Hogeldin Bahar zmir bulumas (24 nisan )

ya ben cuma fark etmez dedim ama bizim cuma günü günümüz oluyo ..bide o cuma günü annemde ...offf ya ...yani bana cumada uymaz kızlar ..amanya ..sinir oldum gece aklıma geldi ...cumartesi olursa artık ..kızlar ...gelebilirim ..olmazsa canımız sağ olsun ..başka sefere yine ...

benim durumu biliyosunuz haber bekliyorum iş için..bakalım bugun belli olacak gibi olmadığı takdirde tabiki :enbuyukkk: ordayımmm

eveet ilk liste güncel
YER: ÜSKÜDAR ÇAYCISI (kordon)
TARıH: 25 NıSAN CUMARTESı/24 NıSAN CUMA DA OLABıLıR LÜTFEN GÖRÜŞ BELıRTıN Kı TAM KARARIMIZI VERELıM
SAAT: 13:00/Kahvaltı için saat 11:00 dan itibaren

hcr35 +
desibel +
usnac
güneş55
sgefox
başak35
kibele190 +
yengecburcu+
peri
xeno
pertywomen
sblue +
sessizce +
First lady +
kuusum
Murgizinannesi
nutez

Son düzenleme:
benim durumu biliyosunuz haber bekliyorum iş için..bakalım bugun belli olacak gibi olmadığı takdirde tabiki :enbuyukkk: ordayımmm

Umarım iş başvurun kabul olur. Bu daha önemli. Umarım bu yüzden buluşmaya gelemezsin..

bu defa kesin gelmeye çalışacam oğluşumun sınavıda bitti beni getirecek inş gelirim

Arkadaşlar ben bir önceki buluşmanızda olamadığım için gidilecek yeri bilmiyorum. Sevabınıza bir tarif edermisiniz?? Gazi ılkokulundan nereye doğru geleceğim????

ayy kızlar valla eğer ayarlanabilirsem bende gelirim valla sizlerle tnışmak çok isterm

Arkadaşlar ben bir önceki buluşmanızda olamadığım için gidilecek yeri bilmiyorum. Sevabınıza bir tarif edermisiniz?? Gazi İlkokulundan nereye doğru geleceğim????

canım kordona çık gazinin ordan...üsküdar iskele tarafında kalıyor...yalnız pasaport değil amaan ha alsancak iskelesi...zate byük bi yer temem....Şeniz

gizem geliyn mi bacı...haber edin kızlar gelceseniz de listeye adınızı yazayım...bu arada cuma mı cumartesimi konusunda görüş bildirin değiştirebilirz...

yaa kızlar şimdi okudum yazıları kahvaltımı düşünüyosunuzz bana sevimli gelmedi ama fikir çoğunluğa uyarım önmeli olan sizlerle beraber olmak a.s.

arkadaşlar kahvaltıyla başlıcaz biz 11den itibaren orda olucaz..isteyen 12de 1 de gelebilir yalnız şu cuma mı cumartesi mi işini bi görüşsek...artık karara bağlasak herkes bi sadece cuma ya da cumartesi diye görüş belirtsin çoğunluğa uygun yapalım...

ben ikisinede uyarım
çoğunlukta öyle diyor gördüğüm kadarıyla CADIARZU
ama ikisinden brini seç derseniz cuma derim :lepi: kendimce sebeblerden dolayı kaydirigubbakcemile2

Tamam Ben Cumadan Gider Sizi Beklerim Orda :roflol:
Nasıl Olsa Ordada Adımız Çıkcak :1rolleyes::lepi:

slm kızlar acilen k valideme gitmem gerekti ilgilenemedim kusura bakmayın 4 gündür ondaydım ama zaten topik kendi işini hallediyor değil mi kaydirigubbakcemile3 eveet sanırm cuma saat 11 de başlayacak toplantı kahvaltı isteyen eder yok ben dayanamam o saate diyen yerde gelir öğleden sonra müsait olanlarda : biz kazığı çakıcaz nasılsa oraya geldiklerinde bizi bulurlaar

24 NİSAN CUMA ÜSKÜDAR ÇAYCISI
SAAT : BAŞLANGIÇ 11:00 BİTİŞ KOVULANA KADAR :roflol:

ohh be sonunda kesin bir şeyler yazıldı hihoyyyt

yaşasın süper olucak :lepi:
çok sabırsızlanıyorum :enbuyukkk:

öptm şekerim Şeniz

çok yorgunum burcucum akşama tekrar gelirim az dinleneyim hele mirmirmirmir

günü fark etmez benide yazın bende geliyorum. kaç kere kaçırdım hep buluşmaları. bu sefer kaçırmam inş :Saruboceq: yere gelince ben bilmiyorum ama bulurum izmir kurduyum nede olsa. ama bilmeyenler için yanında sağında solunda ne var bir yazın kızlar bilmeyenler öğrensin aramasın. hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt:enbuyukkk:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…