Hoşbeş Sayfası

Hııı Tayanç diyorsun yani.:KK23:Bugün nette okudum.Boşanmadan gidip başkasıyla nişanlanmış.:KK1:Kız yabancı.Halbuki Türk kızlarının suyu mu çıktı dimi.:KK53:

Memati enişteye bak sen.:KK53:Yazın yıkanacak su bulamayacak haberi yok.:KK36:
Aaa Tayanç'ım niye böyle yaptın annem sen hadi boşanmadan gittin nişanlandın :KK1: hemide bir yabancıyla ..:KK19:

burda mis gibi elinden uçanla kaçan pür marifet Türk kızları dururken.. Hiç yakıştıramadım.:KK20::KK20:

Memati enişteye bak sen.:KK53:Yazın yıkanacak su bulamayacak haberi yok.:KK36:

Mematiyi şu an alev aldı :KK1:Armutlu'da yaza daireler yetiştirmek için gece gündüz çalışıyı .
hal böyle olunca yağmur ket vuracak diye yağsın istemiyo. Yoksa o da yıkanacak su bulamazsa çıldırır.:KK53:
Kar buz demez duş almadan dışarı çıkmaz kendisi.:KK37:

İzledim Aslı'cım . Sesi çok güzelmiş . Saçında BİRAZ abukluk var ama:KK1: elenceğini sanmam .
Finali görür diyorum.
Evet biraz değişik saçı.:KK53:Sarkıyı güzel söylemiş ama kızlar erkeklere oy veriyor daha çok.

Mematiyi şu an alev aldı :KK1:Armutlu'da yaza daireler yetiştirmek için gece gündüz çalışıyı .
hal böyle olunca yağmur ket vuracak diye yağsın istemiyo. Yoksa o da yıkanacak su bulamazsa çıldırır.:KK53:
Kar buz demez duş almadan dışarı çıkmaz kendisi.:KK37:

O da haklı kendince tabi:) Denize girer duş alır artık.:KK1:

Evet biraz değişik saçı.:KK53:Sarkıyı güzel söylemiş ama kızlar erkeklere oy veriyor daha çok.

Evet bende beğendim çok güzel söylemiş.
Niye böyle acaba.. hak eden kazansından çok erkeklere neden bu ilgi.Kızlarımızı bu anlam da kınıyorum.:KK1:

O da haklı kendince tabi:) Denize girer duş alır artık.:KK1:

Yavrum hadi Armutlu'da denize girdin hallettin . İstanbul'da ne yapacaz ?
İnşallah Nisan mayıs yağarda yazın susuzluk çekmeyiz.

Bu arada altta Armutlu'da ki Erdilli otel reklamı yapılıyo. Çok gitmişliğim vardır bu otale .

Daha dün telefon ettik hafta sonu için yer yok dediler.

Evet bende beğendim çok güzel söylemiş.
Niye böyle acaba.. hak eden kazansından çok erkeklere neden bu ilgi.Kızlarımızı bu anlam da kınıyorum.:KK1:

Kızlar sevince tam seviyor erkeklerin umrunda değil çünkü.:KK53:Bir de Model Grubu'nun Bitmesin Hikayemiz şarkısını söylemiş.Değişik bir yorumla onlardan güzel söylemiş bence.Bambaşka şarkı olmuş.

Yavrum hadi Armutlu'da denize girdin hallettin . İstanbul'da ne yapacaz ?
İnşallah Nisan mayıs yağarda yazın susuzluk çekmeyiz.

Bu arada altta Armutlu'da ki Erdilli otel reklamı yapılıyo. Çok gitmişliğim vardır bu otale .

Daha dün telefon ettik hafta sonu için yer yok dediler.

Yazın İstanbul'a uğramayacaksın abla.:KK53:Yazlığın var niye otelde kalıyorsun?Yer olmadığına göre ilgi alaka güzel otelde demekki:)

Aslı'cım Sıla'nın yeni şarkıları çok güzel .Özellikle Saki'yi dinlemeni tavsiye ederim.

[video]http://www.izlesene.com/muzik/sila[/video]

Aslı'cım Sıla'nın yeni şarkıları çok güzel .Özellikle Saki'yi dinlemeni tavsiye ederim.

[video]http://www.izlesene.com/muzik/sila[/video]

Ben bu Sıla'nın sesini bir türlü sevemedim abla:)Bana pek hitap etmedi desem.:KK1:

Yazın İstanbul'a uğramayacaksın abla.:KK53:Yazlığın var niye otelde kalıyorsun?Yer olmadığına göre ilgi alaka güzel otelde demekki:)

Yavrum kızların okulu var mecbur İstanbul da olmak zorundayız.
Yazlık soğuk olur canım hepimiz kalamayız .
yok be o kadar ahım şahım bir yer değil ilk açıldığında güzeldi şu an çok eskidi. Bi iyi yani termal oluşu yoksa yemekleri falan güzel değil. Bizde mecburiyetten sıcak ortam diye istedik yoksa çok tercih edilecek bi yer değil.

Belediye başkan adayları dolaşıyorlar ya.Kadın geldi başkanımız ziyarete gelecek dedi.Bendeki cevap gelmişti zaten.:KK9:Kadın tekrar gelecek dedi:)Meğer bu Büyükşehir Belediye başkanımızmış.Adama şikayetimi söyledim.Raylı sistem yaptınız bir altgeçit niye yapmadınız yolumuzdan olduk dedim.Su doluyormuş.:KK19:Bana atkı hediye ettiler.Rengi de gri hiç sevmem.Başka renk olaydı iyiydi.Ama yumuşacık.:KK9:Resim çekeceklerdi çekmeyin dedim.Kızımız rahatsız oluyor çekme dedi.:KK53:Karşımda bir ton adam.Sanki mitingde konuşma yapıyorum sandım:)

Son düzenleme:
Aslı'cım ben çıkıyim yavrum biraz işlerim var.
Sana güzel hoş bir gün diliyorum . Geride atladığım mesajın için de .
Kendini hep iyi hisset..Hissetmen için de sana iyi gelecek, yüzünü güldürecek bir şey yap diyorum.:KK16:

Sağlıkla kal Aslı'cım . Görüşürüz.:KK54:

Aslı'cım ben çıkıyim yavrum biraz işlerim var.
Sana güzel hoş bir gün diliyorum . Geride atladığım mesajın için de .
Kendini hep iyi hisset..Hissetmen için de sana iyi gelecek, yüzünü güldürecek bir şey yap diyorum.:KK16:

Sağlıkla kal Aslı'cım . Görüşürüz.:KK54:

Görüşürüz abla.:KK19:

Ben biraz Zeytin Tepesi izleyeyim de kendime geleyim o zaman.:KK1:

Belediye başkan adayları dolaşıyorlar ya.Kadın geldi başkanımız ziyarete gelecek dedi.Bendeki cevap gelmişti zaten.:KK9:Kadın tekrar gelecek dedi:)Meğer bu Büyükşehir Belediye başkanımızmış.Adama şikayetimi söyledim.Raylı sistem yaptınız bir altgeçit niye yapmadınız yolumuzdan olduk dedim.Su doluyormuş.:KK19:Bana atkı hediye ettiler.Rengi de gri hiç sevmem.Başka renk olaydı iyiydi.Ama yumuşacık.:KK9:Resim çekeceklerdi çekmeyin dedim.Kızımız rahatsız oluyor çekme dedi.:KK53:Karşımda bir ton adam.Sanki mitingde konuşma yapıyorum sandım:)

Ben de gittiğim yerlerde rastlıyorum koca koca bir yiğın adam dükkan dükkan dolaşıyorlar.

Olsun Aslı'cım kışın gözü gridir :KK1: yumuşak yumuşak , iyi günlerde takarsın.:KK54:

Sana iyi günler Aslı'cım . Görüşürüz.:KK3:

Ben de gittiğim yerlerde rastlıyorum koca koca bir yiğın adam dükkan dükkan dolaşıyorlar.

Olsun Aslı'cım kışın gözü gridir :KK1: yumuşak yumuşak , iyi günlerde takarsın.:KK54:

Sana iyi günler Aslı'cım . Görüşürüz.:KK3:

Hiç dolaşıyorlar da birşey oluyor sanki.Ayaklarına eziyet.Millet bilmiyor sanki kime oy vereceğini.

Evet kışın takarım:)

Görüşürüz abla.İyi günler.:KK19:

Sen Tayanç'a mı vuruldun söyle bakim.:KK23::KK53:Adam gerçekten çok cool.:KK53:Çarşamba gelse de izlesek.:KK60:
He yaa.Muhteşem yüzyılla çakışıyor. Başını biraz izledim. Adamın eski resimlerine bakınca niye karizmalaştığı anlaşılıyor. Tepesine saç ektirmiş. Rüzgar gibisaçları olmuş.Dökük haliyle bu cazibesi yok. Sakal da ayrıca yakışmış. Diğer kedim öldüğünde KK başlamıştı. Cansel delüğanlısıyla unutmuştum üzüntümü. Şimdide Allah beni Tayanç'la oyalayacak galiba.

Mukaddesim, kedinin iyileşme şansı yok. Diyalizlik hasta.Tabii kedilere diyaliz yok. Yemek yemiyor.Şırıngayla yedirmeye çalışıyorum.Ben uğraştıkça üzülüyor.Kedinin kabusu gibi oldum. İlaç ver,müshil yap. Anneme sığınıyor zavallı benim yüzümden. İnsan yaşıyla 80 yaşında. Oyy Tayanç'a bak. Eline sağlık. Gördümdü bu resimlerini. Pek yahşi. Ooooo çalışma da yapmış.Sen bu işe geçelattın Mukaddesim. Cansel zamanında olacaktı ki. Elinden bişey kurtulmazdı. Ellerine sağlık. Çok güzel olmuş.

Emelim duydum bikere Tayanca yaziyormussun :)))) ama seninle paylasabilirim :)
gercekten karizma olmus adam yaslanmak yaramis ama bence sac ektirmis o .Aliyede Kahramandi adi saci uzundu ama tepesi acikti sanirim.
ben boyle rolleri seviyorum asik ama tripli :)) kavusunca boyle mic mic oluyorlar isin buyusu kaciyor.
Oğğ yeee. Bakıyorum,Tayanç'ı herkes beğenmiş. Elletmem size bak. Oğa göre. Saçını siz de farketmişsiniz ha.

Aslı,senin komşunun kızının videosu silinmiş.Geçenki videolarda silinmişti.Site huy mu değiştirdi ne. Kızın adı ne? Denk gelirse bakayım.

Son düzenleme:
Ziynet Sali çok ağlak yarışmada gıcık oluyorum.Ota b... derler ya aynen öyle.:KK9:Hayatı çok mu zor geçmiş nedir.Arabesk takılıyor çok.Baştaki adam da çok süzüyor insanları.Bakışları çok fena.:KK53:
Z. Sali hususunda al benden de o kadar. Yarışmaya detone bir kadın katılmıştı sarı saçlı.Bir baktım Esra'nın evlendirme programında.

Sıla'yı ben de sevmiyorum.:KK37:

Seçimler nedeniyle bizim buraya da adımbaşı park yapıldı.Pek iyi oldu. Kapalı duraklar kondu. Halbukia nnem için normal bankı zor koydurmuştum. Durak müsait değil demişti belediye başkanı. Seçim nedeniyle müsait olmuş demek ki.:KK51:

Son düzenleme:
X