Hogeldin Bahar zmir bulumas (24 nisan )

Ayy karcım süper olur hadi bekliyossss....Şeniz

hadi bakAlım bekleriz listeye yazmıyorum süpriz olsun madem :jeyyar:

ayyy sımdıde benı ızmır heyecanı sardı hemen yarın bakım gelıs yollarına :)listeye yazma ama takıpdeyım devamlı bıde march7 ablayı cok merak edıyom keşke oda katılsa..hepınızı resımlerınızden gordum bulusmamızda slm nızı bıle aldık bende gelmek ıstıyom sızın bulusmaya ..ınş kısmet olur ..

sibelin buluşmaya geliceğinden haberim yoktu bilseydik size izmir lokması yollardık şakkıdı
neyse gelirseniz seviniriz kaydirigubbakcemile5
zaten yakında KK olaraktan türkiye buluşması düzenlicez ortak bi yerde nefis olur dimi kaydirigubbakcemile3

valla meşkuş uzak biraz buraya nazlanıyor hep umarım gelir sende gelirsen tanışırsınız tabiki

hehe lokmayı yemıs kadar olduk canım cokkk sagol dusunmen yeter ben gelınce yerım gelmeye bahanem olur bıdene daha :)
valla meşkuş uzak biraz buraya nazlanıyor hep umarım gelir sende gelirsen tanışırsınız tabiki

ınş elımden gelenı yapıcam..

bitanecikkk ablammm ben çok özledim senii:dilcikar: yaaa hoş gelmişin haftaya hemen gelsede sizlen olsam aynen burcu abla gibi iple çekiyom

arada şunu yenileyeyimde görmeyenlerde görsün
24 NİSAN CUMA 24 NİSAN CUMA 24 NİSAN CUMA 24 NİSAN CUMA ( ÇOK YAZDIM DİKKAT ÇEKSİN DİYE BAŞLIĞI DEĞİŞTİREMEDİM ÇÜNKÜ )
ÜSKÜDAR ÇAYCISI
SAAT:11 :00 ...........

hcr35 +
desibel +
usnac ve annesi
güneş55
sgefox
başak35
kibele190 +
yengecburcu+
peri
xeno
pertywomen
sblue +
sessizce +
First lady +
kuusum
Murgizinannesi
nutez
zeliha zeliha
günicen
nazarboncuğum
tuliny
ismini vermek istemeyen üye :roflol:

haritadan yol bulabilirsiniz değil mi
listemizin son hali budur arkadaşlar tarih saat kesindir tekrar değişim olmayacaktır sevgiler

ıcım ıcımı yedı ya manzaraya bak beee ben gelmezsem kesın dokuz dogurum valla ıcıme gırdı bıkez oraya gelmek keşke bı sıhırlı degmegım olsadagelsem hemencıcık oraya..

keşke cumartesi olsadı , cuma günü torun bende , neyse bir yolunu bulurum artık,

ayyy kızlar keşke cumartesi olsaydı :uhm: benim için cuma çok zor ancak 13.00 den sonra belki gelebilirim.neyse kısmet artık hepinizi öpüyorum:teytey:

ayyy kızlar keşke cumartesi olsaydı :uhm: benim için cuma çok zor ancak 13.00 den sonra belki gelebilirim.neyse kısmet artık hepinizi öpüyorum:teytey:

cnm sen gel gel de 1 den sonra gel ne farkeder biz nasılsa akşamcıyız orda kaydirigubbakcemile5

güncellllllllll

cnm sen gel gel de 1 den sonra gel ne farkeder biz nasılsa akşamcıyız orda kaydirigubbakcemile5

bana kalsa gece yatıyada kalırım ama olmaz diolar
peri bekleriz öğleye yetişecek bitek sen değilsin kim hangi zamanda müsaitse gelcek
aslında benimde sabahları afyonum çok geç patlar ya bakcaz artık şimdiden 9 00 da nasıl kalkcam derdine düştüm

aynen bende :roflol::roflol: kalkar kalkmaz kahvaltıda edemem
ama ben oraya gelene kadar iyi olur da önemli olan kalkabilmek bornovadan gidecek varmı başka?betül abla var başka?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…