Hoşbeş Sayfası

Efenim herkese hayırlı Cumalar olsun.:KK36:
Öpüyorum her birinizi yanaklardan.:KK60:

Aslı'cım benim kullandığım imza ölçüsünde sana istediğin resimden imza yaptım.
Beğenirsen kullanırsın canım.:KK36:

İstedim ki göz, gönül şenliği olsun.:KK66:

oAynXb.jpg

ORaJoZ.jpg

WVoWq8.png

Yiğrum yırtık 4,5 santim olmuş halen bekliyor beyimiz. Kendi bilir dilimde tüy kalmadı oll demekten.
Aynen diz de kalçada ağrı var korkumdan gidemiyorum .
Hepten sakat olmayı bekliyorum zaar.
Neyi bekliyor daha da yırtılmasına mı abla.Erkekler çok korkuyor doktordan.Kadınlar gibi dirayetli değiller.Senin diz ve kalçan niye ağrıyor acaba?Bence sen de ihmal etme abla.:KK60:
Buradasın demek :KK68: İyidir yavrum ne olsun işte hep aynı hikaye.Sen nasılsın ?:KK5:

Zaten röpün o kadarını vermişler gerisi dergide diyor .. Hepsini verecek halleri yok ya bendeki lafa bak .:KK48:
Ben de iyiyim abla.Dünya hali işte uğraşıp duruyoruz.
Dergiyi alalım diye vermemişler röportajın hepsini.:KK48: Biri koyar elbet bulur okuruz.:KK53:

Geçen mi?? ben her gün bakıyorum Aslı'cım.:KK48:Duygular tavan zirve de .. Sonuç nah mükafat.:KK70:
Hadi ya hergün bakıyormusun.:rolleyes:Duygular halen aynı diyorsun yani.:KK53:

Aslı'cım benim kullandığım imza ölçüsünde sana istediğin resimden imza yaptım.
Beğenirsen kullanırsın canım.:KK36:
Ablacığım çok teşekkür ederim.Eline sağlık.:KK60:Hemen kullanacağım.Tablette hiçbir işlem yapamıyorum.Masaüstünün gözünü seveyim.

Son düzenleme:
Neyi bekliyor daha da yırtılmasına mı abla.Erkekler çok korkuyor doktordan.Kadınlar gibi dirayetli değiller.Senin diz ve kalçan niye ağrıyor acaba?Bence sen de ihmal etme abla.:KK60:

Ben de iyiyim abla.Dünya hali işte uğraşıp duruyoruz.
Dergiyi alalım diye vermemişler röportajın hepsini.:KK48: Biri koyar elbet bulur okuruz.:KK53:

Hadi ya hergün bakıyormusun.:rolleyes:Duygular halen aynı diyorsun yani.:KK53:

Ablacığım çok teşekkür ederim.Eline sağlık.:KK60:Hemen kullanacağım.Tablette hiçbir işlem yapamıyorum.Masaüstünün gözünü seveyim.

Aslı'cım her geçen gün yırtık daha da artıyor o da bunun farkında , sakat kalacaksın çolak çolak oturacaksın köşelerde.. :KK48: neler diyorum bir bilsen. Hayatında hiç ameliyat olmamış birinin korkması çok normal ama korkunun da ecele faydası yok.
Ameliyat sonrası da düşündürüyor. Üç ay nasıl geçer ben çalışmadan duramam diyor.Ben de yaptıralım şimdi yaza rahat edersin diyorum. Bilmiyorum Aslı'cım koskocaman adam çoçuk değil ki tutup elinden götüresin.

Bilmiyorum ki yavrum arada bir tuttuğunda voltaren kullanıyorum geçiyor . Doktora gitsem eminim fırına gir diyecek.
Şimdilik idare ediyorum canıma yettiğinde illaki gidilecek tabi.

Ha haaa çok belli etmesem de halen gönlümün efendisi olur kendisi.:KK36:

Rica ederim ne demek i inşallah güle güle iyi günlerde kullanırsın canım. Aslında işin ustası Emel'im den çok daha güzeli çıkardı benim ki çok basit oldu baksana üzerine bir isim bile yazmamışım. Ölçülerine dikkat edeyim derken unutmuşum yazmasını . Benim yapacağım iş de bu kadar olur.:63:

Emel`in photoshoplarından biri sandım.:KK48: Benziyor onunkilere:))

Evet sahiden çok benziyor. Dizi başladığında eski güzelliklerini bekliyorum Emel'den .
Bu arada Darbe filminin gösterimi ile ilgili hiç bir haber , tarih yok.Yoksa gösterilmeyecek mi?
Bizm hikaye ile birlikte bu filmi de çok merak ediyorum. Bakalım inşallah gitmek nasip olur.

1425486815666.jpg

Beyazperde ve TV ekranına hızlı bir dönüş yapmaya hazırlanan Cansel Elçin: Tek bir hayat yetmiyor bana. Doktor, pilot veya 'James Bond' olmak istiyorum. Oyunculuk, insanları sevmeyi öğretiyor
'Hatırla Sevgili' ve 'Gönülçelen' gibi dizilerle izleyiciye kendini sevdiren Cansel Elçin, yakında 'Bizim Hikaye' ve 'Evlenmeden Olmaz' isimli filmlerle izleyicinin karşısına çıkacak. 41 yaşındaki oyuncu, yakında ATV'nin yeni dizisi 'Eve Dönüş' ile de hayranlarıyla buluşacak. İzmir'de doğan, Fransa'da büyüyen ünlü oyuncu, Esquire dergisine yeni projelerini anlattı:
bullet.jpg
Bir gün katıldığım bir seçme sonrası, Paris'in Champs Elysees Caddesi'nde bir kafeye gitmiştim; bir baktım barda Alain Delon oturuyor... Onu gördüğüm yaşında bile hâlâ çok karizmatikti.
bullet.jpg
Fransız ekolü, diğer sinema türlerine göre daha minimalist bir oyunculuk gerektirir. Oyuncuların oyunculuklarını arka planda tutup, yönetmenin anlatmak istediği şeye odaklanması gerekir. Fransız sinemasının derdi çok başka. İnsan ilişkileri ve psikolojisi, kadın-erkek ilişkileri ve aşk hikayeleri... Yurt dışından gelen oyuncular, Fransız sinemasında adaptasyon güçlüğü çekebiliyor. Türk sinemasında beden dili ve vurgular; kullanılan cümleleri ve oyunculuğunuzu destekler. İtalyanlar da böyledir. Coşkulu bir oyunculukları vardır.
bullet.jpg
Türk sineması deyince aklıma Yeşilçam geliyor. 'Selamsız Bandosu'nun benim hayatımda özel bir yeri vardır. Bence sinema; eğlence filmleri ve festival filmleri olarak ikiye ayrılıyor. Gerçekten sinema filmi yapmak isteyenlerin giderek azaldığını düşünüyorum. Bu, dünyanın gidişatıyla ilgili bir şey.

'SİNEMA KART' UYGULAMASI ŞART

bullet.jpg
Sinema filmi çekenlere saygı duyulması gerektiğini düşünüyorum. Fakat Türkiye'de dizilerle sinema filmlerinin aynı terazide tartıldığını görüyorum. Türkiye'de sinema bir sanat dalı olarak görülmüyor. Halbuki Fransa'da yılda 70 milyon kişi sinemaya gidiyor. Bunu sürekli dile getiriyorum; lütfen artık Fransa'daki gibi sinema kart sistemi çıkarılsın. Belli bir ücret ödeyerek aldığınız sinema kartı ile dilediğiniz kadar filme gidebiliyorsunuz. İzlediğiniz film kötü de olsa, en azından sosyal kültürünüze bir şey katmış oluyorsunuz. Popüler sinemadan 'düşündüren' sinemaya çekmek gerekiyor izleyiciyi.
bullet.jpg
Oyunculuk büyük bir mücadele gerektiriyor. Bir insan niye oyuncu olur? Her şeyden önce; var olmak, beğenilmek ve sevilmek için! Yani ego için. Ego olmalı zaten. Sadece oyunculuk yapanların değil, normal hayatta herkesin egosunun farkında olması gerekir. Aynaya baktığınızda kendinizi beğenmeniz gerekir, beğenmiyorsanız zaten bir sıkıntı var demektir. Biraz da kendinize güveninizin yerinde olması gerekiyor, bunun için de ego lazım. Ama işte bu tamamen farkındalıkla ilgili bir durum. Egon var biliyorsun, her şeyin farkındasın ve davranışlarını da buna göre adapte edersin. Bilmiyorsan; 'egosantrik adam' derler arkandan!
bullet.jpg
Saygılı olmayı, tevazu göstermeyi ve en önemlisi de empati kurmayı bileceksin. Oyuncu olmanın en güzel yanı bu; empati kurabilmeyi öğreniyorsunuz. Çünkü insanları gözlemleme, daha sonra da kendinizi onların yerine koyma şansınız oluyor. Böylece farklı farklı karakterlere bürüne bürüne insanları anlamaya başlıyorsunuz. Sonra da affetme ve anlaşma aşaması geliyor. Ve böylece insanları sevmeye başlıyorsunuz. İNTERNET KULLANMAK İSTEMİYORUM

bullet.jpg
Tek bir hayat yetmiyor insana. Ben doktor olmak istiyorum, 'James Bond' olmak istiyorum, pilot olmak istiyorum... Hepsini birden aynı anda nasıl olayım? Ya da mesela gerçek hayatta evlenmeden önce tam dört kez evlendim. Normal bir insanın hayatında tecrübe edeceği şeylerden çok daha fazlasını tecrübe edebiliyorsunuz. Dünyayı gezebiliyorsunuz her şeyden önce. Ben Fransa'da oyunculuk yapmaya başladığımda Cape Town'a reklam filmi çekmeye gittik. Cansel olarak hayatta gitmezdim.
bullet.jpg
Benim gençlik yıllarımla bugünün gençliği arasında dağlar kadar fark var. O zamanlar dünya daha sakindi. Mesela gezmek heyecan veriyordu. Şimdi internet sayesinde birçok şeye hemen sahip olabiliyorsunuz. Ben bu duruma gerçekten çok üzülüyorum. Ben internet kullanmıyor muyum? Elbette kullanıyorum ama istemeyerek...
bullet.jpg
Hayatımızda bazı şeylerin yüzeyselleştirildiğini düşünüyorum. İlişkiler daha sıcak ve samimiydi. Şimdi insanlar çoğaldı, iletişimler de hızlandı. Dolayısıyla saygı kalmadı. İlişkiler sıcak gelmiyor. Adamın biri sosyal medyada hiç tanımadığı insanlar hakkında yorum yapabiliyor. Sinema da bundan olumsuz yönde etkileniyor. Etkili ve gerçekçi bir aksiyon filmi çekmek, eskisine göre daha zor artık. İnternete girip bir uçağın düşüşünü, insanların nasıl yaralandığını canlı canlı izleyebiliyorsunuz. Sonra kalkıp etkili bir aksiyon filmi çekeceksiniz de bu insanların aklını başından alacaksınız.

HAYVANLAR ÇOK ŞEY ÖĞRETİYOR

bullet.jpg
Beagle cinsi bir köpeğim ve bir kedim var. Bana hayatta insanlardan ziyade hayvanlar çok şey öğretti. Strese girdiğimde, üzüldüğümde ya da sinirlendiğimde köpeğimle göz göze geliyoruz ve bana havlıyor. İşte o anda aslında hayatın ne kadar basit olduğunu hatırlatıyor bana. Ya da sabah başımda beklediğini görüyorum köpeğimin; gözlerimi açtığımda birden seviniyor. Niye seviniyor biliyor musunuz; biz bugün de beraber olacağız diye. İşte insanlar bu içtenliği, bu samimiyeti unutuyor. Gerçek sevginin farkında değiliz. Halbuki hayat o kadar basit ki! Oysa biz insanlar otomobilimiz çizildi diye ya da bir eşyamız kırıldı diye sinirleniyoruz. Saçma sapan şeylerin peşinde koşup duruyoruz. Hayvanlar size sürekli bir şeyleri hatırlatıyor. Eğer bir hayvanınız varsa bunu çok iyi anlarsınız. Ama tabii onun dilinden de anlamanız gerekiyor.
İNSAN EVLİ OLUNCA KENDİNİ DAHA GÜÇLÜ HİSSEDİYOR

bullet.jpg
İnsanın başına ne gelirse gelsin; hayat devam ediyor. Terk edilmek... O an çok üzülürsün ama belki de hayatın çok farklı bir virajını dönüyorsundur. Bunu bilemezsin. İlişkilere dair beylik laflar edemem; bu tamamen yaşadığınız ilişkinin kalitesine bağlı bir şey. Ama bence terk etmek, terk edilmekten daha zor. Özel ilişkilerde adam gibi çıkıp konuşmak gerekir. Bir parça adam olmak lazım. 'Bir sorun var, gel beraber çözelim' demek lazım. Bazı şeyler konuşulmaya konuşulmaya insanlar 'Diş macununu niye ortadan sıktın!' diye kavga etmeye başlıyor. Oysa mevzu o değil ki!

bullet.jpg
Çok enteresan; normal hayatımda ne kadar sakinsem; spor yaparken, özellikle futbol oynarken o kadar agresif oluyorum. Mücadeleci bir ruhum var ama işin içine hırsı dahil edip kavgaya girişmem.

bullet.jpg
Evli olunca insan kendini daha güçlü hissediyor. Akşam eve gittiğinizde sizi bekleyen, sizi seven birinin olduğunu bilmek çok güzel bir his. Her zaman huzurun peşinden koştum. Benim derdim huzurla. Eşim de öyle bir kadın. Sakindir, hatta benden de sakindir. Dünyayı gezmeyi, yemek yemeyi, film izlemeyi seviyor... Animasyon yapıyor, trompet çalıyor ve çok güzel...

bullet.jpg
Başkalarının mutsuzluğu beni huzursuz ve mutsuz ediyor. Benim şöyle bir inancım var; evrende insanların henüz keşfetmediği bir enerji var. Bunu hayvanlar kesinlikle biliyor ama... Mesela bir futbolcu 30 metreden rövaşata golü atıyor. Normalde o gol milyarda bir şansla atılabilir ama adam bunu başarıyor. Hayatında bir kere bile denize girmemiş ya da balıklarla hiç karşılaşmamış kediler, nasıl bu kadar balık delisi olabiliyor! Bu enerjiyi insanlık henüz keşfetmedi, yakında çıkar karşımıza.

Bölük pörçük röpün tamamına ulaşıcaz inşallah :KK48:.

Aslı'cım her geçen gün yırtık daha da artıyor o da bunun farkında , sakat kalacaksın çolak çolak oturacaksın köşelerde.. :KK48: neler diyorum bir bilsen. Hayatında hiç ameliyat olmamış birinin korkması çok normal ama korkunun da ecele faydası yok.
Ameliyat sonrası da düşündürüyor. Üç ay nasıl geçer ben çalışmadan duramam diyor.Ben de yaptıralım şimdi yaza rahat edersin diyorum. Bilmiyorum Aslı'cım koskocaman adam çoçuk değil ki tutup elinden götüresin.

Bilmiyorum ki yavrum arada bir tuttuğunda voltaren kullanıyorum geçiyor . Doktora gitsem eminim fırına gir diyecek.
Şimdilik idare ediyorum canıma yettiğinde illaki gidilecek tabi.

Ha haaa çok belli etmesem de halen gönlümün efendisi olur kendisi.:KK36:

Rica ederim ne demek i inşallah güle güle iyi günlerde kullanırsın canım. Aslında işin ustası Emel'im den çok daha güzeli çıkardı benim ki çok basit oldu baksana üzerine bir isim bile yazmamışım. Ölçülerine dikkat edeyim derken unutmuşum yazmasını . Benim yapacağım iş de bu kadar olur.:63:
Son raddeyi bekliyor o zaman.Zorla da doktora götüremezsin tabi.Çok zoru olsa dayanamazdı zaten.İşkolik galiba Memati enişte.Çalışan adam iyidir abla kıymetini bil:)Ama o da seninkini bilsin tabiki.

Fırına girilecek derse gözlerini kapatıp girersin abla.Sağlık bu napacaksın.İhmal etme ilerlemesin.

Gönlünün efendisinin aklı karısında:)))

İmzada isim yazmaması önemli değil.Hem daha gizemli böyle:)

Evet sahiden çok benziyor. Dizi başladığında eski güzelliklerini bekliyorum Emel'den .
Bu arada Darbe filminin gösterimi ile ilgili hiç bir haber , tarih yok.Yoksa gösterilmeyecek mi?
Bizm hikaye ile birlikte bu filmi de çok merak ediyorum. Bakalım inşallah gitmek nasip olur.
Emel bıraktı o işleri galiba.Darbe filmi hakkında bir bilgim yok.Diğer filmleri peş peşe gösterilecek sanırım.Kızlarla gidersin abla.

Son düzenleme:
Abla röpotajı nereden buldun:)Ben bulamamıştım.Araştırmacı gazetecilik güzel:)

Filiz yok epeydir.

Bu arada ben direksiyon sınavından geçtim.:rolleyes:Aldım ehliyeti.Papatya çayına başladım bir gün önceden.Gerçekten işe yaradı.Sakindim.Bitişe geldim indim arabadan bir sevinç gösterisi yaptım hoca yavaş duymasın adamlar dedi.:KK48:Hayatımın en mutlu günüydü:)

Son düzenleme:
Son raddeyi bekliyor o zaman.Zorla da doktora götüremezsin tabi.Çok zoru olsa dayanamazdı zaten.İşkolik galiba Memati enişte.Çalışan adam iyidir abla kıymetini bil:)Ama o da seninkini bilsin tabiki.

Fırına girilecek derse gözlerini kapatıp girersin abla.Sağlık bu napacaksın.İhmal etme ilerlemesin.

Gönlünün efendisinin aklı karısında:)))

İmzada isim yazmaması önemli değil.Hem daha gizemli böyle:)

Zoru olmaz mı Aslı'cım mesela kemerini takamıyor gömleğini ben giydiriyorum . Hal böyleyken bekleye dursun beyimiz.
Evet çalışmaktan çok çalıştırmayı çok sever :KK48:Kıymetini bilmek...Evet karşılıklı bilinmesi gerekir.
Ben bilirim de , benimkinin bilindiğini bunca senedir görmedim. Bu yüzden dualarımda ben görmedim kızlarım kadir kıymet bilenlere nasip olsun derim hep.

Doğru dersin Aslı'cım ihmal etmemek lazım.

Artık gönlüde aklı da karısında olsun tabi . Baksana dört kez evlenmiş, tecrübelenmiş iyice.:KK48:
Bu güne kadar hiçte duymadıydık . Birde bebişleri olur inşallah.

Bütün bunlara karşılık bende durumlar değişir mi? Asla....:KK71:

Bak sen ,gizemli olmayı seviyorsun demek..:21:

Son düzenleme:
Emel bıraktı o işleri galiba.Darbe filmi hakkında bir bilgim yok.Diğer filmleri peş peşe gösterilecek sanırım.Kızlarla gidersin abla.

Maalasef öyle görünüyor . laf aramızda :KK48: dizi başladığında yoğun baskı yapıcam kendisine.:KK20:Hiç anlamam yapsın bir şeyler bana ne.:mad:

Evlenmeden olmaz .. Tercih eder miyim bilmiyorum ama Bizim Hikaye'ye gitmeyi çok istiyorum.

Büyükle gidicez küçüğün önümüzdeki hafta sınavları başlıyor vakti hiç olmaz.

Abla röpotajı nereden buldun:)Ben bulamamıştım.Araştırmacı gazetecilik güzel:)

Filiz yok epeydir.

Bu arada ben direksiyon sınavından geçtim.:rolleyes:Aldım ehliyeti.Papatya çayına başladım bir gün önceden.Gerçekten işe yaradı.Sakindim.Bitişe geldim indim arabadan bir sevinç gösterisi yaptım hoca yavaş duymasın adamlar dedi.:KK48:Hayatımın en mutlu günüydü:)

Cansel'in facebook'undan.. Yok öyle araştırmalık bişey değil yavrucuğum,
Her gün ki rutin kontrollerim sonucu :KK48: baktım eklenmiş durur muyum bende buraya nakşettim.Hepsi bu.

Evet Filiz'cik çok yoğun herhalde.İşi hiç kolay değil. Allah yardımcısı olsun.

Aman da amannnn:KK73::KK73: işte bu habere çok sevindim.:KK47:. Tebrikler Aslı'cım .:KK36:.
Papatya çayının katkılarıyla ehliyetin hayırlı uğurlu olsun . Güzel günlerde hatasız kazasız bas gaza Aslı'cım seni kimseler tutamasın.:KK55:

Beğendim şarkıyı.Bu adamın Sen de Gidersen şarkısı favorim.Mp3`üm bozuldu.İçindeki şarkılar da gitti.Müzikten uzak kaldım.Tabletim de bozuldu.Telefondan zor oluyor girmek.İkonlar bile görünmüyor.Hepsi üst üste geldi :KK43:

'Beni koyamazsın eller yerine..' Güzeldir, bende severim.

Geldi mi üst üste gelir zaten . Olsun dert etme yaptırırsın .Bu güzel mutlu günlerinde canını sıktığına deymez.
Evet ya çok zor ,ben Armutl'dayken gireyim dedim hiç beceremedim .

Hayırlı Cuma'larımız olsun Aslı'cım . :KK36:
Çok öperem hepinizi.:KK36:
Görüşürüz.:KK3:

Son düzenleme:
X