Hoşbeş Sayfası

Emel'im başın sağ , vicdanın huzurlu olsun sen elinden geleni yapmışsın hayvancıkta acılar içindeymiş zaten .Allah kurtarmış o şekilde yaşasaydı senin için daha büyük üzüntü olurdu.Senin hayvan sevgini de takdirle karşılıyorum. Canım benim :KK16:bu başka bi şey Allah herkese vermiyor demek ki.

Emelim ya kedicigine cok uzuldum.ne mutlu 17 sene yasamistir seninle.el bebek gul bebek bakmissin.vicdanin rahat huzurlu.
ben de bu sabah doktora gittim barsak enfeksiyonu cikti mikrobikmis. artik yedigim cikmaya baslamisti.barajlarda sular azaldikca dipte kalan cokeltileri icmeye baadik.havalarda sicak gidince mikroplara gun dogdu tabii.

Filiz'im nazarlara mı geliyorsun ne? :nazar: Bu aralar hastalıktan başını kaldıramadın.
Geçmişler olsun yavrum damacana sularını bile kaynatarak iç mümkün olduğunca dışarıda bişey yiyip içmemeye bak.

Aslı'cım yunanca şarkılara oldum olası ilgim vardır . Bu şarkı da güzelmiş.Eline sağlık canım.:KK16:

Sezen Aksu'nun bu şarkısını da ilk kez duyuyorum. Hayret nasıl bilmem .Eski olduğu için mi acaba .
Tevellüte bakıldığında bende az değilimdir hani.:KK1:

Son düzenleme:
Efenim geçenlerde Selen'le telefonda görüştüm.
Hayat mücadelesinde bi koşuşturmadır gidiyor ama hep aklımdasınız muhabbeti yaptık.

Herkese selamı var benden söylemesi. :KK16:

Sağ ol Aslı'cım bende çok beğeniyorum seni :KK16:

:KK19::KK19::KK19:

Efenim geçenlerde Selen'le telefonda görüştüm.
Hayat mücadelesinde bi koşuşturmadır gidiyor ama hep aklımdasınız muhabbeti yaptık.

Herkese selamı var benden söylemesi. :KK16:

Bunu asla kabul etmiyorum.:KK19:İki dakika selam vermek kaç dakikasını alabilir ki.:KK19:

Başsağlığı dilekleriniz için teşekkürler. En ummadığım insanlar aradı beni, en umduğum bazıları da başsağlığı dilemedi. Üstelik hayvanseverler. Çok şaştım. Kırıldım.

Emelim ya kedicigine cok uzuldum.ne mutlu 17 sene yasamistir seninle.el bebek gul bebek bakmissin.vicdanin rahat huzurlu.
ben de bu sabah doktora gittim barsak enfeksiyonu cikti mikrobikmis. artik yedigim cikmaya baslamisti.barajlarda sular azaldikca dipte kalan cokeltileri icmeye baadik.havalarda sicak gidince mikroplara gun dogdu tabii.
Anam, ne yaptın Filiztoşum. İhmal etme. Barsak floran bozulmasın. Hem de enfeksiyon ihmale gelmiyor. Antibiyotik verdiyse, bitince mutlaka tetkik yaptır yeniden.Geçtiğinden emin ol. Çok geçmişolsun yığrum.:KK71: Marazlı köylü.

Bilgisayarım yine sorun çıkarıyor. Monitörün kablosunda sorun. Isınınca mavi ekran geliyor. Kuzenim monitör getirecekti. Masal oldu.:KK37:

Son düzenleme:
Emel aldırma boşver.:26:Sen nasılsın?Biraz daha iyimisin?

Yemek yarışmasında şanslı üye seçilmişim.Bir birinci bir de şanslı üye oluyor.250 TL'lik hediye çeki kazanılıyor.Daha emin değilim gerçi.Ama pro üye oldum bakın kırmızılandım.:KK53:Bir de yeni yarışmaya katıldım.Yolu bulursanız bakıverin:)

Hediye çeki değilmiş,onların seçtiği bir hediye gönderilecekmiş.:KK52:

iyiyim simdi Emeltosum.gecti benim ama butun okul teker teker dokuluyor.sira tamamlaninca hop basa donuyor :)))
Asli iyisin valla.hediye hediyedir iste.
Selene dil cikaran adamcik gonderiyorum

iyiyim simdi Emeltosum.gecti benim ama butun okul teker teker dokuluyor.sira tamamlaninca hop basa donuyor :)))
Asli iyisin valla.hediye hediyedir iste.
Selene dil cikaran adamcik gonderiyorum

Sen benim tariflerine hic bakmiyorsun ama.:KK19:

Günaydın.. Gününüz aydın olsun efenim..:KK16:

Emel'im sen iyi misin...? Önemli olan bu. Gerisini boş ver ,salla gitsin.:KK33:

Son düzenleme:
Emel aldırma boşver.:26:Sen nasılsın?Biraz daha iyimisin?

Yemek yarışmasında şanslı üye seçilmişim.Bir birinci bir de şanslı üye oluyor.250 TL'lik hediye çeki kazanılıyor.Daha emin değilim gerçi.Ama pro üye oldum bakın kırmızılandım.:KK53:Bir de yeni yarışmaya katıldım.Yolu bulursanız bakıverin:)

Ah ahhhh ben nasıl kıskanmam kırmızı bir insana bu kadar mı yakışır?:KK16:

Aslı'm bilmiyorum pro neyin nesi ama ucunda hedayesi olduğuna göre iyi bişeydir herhalde.:KK1:
Tebrik ediyorum canım :KK16: Hediyen de işe yarar bi şeydir de sağlıkla iyi günlerde kullanırsın inşallah.:KK16:

Yavrum yarışmalara iyi alıştın hayatının bir parçası oldu adeta.:KK76: yalnız o parçayı bu çetrefil yollarda nasıl bulucaz ucundan acık göstersen.:KK34:

Ah ahhhh ben nasıl kıskanmam kırmızı bir insana bu kadar mı yakışır?:KK16:

Aslı'm bilmiyorum pro neyin nesi ama ucunda hedayesi olduğuna göre iyi bişeydir herhalde.:KK1:
Tebrik ediyorum canım :KK16: Hediyen de işe yarar bi şeydir de sağlıkla iyi günlerde kullanırsın inşallah.:KK16:

Yavrum yarışmalara iyi alıştın hayatının bir parçası oldu adeta.:KK76: yalnız o parçayı bu çetrefil yollarda nasıl bulucaz ucundan acık göstersen.:KK34:

Pro olunca sitede görünmez dolaşabiliyorsun abla.İmza falan da yapabiliyorsun.Evet yarismalar çok hoşuma gidiyor.:KK1:Profilime girip actigim konulardan bulabilirsiniz tarifi.Leoparli muzlu pasta.:KK34:

Pro olunca sitede görünmez dolaşabiliyorsun abla.İmza falan da yapabiliyorsun.Evet yarismalar çok hoşuma gidiyor.:KK1:Profilime girip actigim konulardan bulabilirsiniz tarifi.Leoparli muzlu pasta.:KK34:

Kariyerde yapıyorum leoparlı pasta da diyorsun...:KK1: Anacım o nasıl bişeymiş bi yaşıma daha girmeden ki durduk yere hiç niyetim yok :KK1:
gidip hemen bakayım.

Aslı'cım Kurt Seyit'i seyrettin mi? Ben çok beğendim. Kıvanç'a asker olmak ne çok yakışmış di mi? Farah'ta saçı kıyafetleri uçuş uçuş gayet güzeldi.

Kariyerde yapıyorum leoparlı pasta da diyorsun...:KK1: Anacım o nasıl bişeymiş bi yaşıma daha girmeden ki durduk yere hiç niyetim yok :KK1:
gidip hemen bakayım.

Aslı'cım Kurt Seyit'i seyrettin mi? Ben çok beğendim. Kıvanç'a asker olmak ne çok yakışmış di mi? Farah'ta saçı kıyafetleri uçuş uçuş gayet güzeldi.

Evet abla kariyer de yapıyorum pasta da.:KK60:

Kurt Seyit'i seyretmedim.Yani biraz bakındık.Sonra baktım bizimkiler de öfff sıkıcı demeye başlayınca açın küçük Ağa'yı dedim.:KK1:Diğer sitede yorumlara baktım hayal kırıklığı lafları dolaşıyordu.Çok beğenilmemiş anladığım kadarıyla.Çok tanıtım yapıp,para harcadılar ama çok da güzel değil bana göre.Rusya'da geçiyor ya ısınamadım.Gerçi belli de olmaz daha ilk bölüm bakarım belki.

Evet abla kariyer de yapıyorum pasta da.:KK60:

Kurt Seyit'i seyretmedim.Yani biraz bakındık.Sonra baktım bizimkiler de öfff sıkıcı demeye başlayınca açın küçük Ağa'yı dedim.:KK1:Diğer sitede yorumlara baktım hayal kırıklığı lafları dolaşıyordu.Çok beğenilmemiş anladığım kadarıyla.Çok tanıtım yapıp,para harcadılar ama çok da güzel değil bana göre.Rusya'da geçiyor ya ısınamadım.Gerçi belli de olmaz daha ilk bölüm bakarım belki.

Yalnız senin yazı sitilin de değişti Aslı'cım senin kızarmış olmanla ilgisi var mı ? :KK1:Yoksa bana mı öyle geliyor?

Ben başından beri büyük merakla izledim aksine hiç sıkılmadım.Evet Küçük Ağa 'nın da çok izleyeni var . Reytingleri de iyi geliyor.
Buradan sonra diğer siteye ben de baktım dediğin gibi beğenmeyenler çoğunlukta.Ama bu kanıya varmak için çok erken değil mi daha ilk bölümden olumsuz düşünmek ne kadar doğru hele birkaç bölüm konular ilerlesin şimdiden kalksın kaldırılsın yorumları her şeyden önce emeğe saygısızlık bence.
Şimdi Rusya soğuk ya Aslı'cım ondan ısınamadın. :KK1:Ama hikayenin Türkiye devamı var ..Belki o vakit ısınırız hep birlikte.:KK1:

ya bu cocuklar bir gun oldurecek beni.bu aralar hic sozumu dinlemiyorlar.ben buyuklerle daha rahat calisiyorum ufaklari tutmak cok zor.her an bir aksiyon icindeler.su cocuklari uslu yapmak icin var mi bildiginiz dua filan.kafalari yumurta gibi tokusturup duruyorlar.her gun bi yerleri morariyor.bugun biraksam mi isi acaba diye dusundum resmen.

kurt seyit ve sura kitabini okumustum cok guzeldi.dizi de bana o okudugum tasvirleri verdi. ama bizim halkimiz kucuk aga varken izlemez bence de.yazik oluyor boyle guzelim dizilere.Veda dizisi de cok guzeldi ayni kitap gibi.dizisi tutmadi ama.oy verdikleri insandan belli iste .eli yuzu duzgun isler tutulmuyor.

Filiz sana bir şey yaziyorum ne okuyorsun ne yorum yaziyorsun.Daha da birşey yazmam sana.Nasil olsa dikkate almıyorsun.:KK19:

Ama sunu da demeden duramayacagim.Biz de Kucük Agayi izledik.Güzel bir dizi mi.Hayir çok vasat.Ama hic değilse bizden.

Yalnız senin yazı sitilin de değişti Aslı'cım senin kızarmış olmanla ilgisi var mı ? :KK1:Yoksa bana mı öyle geliyor?

Ben başından beri büyük merakla izledim aksine hiç sıkılmadım.Evet Küçük Ağa 'nın da çok izleyeni var . Reytingleri de iyi geliyor.
Buradan sonra diğer siteye ben de baktım dediğin gibi beğenmeyenler çoğunlukta.Ama bu kanıya varmak için çok erken değil mi daha ilk bölümden olumsuz düşünmek ne kadar doğru hele birkaç bölüm konular ilerlesin şimdiden kalksın kaldırılsın yorumları her şeyden önce emeğe saygısızlık bence.
Şimdi Rusya soğuk ya Aslı'cım ondan ısınamadın. :KK1:Ama hikayenin Türkiye devamı var ..Belki o vakit ısınırız hep birlikte.:KK1:
Evet abla yazi stilim değişti pro olduktan sonra:)

Diziye kötü demek için erken.Kaldirilacagini sanmam.Ama herkeste beklenti buyuktu.Cok abarttilar cunku tanitimlari.Ben sikildigim icin başka kanala geçtim.Ama seyredebilirim ilerleyen bölümleri.Rusya'nin soğuk olması da etkili olabilir.:KK1:

Son düzenleme:
X