hapishaneden kaçan karizmatik ve etkileyici serseri… O tarz filmler tarihte kaldı artık. Bir gün, Şanzelize'deki bir audition (seçmeler) sonrası bir kafeye gitmiştim; bir baktım barda oturuyor… Onu gördüğüm yaşında bile hâlâ çok karizmatikti.

…………………………

Tam sekiz yıldır Türkiye'de yaşıyor. Artık bu toprakların izleyici kitlesi hakkında aşağı yukarı bir yorumu olabileceğini düşünüyorum. Bunun üzerine hemen "Özellikle sinema filmi çekenlere saygı duyulması gerektiğini düşünüyorum. Paradan bile önde tutulup sinemaya farklı bir gözle bakılması gerektiğine inanıyorum. Fakat Türkiye'de dizeler ile sinema filmlerinin aynı terazide tartıldığını görüyorum. Türkiye'de sinemayı bir sanat dalı olarak görmüyor. Halbuki, Fransa'dan örnek verecek olursam; ülkede yılda 70 milyon kişi sinemaya gidiyor. Bunu sürekli dile getiriyorum; lütfen artık Fransa'daki gibi sinemada kart sistemi çıkarılsın. Belli bir ücret ödeyerek aldığınız sinema kartı ile dilediğiniz kadar filme gidebiliyorsunuz. İzlediğiniz film kötü de olsa, en azından sosyal kültürünüze bir şey katmış olabiliyorsunuz. Bence popüler sinemadan 'düşündüren' sinemaya çekmek gerekiyor izleyiciyi."….

-Röportajın tamamı Esquire Mart 2015 sayısında.

540553909890.jpg

Kızlar, bende dert bitmez malum. Bi girip yazamadım. Şimdi de kedi hasta. Önce annemle ben grip geçirdik. Ardından 10 gün kediyi iğneye taşıdım. Daha da iyi olacağı meçhul. Yaşlılar haliyle. Allah bilir de yaşları geldi. Üzüntüsü de beni perişan etti. Depresyona girecem resmen. Hah, bugün iyi diyorum. Arkadan bişeyini görüyorum. Bu gelgitleri o kadar çok ve sık yaşıyorum ki ağlama krizine giriyorum. Nefessiz kalıyorum. Bu sefer kalbime bişey oldu sanıyorum. Tam grişbi atlattım dedim. Vücudumda kırıklık oldu. 5 gün yatırdı beni. Son zamanlarda üzüntüden vücut direncim de düşmüş demek ki, ağzımda burnumda, sağımda solumda aft, yara, uçsuz sivilceler falan çıkmaya başladı. Diğer kedinin de idrarı koyu ve kokulu. Böbrek yetmezliği mi bilmiyorum. İdrar tahlili, röntgen, antibiyotik iğne derken, totosuna 350 TL sıkışmış kara kızıumın. Yok zamanda o giderlere de rtazıyım, tek iyi olsa. Bu gidişle devamı da gelecek gibi. Aslında kan tahlilinde böbrek yetmezliği var mı yok mu anlaşılıyor, ama kedinin kilosu yarıya düştü. Kanlı, iltihaplı işiyordu. Bir de olan kanını alsa veteriner, hayvanda can kalmayacak. Öyle mi yapayım, böyle mi yapayım, o antibiyotiği kaldıramazsa, bu ilaç dokunursa, bugün gözleri bezgin bakıyor vs. cinsinden evhamlarla yeyip bitiriyorum kendimi. Hayvan beslemeyenlere tuhaf gelir bunlar, ama beni en iyi iki büyük kedisi olan Mukaddesim anlar. Evlattan farkı yok bunların. Bir daha hayatımda kedi falan istemiyom. İç acısı bunlar. Allah bilmiş de çocuk vermemiş bağa. Kesin kafayı bozardım.

Emelcim Aslim hakli ben ozelde oldugum icin sabah 9 aksam 6 okuldayim cumartesileri de bazen yarim bazen tam gun okuldayiz.yaz tatili somestr desen kirpa bice kus kadar tatil veriyorlar.parasindan hic bahsetmiyorum bile.
o senin dedigin devlette.ben de sozlemeli ogrt. yaparken cok rahattim.parasi da cok az degildi.bi sigorta sorundu iste.anlayacagin sigorta derdine calisiyoruz.
Memurdan farkın yokmuş mesai açısından yazık benim Filiztoşuma. :KK43:

X