Hoşbeş Sayfası

#BizimHikayemiz

2nampef.jpg

2z3rhmu.jpg
2iuz0hc.jpg
Cansel'in şu kıyafeti de taaaaaaaaaaaa KK sonrası. Hiç kompleksi yok bu delüğanlının. Bu yanı çok hoşuma gidiyor. Şu bluz ve pantolonla defalarca poz vermişliği var.

Ülen, o kadar uğrayamadım. Kimse bişey yazmamış.

Mukaddesim, eniştem ameliyat olmadı mı hala? Kapalı MR'a ben de giremiyorum. Sırf o yüzden boynuma, belime baktıramıyorum. Zaten evdeki canı sağ olasıcalardan bağa da sıra geleceği yok. O kapalı alanda duramama olayına klostrofobi diyorlar. Bende fena.

Filiztoşum, 8 saniyeye gittin mi. Çok övdüler. Merak ettim, ama gidemiyorum ki bu evin hallerinden. Bari delüğanlının filmine gidebilsem. Gidip Youtube'a bakayım fragmanlarına.

Aslıtoşum, yaştan kaç yıl bekleyeceksin? Kış bitmeden işe girme zati. Ev güzel ya. Sabahın köründe kalk, işe git. Gerçi senin eski yerin iyiydi. Bir başınaydın gördüğüm kadarıyla. Hakkında hayırlısı. Yeniden ev döşeyen ablanla mı ilgili sorun?

Sokakta baktığım köpekleri 4 gün üst üste bulamadım. Hastalanınca da mama götürmeye gidemedim. Komşulara sordum görüyor musunuz diye. Onlar da görememişler. Belediye toplattı galiba dedik. İyice öyle olduğuna kanaat getirdik. Bir hırsla Belediye başkanına mesaj attım. Saydım, döktüm. Sizden de ancak bu beklenir. Hele Keçiören vs. gibi bazı belediyelerin hayvanlar için yaptıkları güzellikler, sizin belediyeniz için ütopya vs. cinsinden laflar ettim. İntizarlar ettim. Dün bir baktım köpeklerin hepsi burada. :KK53: Ama olsun. B u konuda bir hassasiyet olduğunu bilsin de, hayvanları toplatacağı varsa da toplatmasın. Yeni doğum yapmış lohusa, halsiz mecalsiz köpekleri uyuşturucu iğneyle yakalayıp, kamyona atıyorlar. Yavrularını da çöp poşetine. Işid işkencesi gibi. İnsana yapsalar, adı vahşet olur.

Herkese günaydın.:KK68:

Hayırdır Aslı'cım nerelerdesin ?:KK31:
Buradayım abla.:KK36:Nasılsın?:KK60:

Röportajın o kısmını ben de ekleyecektim ama tabletten bir türlü kopyalayamamıştım.Sen başarmışsın:))

Emel çok geçmiş olsun hepinize.Nedir senin bu başına gelenler:KK43:(Hastalıktan kurtulamıyorsunuz.Çok üzme kendini diyeceğim ama yıllardır bakıyorsun kedilerine hastalıklarında üzülmemek elde olmaz.İyileşir hemen kendini bırakma.Kedi iyileşecek sende dönüşü olmayan hasarlar bırakacak sıkma kendini bu kadar.:KK60:Sen elinden geleni yapıyorsun gerisini Allah`a bırak.Ömrü varsa yaşar.

Cansel'in şu kıyafeti de taaaaaaaaaaaa KK sonrası. Hiç kompleksi yok bu delüğanlının. Bu yanı çok hoşuma gidiyor. Şu bluz ve pantolonla defalarca poz vermişliği var.
Geçen resimlerine baktım duygularım yeniden kıpraştı.:KK70:Bu resmi imza yapacaktım kuçültemedim.:KK22: fb7_73a34.jpg

Mukaddesim, eniştem ameliyat olmadı mı hala? Kapalı MR'a ben de giremiyorum. Sırf o yüzden boynuma, belime baktıramıyorum. Zaten evdeki canı sağ olasıcalardan bağa da sıra geleceği yok. O kapalı alanda duramama olayına klostrofobi diyorlar. Bende fena.

Filiztoşum, 8 saniyeye gittin mi. Çok övdüler. Merak ettim, ama gidemiyorum ki bu evin hallerinden. Bari delüğanlının filmine gidebilsem. Gidip Youtube'a bakayım fragmanlarına.

Aslıtoşum, yaştan kaç yıl bekleyeceksin? Kış bitmeden işe girme zati. Ev güzel ya. Sabahın köründe kalk, işe git. Gerçi senin eski yerin iyiydi. Bir başınaydın gördüğüm kadarıyla. Hakkında hayırlısı. Yeniden ev döşeyen ablanla mı ilgili sorun?
Birşey yazmadık tabi.Ne yazalım kendi kendimize.:63:

12 yıl bekleyeceğim.:confused:Ölmez sağ kalırsam alırım artık.:confused:Ben çok evcimen bir insanım zaten.Onbeş gün kapı dışarı çıkmamışlığım var.:KK48: Ablamlar gezmeye gider ben evde kalırım.:KK53: Evet eski işyerim iyiydi ama herseyin bir miladı var demekki.İşsizlik maaşı alıyorum o kesilene kadar bakmayacağım.Az ama olsun.İş buluyorlar bana da gitmiyorum benim kriterlerim var.:KK70:

Son cümleyi anlayamadım.Sorun mu var dedim.o_O

Son düzenleme:
Sokakta baktığım köpekleri 4 gün üst üste bulamadım. Hastalanınca da mama götürmeye gidemedim. Komşulara sordum görüyor musunuz diye. Onlar da görememişler. Belediye toplattı galiba dedik. İyice öyle olduğuna kanaat getirdik. Bir hırsla Belediye başkanına mesaj attım. Saydım, döktüm. Sizden de ancak bu beklenir. Hele Keçiören vs. gibi bazı belediyelerin hayvanlar için yaptıkları güzellikler, sizin belediyeniz için ütopya vs. cinsinden laflar ettim. İntizarlar ettim. Dün bir baktım köpeklerin hepsi burada. :KK53: Ama olsun. B u konuda bir hassasiyet olduğunu bilsin de, hayvanları toplatacağı varsa da toplatmasın. Yeni doğum yapmış lohusa, halsiz mecalsiz köpekleri uyuşturucu iğneyle yakalayıp, kamyona atıyorlar. Yavrularını da çöp poşetine. Işid işkencesi gibi. İnsana yapsalar, adı vahşet olur.
Emel sen de ben gibisin.Sinirlendiğim birşey olunca ben de ilgili mercilere başvuruyorum.:KK48: Seninki haksız bir mesaj olmuş ama olsun.:KK48: Çöp poşetine mi koyuyorlar.:cry:Vahşiler insan demeye bin şahit ister öylelerine.Işid denen bela da kökten kurur inşallah.Akıl alacak gibi değil vahşetleri.

Son cümleyi anlayamadım.Sorun mu var dedim.o_O
Ablamla ilgili sorun demişsin ya. Aman önemli deeel.

Ben hakkımı çok ararım. Bir gün başım belaya girecek Allah muhafaza.
12 yıl hooop diye geçer merak etme. Tanıştığımızdan beri 9 yıl oldu baksana.

beni en iyi iki büyük kedisi olan Mukaddesim anlar. Evlattan farkı yok bunların. Bir daha hayatımda kedi falan istemiyom. İç acısı bunlar. Allah bilmiş de çocuk vermemiş bağa. Kesin kafayı bozardım.

Tabi ki seni çok iyi anlıyorum Emel'im . Ama kendini bu kadar heder ederek perişan etmen beni üzmekten çok kızdırıyor artık.:KK62: Bu gidişle kedilerden önce sen öte tarafa gideceksin farkında mısın acaba. :KK66:Tamam kedilerin senin içi önemli biliyorum ben ne kadar evlat yerine konulamaz desem de itiraz edeceğini de biliyorum lakin yaptığın bunca fedakarlıktan sonra ölecekleri varsa ölürler beni de mubarek gün günaha sokacaksın yahu.Allah kimseye yaşatmasın nazarımda evlat acısından daha büyük acı yoktur hani öldüğünde ölünür yaşanmaz türünden ama ölünmediğini içleri her gün yansa da yaşayanları görüyoruz Emel'im . Demem o ki ölünmüyor evladın canınken geçemiyorsun yaşamaktan . Sakın hayvan sevgini hafife aldığımı düşünme benim içinde yaşayan her canlı değerli yaratandan ötürü ama kendini sağlığını hiçe saymanı da kabullenemiyorum bir türlü.Sen hastalandığında annecinde bu kadar yaşlı ve hastalıklarla boğuşurken sana kim bakacak iyice bir düşün istersen. Düşün ki ben elimden geleni yaptım takdir Allahındır demesini bil lütfen.!

Ablamla ilgili sorun demişsin ya. Aman önemli deeel.

Ben hakkımı çok ararım. Bir gün başım belaya girecek Allah muhafaza.
12 yıl hooop diye geçer merak etme. Tanıştığımızdan beri 9 yıl oldu baksana.

Hacım hatlarda bi karışıklık var :KK48: ablamla ilgili sorun var diyen benimmm. Aslı!cık değil.:KK66:

Yiğrum yırtık 4,5 santim olmuş halen bekliyor beyimiz. Kendi bilir dilimde tüy kalmadı oll demekten.
Aynen diz de kalçada ağrı var korkumdan gidemiyorum .
Hepten sakat olmayı bekliyorum zaar.

Hacım hatlarda bi karışıklık var :KK48: ablamla ilgili sorun var diyen benimmm. Aslı!cık değil.:KK66:

/QUOTE]

Ay çok pardon kandimi alıntılamışım.:21:
Durun bi şiir ekleyeyim o zaman.

Önce gözlerin girer odamdan içeri
Sonra ellerin, saçların dudakların
Bir bir hatırlarım
Her sabah senin olan ne varsa
Yüzüm aydınlanır...

Ümit Yaşar Oğuzcan

Son düzenleme:
Buradayım abla.:KK36:Nasılsın?:KK60:

Röportajın o kısmını ben de ekleyecektim ama tabletten bir türlü kopyalayamamıştım.Sen başarmışsın:))

Buradasın demek :KK68: İyidir yavrum ne olsun işte hep aynı hikaye.Sen nasılsın ?:KK5:

Zaten röpün o kadarını vermişler gerisi dergide diyor .. Hepsini verecek halleri yok ya bendeki lafa bak .:KK48:

X