Hogeldin Bahar zmir bulumas (24 nisan )

bende gelemem tüp bebe tedavim başladı hihoyyyt
desibel ablamada dedim eğer sonuç olumlu olursa haziranda kutlama buluşması yaparız:roflol:

Sonucun kesinlikle olumlu olacağından eminim.İyi düşünelim,iyiye konsantre olalım iyi olsun demi ama yaaa..Harika bir kutlama yapacaz eminim....:içelim:kaydirigubbakcemile5

Benide listeye ekle hemen sevilciğim.....

ee nerde bizim kızlar mart buluşmasını geçiçeğimizi umuyorum hade bakalım güzeller :enbuyukkk:

eveet ilk liste hazır hihoyyyt
YER: ÜSKÜDAR ÇAYCISI (kordon)
TARıH: 25 NıSAN CUMARTESı
SAAT: 13:00

kaydirigubbakcemile
hcr35 +
desibel +
usnac
güneş55
sgefox
başak35
kibele190 +
yengecburcu
peri
xeno
pertywomen
sblue +
sessizce +

Son düzenleme:
Möhöm bir önerim var canlarım
Bu buluşmayı cuma gününe alıp, kahvaltı günü düzenlememiz mümkün müdür ?
Oylamaya sunuyorum

zaten başım çatlıyo hacerim bakamıom pc ye valla kuzum bana her yol uyar da bu gibi durumlarda çoğunluk cumartesi istiyo fıstıkım :teselli: istersen topluca mail atalım ailene izin için olur mu :jeyyar:

sevilcim benide yaz mavişim...:lepi: hacerimin önerisi de güzel ben hepsinde varımm..cokacimcoook

yazdım gitti ozaman sessizcem
diğerleride fikir beyan etsin bakalım ne çıkacak sonuç

Möhöm bir önerim var canlarım
Bu buluşmayı cuma gününe alıp, kahvaltı günü düzenlememiz mümkün müdür ?
Oylamaya sunuyorum

İstanbuldan sevgiler selsmlsr....Bu öneri de çok güzel sizinle her şeye varım BEN...Şeniz

güzeller hacerin cuma günü kahvaltı önerisine ok diyenlere listede + koyuyorum haberiniz ola sonuca göre tarihi ve saati değiştireceğim bilginize

Kahvaltıya uyamam çünkü erken gider erken kalkarsınız muhtemelen.. Cuma gününe itirazım yok. Kahvaltıyla başlar başka bir yerde sohpete devam ederseniz yien uyar. Saat 14.00 ten sonra özgürüm

cumaya bende okey derim :lepi:
ama kahvaltı dediğiniz yane saat kaçta CADIARZU ben 11 den önce bişi yiyememde kaydirigubbakcemile3

yapmayın kızlar yaaa cuma günü sabahtan bilgisayar kursum var benim ektirmeyin bana şimdi kursu tembel talebelere dönmiyem yaw.:bbo:. girmeyin kanıma..hehehedelikafadulden

bende gelmek istiyorummmmmmmmmmmmmm nasıl kiminle görüşücez bu konuyu nasıl olcak kızlarrr yaw benimki ilk olucakta:sm_cool:

bende gelcem bende ..ya kahvaltı olayını bilemem ama cuma bana da uyar .cumarteside uyar ...ama dediğim gibi saati önemli yani kahvaltı biraz zor ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…