Hogeldin Bahar zmir bulumas (24 nisan )

24 NıSAN CUMA 24 NıSAN CUMA 24 NıSAN CUMA 24 NıSAN CUMA ( ÇOK YAZDIM DıKKAT ÇEKSıN DıYE BAŞLIĞI DEĞıŞTıREMEDıM ÇÜNKÜ )
ÜSKÜDAR ÇAYCISI
SAAT:11 :00 ...........

hcr35 +
desibel +
usnac ve annesi
güneş55
sgefox
başak35
kibele190 +
yengecburcu+
peri
xeno
pertywomen
sblue +
sessizce +
First lady +
kuusum
Murgizinannesi
nutez
zeliha zeliha
günicen
nazarboncuğum
tuliny

haritadan yol bulabilirsiniz değil mi
listemizin son hali budur arkadaşlar tarih saat kesindir tekrar değişim olmayacaktır sevgiler

Son düzenleme:
getirmeyi düşündüm bende ama oturmak istemeycektir hadi kalk gezelim oynayalım diyecek bilmiyorum nasıl olur bakalım yaa offf bulcaz bi çözüm artık

Selamlarrrr şekerlerim...a.s. a.s.nihayet İzmirdeyim...İstsnbulda çok güzel insanlar tanıdım...topic ilrlemiş baya zar zor okudum hehehe...Sermin ne edersen et gel, bebişini de al bırakamazsan biz bakarık cnm benim...gamyoncuiremsuBahar buluşması bu süper olcek...bahar içeri biz dışarı...:sm_cool:

SEVOM MEGASÜPERSİN...:lepi::lepi::lepi:

hoşgeldin canom gezinin iyi geçmesine sevidim :içelim:

hoşgeldin cnm sensiz çok boştu buralar kaydirigubbakcemile5
aynen katılıyorum sana cnm iple çekiyorum haftayı :lepi:

Hay allah bu kez gelmeye niyetlenmiştim ama işyerinden izin alamam.Cumartesi olsaydı çok isterdim gelmeyi.Sizlerle tanışmayı çok istiyordum.Kısmet bir dahakine inşallah.Hepinize şimdiden iyi eğlenceler.Fotoğrafları bekliyoruz. :çok üzgünüm:

belki bi süpriz yaparsın belli mi olur

Gün kesin artık değişmeyecek değil mi?? Oğlum laptopumu halletti. ıstanbul'a servise gitti. Şuan netcafedeyim. Bir daha bakamam sanırım. Gün değişirse yanlız kalmayayım oralarda :)))

Gün kesin artık değişmeyecek değil mi?? Oğlum laptopumu halletti. İstanbul'a servise gitti. Şuan netcafedeyim. Bir daha bakamam sanırım. Gün değişirse yanlız kalmayayım oralarda :)))

yok cnm yok değişmez artık sen iyice tarihi -yeri yaz biyere belkim giremen bidaha :teselli:

Gün kesin artık değişmeyecek değil mi?? Oğlum laptopumu halletti. İstanbul'a servise gitti. Şuan netcafedeyim. Bir daha bakamam sanırım. Gün değişirse yanlız kalmayayım oralarda :)))
hayır tatlım kesin ve net a.s. sen denmura dedinmi buluşma var die

hayır tatlım kesin ve net a.s. sen denmura dedinmi buluşma var die

Evet söyledim ama 25 nisan olarak söyledim. Buluşma haberlerini takip etmeyide unutma dedim ama benim söylemnem doğru olmaz onun özel bir durumu var ona bağlı gelip gelmemesi

ay kızlar yabı aksılık cıkmazsa ve soz vermıyom sımdıdenegerkı planlarım bu şekılde devam ederse belkı bende gelebılırım bulusmayaa..annem hayır dıyo sımdılık ıznı alır almaz gunu bırlık orda olcam..

hadi bakAlım bekleriz listeye yazmıyorum süpriz olsun madem :jeyyar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…