Hoşbeş Sayfası

GpvgW7.jpg

Eğlenceli bir film olacağa benzer.

Aslı'cımmmm hu huu duyuyor musun...!!!!! :KK47:
Bana bir ödül verilmiş. 'Beğeni kraliçe'si :KK73:
Aman da amann çoçuklar gibi çok sevindim yahu.:KK71:
Duydum abla duydum.:rolleyes:Seni beğenmeyip de napsınlar.Sen beğenilmeyecek kadın mısın?:rolleyes:Tebrik ederim.:KK60:

Sağ ol canım benim yanaş bende seni öpeyim, :KK68:öpüşerek başlayalım yeni haftaya :KK68:

Sana bi haber Aslı'cım . Cansel Özge Özberk le komedi filmi çekmeye başlamış .
Adı da Evlenmeden Olmaz.Bir kaç set resimleri var . Sen de gör istedim.

ZALpEZ.jpg

Burada çok tatlı çıkmışlar .

l0kpOX.jpg

Cansel'in tipe bak :KK48:
Ne güzel çıkmışlar.Diziden sonra da kopmamışlar demekki.Bilmiyordum birlikte oynayacaklarını.Güzel bir film olur eminim.:KK73:

Abla bu şarkıyı geçen tv'de dinledim.İçimden geçen şu:Şarkının sözlere bak ne kadar basit ve ne sinir bir şarkı.:KK48: Ebru Gündeş'in eski şarkıları güzel.Yenilerde iş yok bence.Bu kadını televizyonda görmeye de katlanamıyorum.Yüzsüz,arsız.:KK59:

Şarkı bu işte.Nerede artık böyle duygusal şarkılar.:KK51:

Bir de bunu severim.

Son düzenleme:
Duydum abla duydum.:rolleyes:Seni beğenmeyip de napsınlar.Sen beğenilmeyecek kadın mısın?:rolleyes:Tebrik ederim.:KK60:

Sağ ol canım benimm.:KK68:Aslında mesaj sayım da fazla değil neyimi beğendiler acep ,anlamış değilim.:KK76:

Son düzenleme:
Abla bu şarkıyı geçen tv'de dinledim.İçimden geçen şu:Şarkının sözlere bak ne kadar basit ve ne sinir bir şarkı.:KK48: Ebru Gündeş'in eski şarkıları güzel.Yenilerde iş yok bence.Bu kadını televizyonda görmeye de katlanamıyorum.Yüzsüz,arsız.:KK59:

Ben de ilk dinlediğimde hiç beğenmemiştim . Bir kaç dinleyişten sonra kulağıma hoş gelmeye başladı.
Sözleri di mi evet çok basit . Ama sadece Ebru'nun değil şimdi bütün şarkılar böyle.Hiç bir mana derinliği olmayan , sıradan sözlerle adam kandırılıyo :KK48: Nerde sarı saçlarından sen suçlusun.. Nerde nerdesin aşkım burdayım aşkım.Şarkı mı bu.:63:

Emel'den haber yok di mi.. Ne yaptılar ? Ayten Teyzem ameliyat oldu mu acaba?
Bu gün Emel'e telefon edeyim.

Sağ ol canım benimm.:KK68:Aslında mesaj sayım da fazla değil neyimi beğendiler acep ,anlamış değilim.:KK76:
Seni beğenmeyen çatlasın abla.:KK36:Ben çok beğeniyorum.:KK60:

Ben de ilk dinlediğimde hiç beğenmemiştim . Bir kaç dinleyişten sonra kulağıma hoş gelmeye başladı.
Sözleri di mi evet çok basit . Ama sadece Ebru'nun değil şimdi bütün şarkılar böyle.Hiç bir mana derinliği olmayan , sıradan sözlerle adam kandırılıyo :KK48: Nerde sarı saçlarından sen suçlusun.. Nerde nerdesin aşkım burdayım aşkım.Şarkı mı bu.:63:

Evet abla şimdiki şarkıların sözleri çok basit.Bazıları akıl alacak gibi değil.Akıl yaşlarından şüphe ediyorum yazanların.Nerdesin Aşkım da bunlardan biri.Yeni nesil seviyor.Onları oynatsın zıplatsın da sözlerin anlamı hiç önemli değil.Dediğin gibi nerede o eski şarkılar.:KK51:

Evet canım . Bu şarkının bende derin acılı hatırası vardır .:KK61: Ne vakit dinlesem şimdi olduğu gibi içim kan ağlar zırıl zırıl ağlarım.:KK61:

Tüh seni üzdüm mü abla.:KK43:

Emel'den haber yok di mi.. Ne yaptılar ? Ayten Teyzem ameliyat oldu mu acaba?
Bu gün Emel'e telefon edeyim.

Yok abla haber.İnşallah herşey güzel geçer onlar için.

Hadi hayırlısı . Şans başarı diliyorum canım.:KK36:
Elma çorbası mı? Elmanın çorbası da mı oluyormuş. İlk defa duyuyorum vallahi.
Hemen gidiyorum nasılmış bakiyim.
Sağol ablacığım.Ben de bilmiyordum oluyormuş.Televizyonda bir yemek programında gördüm.Çok yapmak istedim.Bu sefer hiç mi hiç ümitli değilim.Bunu göze alarak yaptım.Sonunculuk bekliyorum.:-)

Seni beğenmeyen çatlasın abla.:KK36:Ben çok beğeniyorum.:KK60:

Evet abla şimdiki şarkıların sözleri çok basit.Bazıları akıl alacak gibi değil.Akıl yaşlarından şüphe ediyorum yazanların.Nerdesin Aşkım da bunlardan biri.Yeni nesil seviyor.Onları oynatsın zıplatsın da sözlerin anlamı hiç önemli değil.Dediğin gibi nerede o eski şarkılar.:KK51:

Tüh seni üzdüm mü abla.:KK43:

Yok abla haber.İnşallah herşey güzel geçer onlar için.

Şu çoklu alıntıyı bir türlü öğrenemedim . Halbuki bi ara anlatmıştın Aslı'cım . Ben de hiç akıl kalmadı . Her şeyi çok çabuk unutur oldum.
Ama ben de yer etmiş unutamadıklarım da var tabi.:KK14:

Haa haaa çatlasın tabi :KK48: Sağ ol canım benim:KK36:Ben seni daha çok beğeniyorum.Ayrıca seni beğenmeyen bitlensin ,
kurtlansın inşallah diyorum.:KK70:

Yavrum bazen bende hoplayıp zıplamaya çabalıyorum( biraz oynakımdır da ) :KK48: Şimdi ben de yeni nesilden mi sayılıyorum :KK48:

İvet canımcım ama o dündü , bu gün keyfim yerinde çok şükür.:KK70:

Son düzenleme:
Dün öğleden sonra Emel'i aradım. Eve yeni, izinli geldik dedi. Ayten Teyzecim anjio olmuş tek damarın dışında sorun yokmuş . O tek damar da ki tıkanıklıkta çok önemli değilmiş . Ama kalp kapakcığı tamamen kireçlendiği için mutlaka ameliyat olması gerekiyormuş . Bunun için de yılbaşına doğru çağıracaklarmış . Emel ameliyatı da sorunsuz atlatırız inşallah , bol bol dua edin dedi.

Hayırlısıyla o günlerde gelip geçecek Emel'immm hiç merak etme, bütün dualarımız sizinle.:KK36:

Son düzenleme:
Sağol ablacığım.Ben de bilmiyordum oluyormuş.Televizyonda bir yemek programında gördüm.Çok yapmak istedim.Bu sefer hiç mi hiç ümitli değilim.Bunu göze alarak yaptım.Sonunculuk bekliyorum.:-)

Olsun , sonu hüsran olsa da sen yapmak istediğini yaptın , bu cesarreti gösterdin ya..:KK70: sonuç hiç önemli değil.
Amaa hiçte belli olmaz .Bekleyip görelim diyorum.

Şu çoklu alıntıyı bir türlü öğrenemedim . Halbuki bi ara anlatmıştın Aslı'cım . Ben de hiç akıl kalmadı . Her şeyi çok çabuk unutur oldum.
Ama ben de yer etmiş unutamadıklarım da var tabi.:KK14:

Haa haaa çatlasın tabi :KK48: Sağ ol canım benim:KK36:Ben seni daha çok beğeniyorum.Ayrıca seni beğenmeyen bitlensin ,
kurtlansın inşallah diyorum.:KK70:

Yavrum bazen bende hoplayıp zıplamaya çabalıyorum( biraz oynakımdır da ) :KK48: Şimdi ben de yeni nesilden mi sayılıyorum :KK48:

İvet canımcım ama o dündü , bu gün keyfim yerinde çok şükür.:KK70:
Beni beğenmeyen bitlensin dimi abla.:KK70:Ben beğenilmeyecek insanmıyım.:KK70:

Çoklu alıntı çok kolay.Bak cevaplanın yanında çoklu alıntı var.Her alıntılamak istediğin mesajın yanındaki çoklu alıntıya tıklıyorsun.Sonra altta cevap yazdığın yerin sol altında çoklu alıntıları ekle yazar.On tıklayıp onaylıyorsun.Bu kadar.:KK66:

Seni oynarken düşünemedim abla.:KK48: O zaman sen de yeni nesilsin.:KK53:Ben düğünlerde de oynamam.İçim geçmiş benim.:KK14:

Dün öğleden sonra Emel'i aradım. Eve yeni, izinli geldik dedi. Ayten Teyzecim anjio olmuş tek damarın dışında sorun yokmuş . O tek damar da ki tıkanıklıkta çok önemli değilmiş . Ama kalp kapakcığı tamamen kireçlendiği için mutlaka ameliyat olması gerekiyormuş . Bunun için de yılbaşına doğru çağıracaklarmış . Emel ameliyatı da sorunsuz atlatırız inşallah , bol bol dua edin dedi.

Hayırlısıyla o günlerde gelip geçecek Emel'immm hiç merak etme, bütün dualarımız sizinle.:KK36:

Damarların tıkalı olmaması süper bir haber.Maşallah Ayten Teyzeme.Diğerini de kolaylıkla atlatır inşallah.Dualarımız onlarla.

Olsun , sonu hüsran olsa da sen yapmak istediğini yaptın , bu cesarreti gösterdin ya..:KK70: sonuç hiç önemli değil.
Amaa hiçte belli olmaz .Bekleyip görelim diyorum.
Sonu hüsran da olsa bunu göze aldım abla.Önemli değil yapmak istedim yaptım.:KK70:

X