Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

anam sen 68 kilomu oldun suna bak ya masallah kiz guya biz diyetteyiz
devamli bu diyetimi yapcan peki,
bak boyle sok diyetlerden sonradan kilo alinabiliyo canim bence biraz yap sonra dikkat t, sonra yine yap
bide her hafta aynimi yiceksin

arkadaşlar pazartesi günü bu diyete başlıyorum bayrama kadar zayıf olmak istiyorumm umarım başarılı olurum bu diyetle 9 hafta varr destek destek destekk

Son düzenleme:
ya okuLLarın acılmasına az kaLdı bn bugun başladım bu diyete bakaLım nOlucak xD

bende bu diyete başlıyorum yarın.2yıl öncede yapmıştım 1haftada 4kg gitmişti yarın başlıyorum inş.

Bu gÜn 3. GÜnÜm ve 1.900 gram vermıŞım Çok mutluyumm tam gaz devamm:)

ben 79 kiloydum bu gün 4. günüm 77 kiloyum üstelik dün diyeti yapmadım baya ağır seyler yedim ama bi gram bile geri gelmemiş çok sevindim bu gün devam:) kaldı 15 kilo:) 171de boyum:)

ben de bu gün başladım 60 kiloyum, 50 klo olmak istiorm inşAllah herkses istediği kiloya ulaşır.. herkese başarılar!!!!!!

bende başlıyorum yarın herkese kolay gelsin benle başlamak isteyen olursa seinirim vereliniortak hedefim 50 yada 48 işte hangisini yakalayabilirsem başlıyorum yarına hadi ama beni yalnıZ bırakmayın kıZlar birbirimiZe destek olalım :içelim:

Son düzenleme:

Hamissss arkadasımm aslında benim 4. günümdü ama yinee ucunu kaçırdım yarın baştan başlıyorumm seninleee birliktee birbirimize desstek olarak yapalım bu diyetii:) benim de vermem gereken 15 kilo varr aslrn 60 oolmam gerekiyorda 62 olursam bile süperrrrrrrr :):içelim: hadi bırakmak yok artık iki kişiyizz:)

canım çok sevindim benimle bu yola devam edecek biri olduğunu bilmek çok güzel :dance: evet yarın başlıyoruz o zaman ortak artık durmak bırakmak yok birbirimizi kollayacaz diyeti bozmasına izin vermeyecez anlaştık mı kaydirigubbakcemile5 ortim ben meyve sularını aldım benimle kimse yapmayacak olasaydıda bırakmayacaktım artık hiç bırakmam yarın başlıyoruz
sevgilerr vereliniortak alkisalkisalkis

Hamisss kesinlikle bırakmıyoruzz cnmm bende aldım vişn-elma ve kayısı-elma suyu aldım iki gün onu içeceğimmm:) ayy çok heyecanlıı umarım ulaşırız hedefimizee sana bi spor önereceğim zumba.. google videoya zumba power yazınca çıkıyor çok etkili gerçekten bide 1 saat yürüyeceğim ben:)

canlm biliyorum o videoyu daha önce burda bi arkadaş da yazmıştı denedim o videoyu bende şeftali elma ve elma suyu aldım %100 seker ilavesiz olanlardan yarın başlıyorum yerimseniben kesinlikle bırakmayalım ya bide bizim bu diyet teacker lara ne olmuş ya baktım sayfa da açılmıyor neyse arttık canım bırakmıyoruz kesinlikle bugün bayağı yürüdüm bende 2-3 satten fazla yarında stadyuma koşuya gidecem kesin kararlıyım hedef 50 yada 48 şimdi 61 kiloyum ama inancım tam vereceğime 65 kiloydum kelogsla 4 kilo verdi sonrada 59 a düştüm ama geçen hafta tatile gidip geldim yine 2 kilo aldım tekrar verecem bu diyete daha önce de başlamıştım ama destek olacak kimse yoktu diye yapamayıp bırakmıştım :sinifsinif: ama şimdi kararım kesin neyse canım lafı çok uzattım yarın başlıyoruz öptüm çok inşallah kurtulacaz kilolardan :lepi: :dance:

Son düzenleme:
ben de yarın başlayayım madem başlayanlar var daha önce kimse yoktu yapan 1 gün yaptım ancak şimdi siz de yapıyorsanız yapayım biraz hazırlıksızım ama meyve suları var dolapta ama şekerli. Bir tane var şeker ilavesiz olan o da 1 bardak falan sabah nu içer sonra gider alırım. Annem şehir dışında beni hep o yoldan çıkarıyor şimdi o yokken 2 gün meyve suyumu içerim perşembe akşamı dönecek meyve suyu işi bitmiş olur.

ohh ohhh 3lendikk:) hadii haa gayret kızlarrr bitecek bu kilolar bayramaa kadarrrrrrr

evet üçlendik bir gayretle vereceğiz kiloları. kızlar 2 aydır aynı kilodayım rezil oldum artık şöyle 1 kilo bile versem razıyım.

kızlar evet gidiyor kilolar yarın başlıyoruz bırakmak yok hadi hayırlı diyetler :teytey:

günaydın bebişler sabak kalkar kalkmaz açtı bilgisayarı yazan yok ama olsun inşallah ilk günden bıramadınız beni hadi ben şimdi 2 bardak suyumu içtim acıkana kadar da meyve suyumu içmeyecem yürüyüşümü sporumu da yapacam bu kilolar gidecek başka yolu yok alkisalkisalkis hadi canlar buraya yazmayı da unutmayın lütfen bak beni yalnız bırakmayın şimdilik hoşçakalın :teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…