Hoşbeş Sayfası

Bu ara dinlediğim tek şarkı.Çok güzel sesi var.Çok duygulu şarkı söylüyor.Yazık etti kendine.

Bir kaç kez dinledim , güzel şarkı. Sesini zaten çok beğenirim.

Evet bazen yaptığın tek hata bütün hayatına mal olur.

İnşallah bundan sonrası onun için iyi olur.

Evet ASlı'cım diş macunu kaçmış direkt değil de eline bulaşmış farkında olmadan da elini gözüne sürmüş hadi tek gözü tahriş oldu diğer gözüne ne oldu da et parçası gibi gibi şişlik oluşmuş. O gün konuştuğumuzda ' yarın annemin tahlilleri için hastaneye gidicem o arada gözede baktırmam lazım' demişti. İnşallah kötü bir şey yoktur.

Ben de dedim oku üfle ,:nazar: evde bi kaşık da olsa helva yap dağıt , tatlılık olsun diye. Geldi mi bezen üst üste gelir Aslı'cım Allah beterinden korusun herkese iyilik sağlık versin.Ne diyelim.

Bitti demek . Biraz çabuk mu oldu ne.:KK39:Şimdi yeni bir şey çıktı duydun mu ? Ehliyet kurslarına adab-ı muaşeret dersi
eklenmiş . Bundan geçemeyene ehliyet verilmeyecekmiş.Sen bu dersten geçtin say .:KK9:
Direksiyonu da sökersen oldu bu iş .:KK75::KK76:
İnşallah önemli değildir.Göz çok önemli çünkü.İyi olur evde dua okuması da.

Benimki hızlandırılmış kurs.:KK53:Ne öğrendin desen çok az şey.Bizde adab_ı muaşeret dersi yoktu.Onu ilkokullara koysunlar da yeni nesil edepli ahlaklı büyüsün.:KK12:Geçerdim dimi o ders olsaydı.:KK48:

Geçen gün göz kalemi almak için bir mağazaya girdim.İyi birşey alayım dedim akmayanlardan.Kaç lira olacak ki onbeş yirmi lira olsun dedim.Kadın kaç lira dese beğenirsiniz.?Doksan lira dedi.:KK53: Arkama bakmadan kaçtım.:KK70:Diyecektim altın tozu mu var içinde.Onu alacağıma gram altın alırım.Hiç değilse akşam yıkayınca çıkmıyor.:KK48:

Son düzenleme:
Trafikte adabi muhaseret sart.
Ben tembelim ehliyet konusunda :)))
Emelin hassasmis demekki gozu cabuk etkilenmis.
Muko abla ben de yaptim o karistirma hatasini cok fenaydi :)) artik hic karistirmiyorum.
yagmur geliyor artik yarin cok soguk olacakmis.bayramda hava nasil acaba ?

Dün bir yatak beğendim.Bu arada ben iki buçuk üç senedir yatak bakıyorum.:KK70:O üç sene önce gittiğim mağazadaki çocuk resmen yaşlanmış ben halen yatak bakıyorum.:rolleyes:O bile dalga geçti.:-)

ilahi Asli :))))))
benim de oluyor oyle kac sene alicam dedigim ama bi turlu alamadigim.her kis basi kolsyz anorak yelek montlardan alicam derdim.bi begenip alamistim.bazilari cok kotu oluyor.satis pazarlamacilar gibi oluyordum .bu sene sonunda aldim Kotondan cok hosuma gitti.

Ben de aldım sonunda Filiz.:KK48: Sen de yeleğini güle güle kullan.

Kurban Bayramınızı kutluyorum.Bayramları da hiç sevmediğimi ilave edeyim.:KK12:

sagol Aslicim sen de gule gule yat yataginda, guzel ruyalar gor :)
Seref Meselesi de baslayamadi bi turlu soyle ruyalarimiza girse :))))
Bana Hicran De guzel ona takiliyorum bu aralar.bugra gulsoyu da hic sevmem ama diziyi begendim.
Ben de koyumun bayramini kutluyorum Muko ablamin,Ayten teyzemin ellerinden Emelin ve Aslinin yanaklarindan opuyorum.
ne gunlerde koyumuzde belginin james bondu bayram harcligi verirdi bize :)))

Sağol Filiz'ciğim.Dinlenmiş olarak kalksam yeter bana.

Ben de bekliyorum Şeref Meselesi'ni.Kerem ne kadar zayıflamış dimi.Başroldeki kadınların hiçbirini sevmem.Güzel dizidir umarım.Bu ara bir çok dizi kalkacak sanırım.Bana Artık Hicran De de adı geçenler arasında.Üç bölümde karar vermiş adamlar.Ne saçma.Ben de sardım ona.Netten izliyorum.Biraz durağan ama Buğra Gülsoy'u sevdim.Diğer rolleri gıcıktı ama bu rolü güzel.Favorim o.Güzel oynuyor.Diğer adam başrol için yanlış seçim bence.İnşallah kalkmaz.Bir diziyi seviyorum hop kaldırıyorlar gıcık oluyorum.

Son düzenleme:
Kızlar iyi bayramlar, ben geldim:cool::KK36:
Aslı faceden 'hayırsız Selen' demişsin. yazdım cevap vermedin. Deminden beri şifre diye uğraşıyorum, beni atıp atıp durdu burası. sonunda girmeyi başardım. Bayramınız kutlu olsunnnn. Öpüyorum sizleri...:KK60:

Uzun zamandır almak istediğiniz şeyleri alabildiğinizden bahsetmişsiniz. ben de uzun zamandır yapmak isteyip de bir türlü yapamadığım şeyi yaptım sonunda, yani buraya geldim. Herkes iyidir inşallah...

Bana Artık Hicran de kalkacak mı, ama niye. Ben sevdim diziyi. Evet Buğra Gülsoy'u sevdim ben de. tüh ya. üç bölümde dizi mi kaldırılırmış.:KK43: Belki de yanlış haberdir.

X