Hogeldin Bahar zmir bulumas (24 nisan )

günaydın kızlar pc bozulmuştu sağolsun bitoşum söylemi ..ama bende belirteyim dedim ..öfff ne kötü bişeymiş internetsiz olmak internet çok umrumda değilde kk dan ayrı kalmak ...berbat ...bişey ...öptüm hepinizi ...

günaydın ,izmir günaydın kuşummmm ,starenberry,zeliha nasılsınız.

ızmirli arkadaşlaRRR...Bu kadar mıyız yaw...topiclerde bir çok kişi var ızmir yazan...nirdesiniz???

koskoca kk açıkhava toplantısına topu topu 50 kişi gelirim demiş sibelim biz şimdiden 30 a yaklaştık kimi istemiyor yüzyüze görüşmeyi kiminin durumu müsait değil napalım

Hıı tabii arzu eden gelir...ben biraz yüreklendirmek için yazdımdı...:))

mrb kızlar iki gün sonra sizlerle tanışacağım için çok mutlyum ne güzel dostluklar kurmak

kızlarrrrr hadi bakalım napıcaz.

sevil abla üsküdarla konuştun demi baksana çok kalabalığız adam gibi yer düzenlesinler :dance:

söyledim tatlım kalabalığız gürültü patırtısız bi yer olsun dedim gelince sizde bakarsınız müsaitiz zaten o saatlerde dedi

yaaaaaaaaaaaaaaa neden cumaya alındı ne güzel cumartesi gelecektim ama ben öle tasarlamıştım bi girdim baktım ki iiki bakmışım yoksa cumartesi sırıtacaktım üsküdar kahvecisinde :roflol: ee şimdi son karar cuma mı ???

son durum brek brek

antepede gelin nolurrsenağlama
sizi gezdirrimsenağlama
rsimlerinizi sabrsızlıkla bekliyorum sengözlerimebaksanab
bende resimlerinizle teselli oluyorum içim gidiyo ama napimsenağlama

slm hepinize bende izmirdenim buluşma ayarlamışsınız ne güzel bizde başka topikte hamileler buluşması falan ayarlamaya calışıyorduk sizin aranızda hamile olan varmı bende gelsem nasıl olur orayıda bilmiyorum izmire gelin geldim 8 ay oluyo kimseyide tanımıyorum değişiklik olur benim için

hamiledir değildir diye ayırım yapmıyoruzki cnm elbette bekleriz illa tek hamile ben olmak istemiyorum dersen başak35 imiz var hamiş kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…