Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

yaşasın benimle beraber yapan biri daha vaaaarr:))artık yanlız değilim...geçen sefer kaç kilo vermiştin hamis?benim 1 haftam doluyo yarın tekrar meyve suyuna başlıyorum.

yaşasın benimle beraber yapan biri daha vaaaarr:))artık yanlız değilim...geçen sefer kaç kilo vermiştin hamis?benim 1 haftam doluyo yarın tekrar meyve suyuna başlıyorum.

ben daha önce 2 haftada 5 kilo vermiştim canım ama dikkat emiyorum ya çok atıştırıyorum ben ondan kilo alıyorum hep :KK5:

bende şimdiye kadar hiç diyet yapabilen bi insan değildim ama bu sefer beynimi fazla proglamladım galba hiç yemek düşünmüyorum öğün dışında...

bugün 1 haftamı tamamlamış ve meyvesuyu gününe tekrardan dönmüş bulunmaktayım.1 haftada 4 kg verdim.bakalım 2.hafta ne kadar vereceğim...

Günaydınnnn, herkese diyetinde başarılar, mutlu mutlu sonuçlar dilerim. :KK54:

Ben de bugün 1. günüme başlamış, dünden takip çizelgemi yapmış bulunuyorum.

Şimdi sıkma meyve suyu yapma ihtimalim yok malesef katı meyve sıkacağım olmadığı ve çevremde de vitamin-bar tarzı taze meyve suları satan bir yer olmdığı için şu kutu meyve sularıyla başlıcam. :44:

Bugün başlangıç kilom 76. Sonuçlarımı paylasıcam.
Her gün tartılmamaya çalışıp 1 hafta tamamlanınca tartılmak istiyorum ama dayanamayacağımı biliyorum :KK1:

:KK55:

sanada günaydın.1 haftadır tek başıma yapıyordum yanıma yoldaş gelmesi çok güzel...bende hazır meyve suyu ile yapıyorum.2.haftamın 2. günündeyim.4 kg vermiştim geçen hafta.emin ol 1 hafta dayanamıyorsun tartılmak için:))ben 2 günde 1 tartılıyorum çok merak ediyorum çünkü.

sanada günaydın.1 haftadır tek başıma yapıyordum yanıma yoldaş gelmesi çok güzel...bende hazır meyve suyu ile yapıyorum.2.haftamın 2. günündeyim.4 kg vermiştim geçen hafta.emin ol 1 hafta dayanamıyorsun tartılmak için:))ben 2 günde 1 tartılıyorum çok merak ediyorum çünkü.

İyi bari sevindim ben de yanıma arkadas bulduğuma :KK1:

ben daha önce isveç yaptım, bikini diyeti falan yaptım ama abur cuburu kesemediğimden hepsini geri aldım bu sefer fena azim yaptım artık cünkü ne beğendiysem üstümde daracık duruyor zarif bi şekilde tasımak istiyorum.

Ben de gittim % 100 yazan içerikli meyve sularından aldım 3 tane sabah, bi tanesini yarısına kadar ictim öğleye kadar, öğleden sonra da diğer yarısını icicem, arada da bitki cayları falan icicem 2-3 bardak..

İlk saatlerde cok zorlanmıstım ama simdi kan basıncım şekelenip yükseldiği icin rahatım cok sükür.. Devam devam.. :KK55:

isveç diyetini bende yapmıştım ama kırmızı et yüzünden 6.gün bırakmıştım.şimdilik hollywooddan memnunumsadece bu diyette de mantarlı yumurta midemi çok bulandırdı.artık onun yerinede iki yumurtayı haşlayıp yiyeceğim.ama kesinlikle iştahı kapatıyor bu diyet.umarım hep böyle devam eder...

isveç diyetini bende yapmıştım ama kırmızı et yüzünden 6.gün bırakmıştım.şimdilik hollywooddan memnunumsadece bu diyette de mantarlı yumurta midemi çok bulandırdı.artık onun yerinede iki yumurtayı haşlayıp yiyeceğim.ama kesinlikle iştahı kapatıyor bu diyet.umarım hep böyle devam eder...

Ben şu an çook aç hissediyorum kendimi bozmamak için kendimi sıkıp duruyorum, durmadan su ve meyve suyu icip duruyorum ama karnım gurulduyo, beynimde sonuna kadar inanc var ama midem öyle bi gurluyo ki :18:

ilk gün benimde öyleydi ama meyvesuyunu içince biraz düzeliyodum.seni çok iyi anlıyorum ama sık dişini iki günün bitiminde verdiğin kilo bile çok büyük mutluluk veriyo insana.ilk iki gün 1.5 kilo vermiştim.onun gazıylada devam ettim ve ediyorum inan ki iki günü atlatınca zaten canın bişey istemeyecek.

Ay inşallah canım ya.. :KK43:

Sen kaçıncı günündesin, nasıl gidiyor ?

Son düzenleme:
güzel haberlerini bekliyoruz cnm...
bende bugün halsizlik oldu biraz.sürekli yatmak istiyorum ama iki küçük çocukla çok zor.ayrıca kahvaltıları yemekleri meyveleri derken sürekli mutfaktayım.bu da benim dezavantajım:KK43:

keddenek dun ogrendim canim hamileymisim :nazar::nazar::nazar::nazar: Rabbim isteyen herkese nasip etsin sana diyetinde basarilar tatlim

Ay inşallah canım ya.. :KK43:

Sen kaçıncı günündesin, nasıl gidiyor ?

ben 10 .günümdeyim 2 gün meyve suyundan sonra şimdi kahvaltı yapacağım:))benim iyi gidiyor.alıştım artık,iştahım köreldi iyice:))önceden tok olduğumda bile çok yerdim,canım sıkılsa yerdim,yani sürekli yerdim ama şimdi hiç o halimden eser kalmadı.2 günü atlatırsan eminim sende benim gibi olursun.iki günün sonundaki o kahvaltıyı bile tamamen yiyemediğini göreceksin:))

keddenek dun ogrendim canim hamileymisim :nazar::nazar::nazar::nazar: Rabbim isteyen herkese nasip etsin sana diyetinde basarilar tatlim

gözün aydın çok sevindim özlemcim..zaten belliydi hamile olduğun diyet yaparken kilo alıyodun:))
diyettede gayet iyi gidiyorum şimdilik bakalım 1 ayda kaç kilo gidecek...

ben 10 .günümdeyim 2 gün meyve suyundan sonra şimdi kahvaltı yapacağım:))benim iyi gidiyor.alıştım artık,iştahım köreldi iyice:))önceden tok olduğumda bile çok yerdim,canım sıkılsa yerdim,yani sürekli yerdim ama şimdi hiç o halimden eser kalmadı.2 günü atlatırsan eminim sende benim gibi olursun.iki günün sonundaki o kahvaltıyı bile tamamen yiyemediğini göreceksin:))

Valla doğru söylüyosun, bugün 2. gün, bugün de zor geiyo ama dün sanki daha zorlanmıstım.. Daha iyiyim.. :KK69:

Yarın kahvaltı yapabilicem yihuuuuu.. :KK76:

Valla doğru söylüyosun, bugün 2. gün, bugün de zor geiyo ama dün sanki daha zorlanmıstım.. Daha iyiyim.. :KK69:

Yarın kahvaltı yapabilicem yihuuuuu.. :KK76:

özelden yazamadım mesaj sayım 100 olmadığı için.ben yağlı dil peyniri yedim yağsız bulamadım çünkü.onunda 1 tanesi baya büyük olduğu için kahvaltılarda 2 yerine 1 adet yedim.

özelden yazamadım mesaj sayım 100 olmadığı için.ben yağlı dil peyniri yedim yağsız bulamadım çünkü.onunda 1 tanesi baya büyük olduğu için kahvaltılarda 2 yerine 1 adet yedim.

Tamam canım teşekkür ederim, ben de öyle yapiim bari.. Bu akşam markete çıkıcam da diyet listemdekileri almak icin, ondan sormustum, malum yarın kahvaltı baslıyoo.. :KK9:

X