Hoşbeş Sayfası

Emel kedin baya yaşlıymış:KK43:Allah insanları avutmasını biliyor işte:KK43:

Videolar silinmiş.Forumla alakalı değil bence silinmesi.Kızın adı Canan.

Sen durağa bank diyince benim de aklıma otobüs beklediğimiz durak geldi.Orada da yok bir tane oturma yeri.Hep hayıflanırım beklerken.Bende mi arasam napsam seçim üzeri.:KK53:

Mukaddesim, kedinin iyileşme şansı yok. Diyalizlik hasta.Tabii kedilere diyaliz yok. Yemek yemiyor.Şırıngayla yedirmeye çalışıyorum.Ben uğraştıkça üzülüyor.Kedinin kabusu gibi oldum. İlaç ver,müshil yap. Anneme sığınıyor zavallı benim yüzümden. İnsan yaşıyla 80 yaşında. Oyy Tayanç'a bak. Eline sağlık. Gördümdü bu resimlerini. Pek yahşi. Ooooo çalışma da yapmış.Sen bu işe geçelattın Mukaddesim. Cansel zamanında olacaktı ki. Elinden bişey kurtulmazdı. Ellerine sağlık. Çok güzel olmuş.

.

Emel'im hiç umut yok diyorsun.. Vah vahh bende üzüldüm şimdi:KK43:. Baya da yaşlıymış yahu keşke ben de o yaşlara gelebilsem ,hiç umudum yok kendimden inan.Sen elinden geleni yapıyorsun bu kadar üzme kendini.Acı çekmeden.. demekten başka bir şey gelmiyor elden.
Ben de diyordum ki Emel'in kedisi düzelsin Tayanç'a ne çalışmalar döktürür . Evet ya olgunlaşınca daha bi yahşi olmuş kerata.:KK1:
ah ah hiç sorma bu şahane kabiliyetim Cansel zamanında nerelerdeymiş?:KK1:
Sağ ol canım:KK16: seninkilerin yanında lafı bilem olmaz.:KK20:

Emel kedin baya yaşlıymış:KK43:Allah insanları avutmasını biliyor işte:KK43:

Videolar silinmiş.Forumla alakalı değil bence silinmesi.Kızın adı Canan.

Sen durağa bank diyince benim de aklıma otobüs beklediğimiz durak geldi.Orada da yok bir tane oturma yeri.Hep hayıflanırım beklerken.Bende mi arasam napsam seçim üzeri.:KK53:

Günaydın ...Günün aydın olsun Aslı'cım.:13::KK54:

Dşikkatimi çekti senin profilinde kuşların sayısı 2 ye çıkmış.
Bende niye 1 tane var.:KK20:
bana nee bende istiyorum çifte kuş olmak bana ne versinler bana da :KK19:

Son düzenleme:
kizlar bu sabah ust kat komsumuzun oglu trafik kazasinda hayatini kaybetti :KK43:(
daha 30 yasindaydi 5 aylik da evliydi.sabah ben okuldaydim bizimkiler mesaj atmis bana.hic bakamadim sonra bi okudum sok oldum tabii.kendi yolda cukura girmis savrulmus filan.
kemer takili degilmis , yok beyin kanamadi yok ic kanama.herkes bisey soyluyor ama galba anladigim kadariyla kemer arkadan takiliymis cunku airbagler patlamis.kendi cikmis arabadan.ambulans da olmus ic kanamadan.

Emel senin pisiye de yazik bayagi yasliymis.ne hastaliklar var ayni insan gibi tabbi bunyeleri.

Günaydın ...Günün aydın olsun Aslı'cım.:13::KK54:

Dşikkatimi çekti senin profilinde kuşların sayısı 2 ye çıkmış.
Bende niye 1 tane var.:KK20:
bana nee bende istiyorum çifte kuş olmak bana ne versinler bana da :KK19:

Abla bak benim adımın sol alt köşesinde yıldız var ya beğenilen mesajlara oradan beğeni gönderiyorlar bana.Ne kadar çok beğeni alırsan o civcivler de çoğalıyor.Ben onları civcive benzetiyorum:)

kizlar bu sabah ust kat komsumuzun oglu trafik kazasinda hayatini kaybetti :KK43:(
daha 30 yasindaydi 5 aylik da evliydi.sabah ben okuldaydim bizimkiler mesaj atmis bana.hic bakamadim sonra bi okudum sok oldum tabii.kendi yolda cukura girmis savrulmus filan.
kemer takili degilmis , yok beyin kanamadi yok ic kanama.herkes bisey soyluyor ama galba anladigim kadariyla kemer arkadan takiliymis cunku airbagler patlamis.kendi cikmis arabadan.ambulans da olmus ic kanamadan.

Üfff çok kötü olmuş.:KK50:Çok da gençmiş.Karısı ne kötü haldedir.Allah rahmet eylesin.Ailesine sabır versin.Çok zor:KK43:Haberlerde görüyorum ambulansta adam gayet iyi görünüyor ama haberin sonunda öldü diyorlar.Onlar gibi olmuş sanırım:KK43:

:KK5:

[video=youtube;s18tnQSWniA]http://www.youtube.com/watch?v=s18tnQSWniA[/video]

yaaaa yine hastayim okulda cocuklardan bulasiyor .yariyil tatili sonrasi ilk fireler verilince ben de hasta oldum.dun gece belli etti kendini gunduz de hafiften ates vardi .dimdi bildigin hastayim.her yerim agriyor atesim de var :KK43:((

Herkese günaydınlar..:KK16:

Bu aralar yoğunum arkadaşlar gelemezsem merak etmeyin.

Filiz'cim geçmiş olsun canım benim kendine iyi bak.:KK16:

Aslı'cım anladım canım demek beni beğenen yok.:KK1:

Aslı'cım Melih Görgün'nün bu şarkısı da çok güzeldir.

[video=youtube;1N1B-xuofYw]http://www.youtube.com/watch?v=1N1B-xuofYw[/video]

Filiz geçmiş olsun.

Mukaddes abla seni ben beğeniyorum ya yetmez mi:)

Melih Görgün'ün o şarkısını da biliyorum.Çok efendi çocuk yahu.

[video=youtube;y3UNPNvZtyk]https://www.youtube.com/watch?v=y3UNPNvZtyk[/video]

:KK31:

[video=youtube;AVXb83LPQFE]https://www.youtube.com/watch?v=AVXb83LPQFE[/video]

Kızlar, evvelsi gün kediciğim öldü.Bir deri bir kemik kalmıştı. Kasları tutmaz oldu. 2 adım atıp duruyordu. Son gün pelte gibi yere yayılır oldu.Küçücük ellerini zor bela başının altına koyup dayanak yapıyordu. Yutamaz olmuştu. Son gün, ne yedirebildim, ne su içirebildim. Telaş aldı beni ne yapıcam, açlıktan ölecek diye. Serum taktırsak damarlar ince olduğundan deri altına veriliyor serum. Hem soğuk, hem ağırlık yapacak cansız cinsiz hayvana. Allahım kurtar der oldum utanarak. İnsan sevdiğine ölsün der mi. Diyorsun acı çekmesin diye. 2 gün oturma odasında kanepeyi açıp, birlikte yattık. Gece bir ara insan gibi ııııı, ııııı diye inler gibi nefeslerini verdi. Sonra uyudu. P.tesi sabah 5.00 te kuru kuru öğürürken, kan kurusu gibi kahverengi kustu. Sonra da öğürür gibi can verdi. Ne zor can vermek. Annemin gözü korktu. 2 gündür uykusuzluktan bitap olmuştum. Benim psikolojim bozukken de ağırlık çöker, uyku basar. Beyaz bir çarşafa sardım. Sarılıp yattım. Saat 10.00 u bekledik ki toprağı kazacak adam bulalım. Oturma odamızın camının altına gömdürelim istedik. Yakınımızda olsun. Sanki bizi hissedecekmiş gibi. Pis kapıcı bana gıcık. Sorun çıkarmak istedi. Korktuğum oydu. Paranın adını duyunca kazdı tabi dediğim yeri. Kurtuldu yavrum. 17 sene çok güzel tatlar bıraktı hayatımızda. İyi ki girmiş hayatımıza. Her sabah dua ediyorum yıllardır. Allah cennetinde kavuştursun hayatıma giren bütün hayvanlarla beni inşallah.

Filiztoşum, sana çok geçmiş.olsun. Komşuna da çok üzüldüm. Gencecik. Allah ailesine sabırlar versin.Bu kadar şey ibret olmuyor,hala şu kemeritakmak istemiyorlar.

Aslıtoşum,Melih Görgün'üilk kez dinledim. Parça güzelmiş.

Mukaddesim, muck.

Selen de bir kayboldu, pir kayboldu.

Emel ne nedir bilmem ki.:KK5:Acı çekiyormuş çok.Onun için daha iyi oldu galiba.Sen de çok üzme kendini.Bu kadar bağlanma kedilerine.Senin için kötü oluyor sonuçları:KK43:

Emelim ya kedicigine cok uzuldum.ne mutlu 17 sene yasamistir seninle.el bebek gul bebek bakmissin.vicdanin rahat huzurlu.
ben de bu sabah doktora gittim barsak enfeksiyonu cikti mikrobikmis. artik yedigim cikmaya baslamisti.barajlarda sular azaldikca dipte kalan cokeltileri icmeye baadik.havalarda sicak gidince mikroplara gun dogdu tabii.

X